Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie o admina - sylwestah


sylwestah

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: sylwestah
2. Imię: Sylwek
3. Wiek: 17
4. Znajomość Sourcemoda(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): Dobre
5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak
6. Składka (Tak/Nie): Tak
7. Link do swojego GAMEME**:  http://classicffa.gameme.com/playerinfo/135352
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Wesoły chłopak, zaznajomiony z serwerem, gram tu od jakiegoś czasu. Uważam, że powinienem zostać adminem ponieważ inwazja minecrafta na CS:GO staje się nie do wytrzymania. Pełno niezbyt dorosłych ludzi wchodzi na serwer i utrudniają gre innym; czy to mikrofonem czy to poprostu w samej grze. Pozatym zauważyłem, że jest tylko kilku adminów na serwerze i jak go potrzeba to go nie ma, więc uważam że się przydam :) 
9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Tak, STEAM_0:0:84814749
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: W tygodniu 2-3h, weekend dużo więcej  
11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: od 16:30 do 21:00 w tygodniu (szkoła, mieszkam w anglii) a w weekend to cały boży dzień
12. Staż w grze counter strike Global Offensive: 330h
13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: Tak, cs 1.6

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wymagań:

 

"Przynajmniej 10 sensownych postów na forum (nie wymagane w wyjątkowych sytuacjach)"

"Przynajmniej 15 godzin spędzonych na serwerze (nie wymagane w wyjątkowych sytuacjach)"

 

 

Nie spełniasz wymagań, na NIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wymagań:

 

Nie spełniasz wymagań, na NIE.

 

Ciapaty murwa jeżeli nie grasz na naszym serwerze i nie znasz tej osoby z serwera to nie wypowiadaj się w podaniach ponieważ każdy głupi umie podsumować podanie przez co nabija sobie posty na forum. Po drugie ma on przegrane te 15 godzin na serwie a po trzecie gdzie on ma nabić tutaj 10 postów skoro tu jest 1 temat na dwa tygodnie chyba że ma spamować w podaniach tak jak ty to spoko... 

 

Ja osobiście jestem na  tak ponieważ spełnia wymagania i oprócz tego jest ogarnięty, dużo gra na serwerze a jak już jest to fajnie się z nim gra. Myśle że tutaj decyduje tu sam corey który widzi gracza na serwerze i go sam ocenia ponieważ samych graczy z serwera tu na forum nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej na TAK. Sylweriusz jest jak najbardziej ogarniętą osobą, i zdecydowanie nadaje się na admina. Gra już trochę na serwerze i zawsze jest przyjacielski, miły oraz komunikatywny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że można dać Ci szanse wymagania są tylko to forum ,ale jak napisał fryto nie ma co nabijać postów w bezsensowny sposób. Na serwerze nie pamiętam żebyś coś przez mikro mówił oczywiście mogę się mylić xd Tak to kulturka jest. Za okresem próbnym żebyś ogarnoł co i jak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK

Jesteś ogarniętą osobą, często widuje cię na serwerze, jesteś kulturalny.

 

Uważam, że każda osoba powinna dostać próbny okres żeby sprawdzić się w otoczeniu admina :)

 

 

 

 

POZDRAWIAM  8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności