Jump to content

Recenzja filmu "Za Szybcy, Za Wściekli"

Lebron

Recommended Posts

Za Szybcy, Za Wściekli

7145660.3.jpg

GATUNEK: Akcja
PREMIERA: 20 czerwca 2003 (Polska)
PRODUKCJA: Niemcy, USA
REŻYSERIA: John Singleton
SCENARIUSZ: Michael Brandt, Derek Haas

GŁÓWNI BOHATEROWIE:

251149.2.jpgPaul Walker (Brian O'Conner)

239886.2.jpgTyrese Gibson (Roman Pearce)

242546.2.jpgLudacris (Tej)

OPIS FILMU:

W Miami FBI bezskutecznie próbuje znaleźć podstawę do złapania biznesmena Cartera Verone, który zajmuje się praniem brudnych pieniędzy. Jedyna droga aby złapać Verone prowadzi do nielegalnych wyścigów samochodowych. Misja jest tajna i niebezpieczna, której podejmuje się były policjant Brian O'Connor. Pomaga mu przyjaciel z dzieciństwa Roman Pearce, który również fascynuje się samochodami. Niebezpieczne wyścigi, piękne kobiety i wypasione samochody, czeka Cię to w filmie!

MOJA OPINIA:

Film mnie zwalił z nóg jak poprzednia część. Występowały w nim seksowne kobiety, podrasowane samochody oraz zawiła akcja. Bardzo podobał mi się ten film dlatego daję 8,5/10. Zobaczymy co będzie w kolejnych częściach Fast And Forious

CIEKAWOSTKI:

• W filmie miał zagrać Ja Rule, ale odrzucił propozycję.
  • Posiadłość Verone'a należy w rzeczywistości do Sylvestra Stallone.
  • Gdy auto naszego bohatera zostaje "porażone", uderza w stalowy słupek. Nigdzie na ujęciach nie widać, aby tenże słupek poczynił w samochodzie jakiekolwiek uszkodzenia. Jednak na ostatnim ujęciu, gdy samochód stoi w miejscu, okazuje się, że słupek stłukł reflektor i pogiął całą prawą stronę maski.

ZWIASTUN:

FILM ONLINE:

http://www.cda.pl/video/84229b9/Za-szybcy-za-wsciekli-online-2003-Lektor-PL-HD

Edited by Rias
  • Like 12

Krótkooooooo, moja rada: staraj się jak najbardziej rozpisywać i opisywać film swoimi słowami nawet na bazie opisu z filmweb'a, a otrzymasz naprawdę dobry efekt ;] póki co masz like liczę, że następne recenzje będą lepsze od poprzednich ;]

#edit. No.1 

a i nie używaj jaskrawych kolorów, bo źle się czyta na białym skinie. 

Edited by .Undisputed.
  • Like 2

Fabuła: W Miami FBI bezskutecznie próbuje znaleźć podstawę do  złapania biznesmena Cartera Verone, który zajmuje się praniem brudnych pieniędzy. Jedyna droga aby złapać Verone prowadzi do nielegalnych wyścigów samochodowych.(Misja ta jest tajna i niebiezpieczna, podejmuje ją ..../ Misja, której podejmuje się Connor jest tajna i niebezpieczna) Misja jest tajna i niebezpieczna, której podejmuje się były policjant Brian O'Connor. Pomaga mu przyjaciel z dzieciństwa Roman Pearce, który również fascynuje się samochodami. Niebezpieczne wyścigi, piękne kobiety i wypasione samochody, (właśnie to czeka Cię)czeka Cię to w filmie! :D

Tyle błędów, recka spoko :D Pozdrawiam, plusik ;3

Dzięki Ciapaty że zwrociles uwagę nie mialem już pomysłów jak napisać koniec fabuły itp zmęczony trochę byłem i bardzo za to was przepraszam :)