Skocz do zawartości

Skarga na Amad'a


L3jlo

Rekomendowane odpowiedzi

 
1.Twój Nick: L3jlo
2.Nick admina/gracza który zawinił: ❽ A|MAD ❽"
3.Admin/Gracz : ❽ A|MAD ❽"
4.IP/SID oskarżanego: STEAM_1:0:42771428 
5.Data i godzina: 23.03.2014 godzina około 16:30
6.Dowody (demko/screeny/świadkowie): Świadkami mogą być osoby obecne wtedy na serwerze

7.Opis sytuacji: Gruby zablokował mnie miną a ❽ A|MAD ❽" nie chciał zareagować. Pomimo upomnienia głosowego jak i U@ nic nie zrobił.Komentarz odnośnie skargi na forum skomentował czymś w stylu " O jezu raz cie zblokowała ty płaczesz ".

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się również do skargi , zostaje obrażany przez graczy a On nie reaguje , dopiero po 10minutach :)

 

 

Gloria: AMAD serio z calym szacunkiem do cb , powiedz mi tylko jedno czemu wczesniej nie zareagowales jak mnie obrazali ?

❽ A|MAD ❽: bo mnie niue było narazie

Gloria: ale grales przeciez

❽ A|MAD ❽: wyjebane mam na admina

❽ A|MAD ❽: i na wlasze placze ile wy macie lat 14

Gloria: mi chodzi tylko o kulture na serwie , bez przesady po to jest chyba h@ zeby tam napisac a nie zeby najezdzac na mnie ze ja mam cheaty bo jakis amator mi tak powiedzial

❽ A|MAD ❽: gosciu wyjebane juz mam na was

❽ A|MAD ❽: ]nie kumasz tego

 

 

To jest moja rozmowa z Amadem :)

 

 

Dodałem Cię do znajomych tylko po to że jak reszta graczy mnie wyzywała to Ty nie potrafiłeś zareagować , i chciałem Ci to napisać na priv , a Twoja wypowiedz na tyle była śmieszna na priv że warto było to przedstawić , w takim razie powiedz mi czemu złożyłeś podanie na Admina ? Hmm... ? Jeżeli teraz chcesz żeby Ci go odebrali. To na tyle z mojej strony :)

 

 

Byłeś na serwie ? To sie zamknij . Było to tak że gracze mnie obrażali i mówili że mam wh , przeczytaj regulamin a potem oceniaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie taki komentarz jest najlepszy do tej sytuacji. Zblokował cię miną to jest bug niestety i karany banem. Ale nie karany banem od razu przez przypadkowe zblokowanie. Gracz o nicku Gruby który gra cały czas na tym serwie i zna dobrze regulamin nie zrobił tego specjalnie i nie powtórzył tego już w przeciągu dalszej gry. A ciebie zblokował raz przez przypadek. To właśnie jest wyjaśnienie i twój płacz i skarga jest w tej chwili śmieszna. Znam regulamin i nie będę banował gracza za przypadkowe zablokowanie ciebie miną bo bo przytrafia się to nawet adminom takie zablokowanie gracza gdy grają saperem.

 

 

Dobra zabierzcie mi admina bo to śmieszne i dziecinne co tu piszą :D:D:D nie mam zamiaru się użerać z dziećmi :) panie H@ zabierz mi admina :)

 

hahahah no właśnie jakiś spisek :) boże dzieci drogie nie mogę z was :) ale ok napisałem tak że mam wyjebane już .Ale skoro ty dzieciaczku planujesz z kolegami jakieś podchody i tam dziecinne zabawy to gratulacje inteligencji z wyżej wpisanym kolegami. Jak byś jeszcze umiał używać internetu to byś zauważył że nie chcę admina co napisałem w pośćie wyżej i wypowiedziałem się już w tej sprawie i słusznie już zauważyłeś ze mam wyjebane. Bo Ty gościu mnie zapraszasz 5 min temu na steam i wklejasz moją rozmowę heheh żałosne ale napisałem ci całą prawdę mam wyjebane wlaśnie dla tego panie H@ zabierz mi admina bo nie mam zamiaru tłumaczyć się z takich dziwnych sytuacji :) jestem zbyt poważny do takich rzeczy :).

 

 

Dołączam się do skargi, AMAD nei reaguje na żadne zgłoszenia nawet jak mówie mu przez mikro 50 razy to dobra zaraz sprawdze i nie sprawdza.

50 razy przez micro???? wstaw demko i dowody bo ty nic nie gadałeś a ja zawsze sprawdzam graczy . Ale skoro już się zmówiłeś ze swoimi na skarge to brawo wstaw dowód :)bo ja wstawię chętnie hltv jak chcesz

 

 

Kultury mam na tyle w sobie chłopczyku żeby właśnie przestać pisać na takie śmieszne tematy. Gdybym chciał to bym nic nie pisał :) i byś musiał przedstawić dowody :) ale tak jak napisałem " raczej wasz zajebisty kumpel gloria który dodaje mnie na chwile do znajomych :D żenada człowieku :D (mam wyjebane)

Edytowane przez -_-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że się tym bardzo przejąłeś.Gruby jak widać był również bardzo przejęty tym że mnie zblokował a dosłownie mówiąc miał to w głębokim pow żaniu. Nie wiem czy skarga jest dziecinna czy może ty nie jesteś gotowy do roli admina. "nie mam zamiaru się użerać z dziećmi" Biorąc na siebie odpowiedzialność admina myślałeś że będziesz w gronie osób po trzydziestce ? Oczywistym jest że grają osoby młodsze a skoro każdego nazywasz dziećmi i masz w głębokim poważaniu to nie wiem co sobą reprezentujesz. Jeszcze postawa "H@ zabierz mi admina " mam admina albo nie mam admina hm? Łatwo przyszło łatwo poszło ? Widać że takich adminów nie potrzeba na serwerze.

 

 

Czemu twierdzisz że to jest zmowa ? Po prostu jak widać nie każdy cię lubił i ludzie się wypowiadają tylko potrzebowali osoby która by zaczęła. Nie wiem po co się jeszcze wypowiadasz skoro wykazałeś się kulturą i inicjatywą względem serwera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amad swoją postawą reprezentujesz naszą sieć, może nie jesteś godną osobą na to stanowisko?

Twierdząc że masz wyjebane, pokazujesz jak zależy Ci na graczach i na sieci.

Tu chyba dalsza opinia jest zbędna.

 

 

Dobra panowie, to nie jest offtopic tylko skarga.

Przestańcie pisać bez sensu, Head Admin przyjdzie to rozpatrzy skarge i sprawa załatwiona.

Dodatkowo dla nie rozumnych ludzi, jest coś takiego jak @Edit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość często gram na serwerze w różnych porach zazwyczaj AMADA spotykam w porannych porach i w pełni wywiązuje się z swych obowiązków da kicka upomni i zbanuje jak ktoś jest odpalony , nie pamiętamy by wchodził z kimś w jakieś kłótnie . Nadaje się na admina i gra w godzinach (8-14) kiedy to na serwerze nie ma innych adminów a zdarzało się spotkać w tych godzinach nieuczciwych graczy .

 

 

"że jak reszta graczy mnie wyzywała" jak gracze ciebie wyzywają to z tobą jest problem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może dodam tylko, że z miną nie było specjalne, nie przewidziałem ze L3jlo nagle zawróci i akurat postawie mine. Wiem że za to jest ban więc nie robię tego a przez przypadek mogło się zdarzyć. Jednak admini rzadko banują za to bo wiadomo że nikt tego specjalnie nie robi. Co do mojej sytuacji to myślałem że L3jlo ma adma i sam mnie zbanuje bo z minutę się "wydzierał' że mam bana. Że Amad nie dał bana to dzięki mu za to, gdyby miał za to banować to co rundę niestety musiałby to robić bo sam jestem często blokowany jednak odczekam i nigdzie nie zglaszam tego.

 

Co do sytuacji z Glorią, zaczęła się kłótnia i ciężko było ogarnąć co dany gracz chce, Amad zareagował po fakcie bo dość ciężko było dojść wtedy do słowa i jednak zbanował gracza który obraził gracza 'Gloria'. Jednak po odczekaniu bana wszedł z dużymi pretensjami za co ban itd i dalej się wypierał. Rola admina jest dość ciężka, tym bardziej że ludzie nie potrafią zrozumieć że admin też człowiek i też chce pograć a nie tylko siedzieć na SPECie i obserwować kto gdzie stawia miny, kto ma wspomagacze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności