Skocz do zawartości

[Wywiad] Mentosz - Admin Cod 2k1 z pasja do gotowania


SkalnyPatataj

Rekomendowane odpowiedzi

pre_1461693204__mentosz.png

 

 

Redaktor -----> SkalnyPatataj

Gość -----> Mentosz

 

Witam wszystkich czytelników Mojego pierwszego wywiadu w którym gościmy Admina Cod'a 2k1 Mentosz'a ! 

 

 

Witaj Mentosz. Może na początek przedstaw nam się, powiedz ile masz lat i skąd pochodzisz ? 

 

Mam na imię Daniel, mam 17 lat i pochodzę z Krakowa. Interesuję się piłką nożną i siatkówką 

 

Ciekawe zainteresowania. Piłka nożna to tylko w stopniu " podwórkowym " czy grasz może w jakimś klubie ? Opowiedz jak zdecydowałeś pozostać przy tym na dłużej ? 

 

Oj w piłkę nożną grałem najpierw na podwórku z kolegami. Później gdy miałem 12 lat zostałem zapisany do klubu " Garbarnia ". Pół roku temu porzuciłem ten klub i trenujemy sobie jak za starych czasów z kolegami na podwórku. Teraz gdy już 17 lat na karku bardziej wole chodzić na mecze niż dalej brnąć w piłkę, poza tym już zawodowym piłkarzem nie zostanę. 

 

No wiesz nigdy nic nie wiadomo. Ludzie mówią, że pasje trzeba rozwijać i pielęgnować. Może kiedyś ktoś Cię zauważy gdzieś wyżej. Z tego co się lubi nie można rezygnować. Pochodzisz z Krakowa, więc chyba macie jakieś obiekty sportowe gdzie można pielęgnować swoje pasje ?

 

Pewnie, że mamy. Raz na jakiś czas wyjdzie się tam z kolegami na orlik koło bloku. Teraz to raczej gramy w taką grę jak " Zośka " chyba znasz taką grę ? Odbija się taką małą piłeczką z nogi do nogi 

 

Tak wiem co to jest. Sam parę lat temu w to grałem ze znajomymi, gdy piłeczka się rozwaliła to się taśmą kleiło. Masz 17 lat, więc pewnie jesteś w szkole średniej. Powiesz nam coś na temat Twojej szkoły ?

 

Niestety nie jestem w szkole średniej. Rok temu wydarzyła się się bardzo przykra sytuacja. Graliśmy na wf'ie w piłkę nożną i w pewnym momencie upadłem i doszło do złamania kości i złuszczenia :C Przy tym wypadku nie chodziłem do szkoły i nie zostałem dopuszczony do następnej klasy.

 

Bardzo smutna historia Cię dopadła. Nie było opcji na nauczanie indywidualne ? Czy sam nie chciałeś takiego sposobu nauczania ? Szkoła średnia więc przed Tobą, masz już pomysł na jaki kierunek chciałbyś pójść ?

 

Najpierw leżałem w szpitalu, więc tam żaden nauczyciel by nie przyszedł. Nie wiem gdzie chce się kształcić. Zostanę kucharzem :D Bardzo lubię gotować dla rodziny i te sprawy 

 

Kucharz ciekawie :) Bardzo fajnie brzmi, próbujesz eksperymentować w kuchni czy raczej jakieś proste potrawy ?

 

Znudziło by mnie gotowanie schabowego i ziemniaków dzień w dzień. Raczej w kuchni staram się eksperymentować i przyrządzać dania z różnych krajów. Nawet udało mi się zrobić Lasagne ( czyt. Lazanie ) 

 

Oooo to widzę, że mam do czynienia tutaj z ekspertem. Może kiedyś będziemy mogli zobaczyć Cię w telewizji np. " Master Chef " 

 

Nie no co Ty :D Nie miałbym nerwów do takich programów tego typu 

 

Koniec pytań z Twojego życia prywatnego. Powiedz nam jak zacząłeś przygodę z Counter-Strike i co Cię do tego skłoniło ? 

 

To było 7 lat temu. Nie wiem dokładnie co mnie skłoniło do tego by grać w tą grę. Pamiętam, że siedziałem z kolegą przed komputerem i jakoś przypadkiem na to wpadliśmy. FARTEM 

 

7 lat to raczej spory kawał czasu, nie masz czasami tak, że masz ochotę przestać grać ?

 

No co Ty. Counter-Strike to chyba jedna z najlepszych gier która mnie tak wkręciła. Gdy przychodzę do domu ze szkoły lubię się przy Cs odstresować :) Gry typu " LOL " nudziły mi się po miesiącu a tu jest całkiem inaczej 

 

Counter-Strike łączy ludzi :) Jak trafiłeś na sieć Cs-Classic.pl i co Cię na samym początku zaciekawiło ? 

 

O tym raczej nie ma co rozmawiać. Na tej serwerowni jestem od miesiąca. Jakoś trafiłem na to forum potem zobaczyłem ich serwery i zostałem na COD 2k1 lvl. I bardzo mi się spodobał jak widać po moim GT :P

 

Czyli raczej dobry masz kontakt z użytkownikami. Masz admina na COd 2k1 lvl i jak idzie Ci wypełnianie obowiązków na serwerze ? 

 

Obowiązki chyba jak u każdego admina, staram się być jak najlepszy. Robić to co do mnie należy.

 

Dobra myśl :) Widzisz jakąś wizję dla Sieci lub serwera czy według Ciebie wszystko jest w porządku i nie ma potrzeb zmian czegokolwiek ?

 

Ja raczej nie znam się na takich rzeczach jak " Forum " Chciałbym tylko za 5 lat wpisać w google " Cs-Classic " i żeby mi wyskoczyła ta a nie inna 

 

Wszyscy chyba myślą tak samo jak Ty :) Pisząc tak widać, że jesteś przywiązany do sieci. Będziesz grał dalej w Csa jak w razie jakiś problemów sieć będzie musiała zakończyć swoje istnienie ? 

 

Raczej będę grać dalej. Nawet jeżeli nie będzie aktywności 

 

Może chciałbyś dodać coś od siebie ? Chętnie poczytamy coś wydane od Ciebie a nie ciągłe odpowiadanie na pytania 

 

Nie ma co dodawać, przynajmniej ja tak myślę. Wszystko co chciałeś wiedzieć to już napisałem 

 

To może na tym zakończymy naszą rozmowę, czy chciałbyś kogoś pozdrowić na koniec ? 

'

Tak chciałbym. Pierwszą osobą którą poznałem to " RazemPonadKilo ". Następna osoba to " Dzika Ryba " oraz " Dark z Rises " I nie zapominam także o pozdrowieniu reszty użytkowników sieci !!

 

Także wszystkich pozdrawiam. Dziękuję Ci za poświęcony czas :) Miłego dnia, 3m się ! 

 

 

No narazie 

 

 

 

 

Przypominam, że jest to Mój pierwszy wywiad i proszę o wyrozumiałość :)

Edytowane przez Ariel :3
Kolor czerwony jest dla administracji.
  • Like 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykry incydent ze szkołą :/

 

Chciałbym tylko za 5 lat wpisać w google " Cs-Classic " i żeby mi wyskoczyła ta a nie inna 

Ty byś chciał wpisać "cs" :D I wtedy ma wyskoczyć cs-classic :D Taki szczegół :3

 

Powodzenia z kucharzeniem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, brakowało mi pytań dotyczących gustów.

W sumie to mało się dowiedziałam :c

 

Staraj się też zadawać od siebie jakieś unikatowe pytanie, nie tylko takie standardowe, bo każdy wywiad wygląda tak samo.

 

No, ale jest okej.

plusik

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: zbędny spam

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności