Skocz do zawartości

Skarga Na DIABLA


Mudzynek

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Mudzynek

2.Nick admina/gracza który zawinił: DIABEL

3.Admin/Gracz : Admin

4.Data i godzina: 18 stycznia 2013 , okolo 18 00

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): http://cs-classic.pl/viewtopic.php?t=6968

6.Opis sytuacji: Gralem na 45 k i zabijalem niektorych graczy z niewidzialnoscia czyli DIABLA i CSM Enjoy . Oni graja Magikiem , zabijalem ich zadko , widzialem ich jak byli na ''ziemi'' bo widac wtedy cien nóg . Zdarzylo sie to tez na kilku wczesniejszych mapach , ale to dlatego ze widac cien nóg , a nie dlatego ze mam grafike software . Proszę o UB'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisało mi kilka graczy ze cos masz po drugie patrzyłem jak zabijałeś niewidzianych dlatego miałem powody robić ci ssy żeby sprawdzić czy nic nie masz tez nie wiem po co skargę a mnie pisałeś wystarczy wrzucić ssy i jak nic nie masz to będziesz mógł normalnie grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wydaje mi się ,że ta skarga jest na temat.Wbilem ostatnio na serwer zabilem Enjoy albo Diabla i juz o ten koles mnie widzial gdybym sie nie odezwal przez micro i nie powiedzial,że tu Dawidek to zapewne dostałbym screeny. Wydaje mi się, że admini powinni zanim daję te screeny za to ,że ktoś ich zabije powinni dlugo posiedziec na spec i sprawdzac takich graczy,a nie banowac za to,że ktos ich zabil...Pozdrowienia Dawidek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności