Skocz do zawartości

Głosowanie na najlepszego Admina Zombie Moda #1


Ilonez

Admini  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który z Adminów najbardziej zasłużył na docenienie?



Rekomendowane odpowiedzi

Żeby wynagrodzić aktywność i zaangażowanie Adminów Zombie Moda, stworzyłam tą ankietę, aby Gracze mogli wybrać któremu z nich należy się najbardziej nagroda. Dla zwycięzcy czeka PRO VIP na okres miesiąca. Admini również mogą brać udział w głosowaniu, które będzie trwało do 7 kwietnia. W przypadku remisu będę się sugerować uzasadnionymi opiniami pod tym tematem. Życzę powodzenia ;) i postaram się w przyszłości o kolejne takie "konkursy".

 

@ Osobiście głosuje na Fresha, Darka i Kube, duży staż i nie ma problemów z komunikacją.

 

@down Przecież nikt nie powiedział, że można tylko na jedną osobę xD

Edytowane przez Visha
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta 3 osoby zagłosowały i trzy które raczej nigdy nie grały na zombi modzie, jak tak dalej pójdzie to te "głosowanie" będzie tak samo wiarygodne jak referendum na Krymie, albo wybory na prezydenta Ukrainy/Rosji no, ale cóż każdy sobie rzepkę skrobie... 

Najbardziej aktywni to Fresh,  Kuba, Malborek, ZielonoMi, a AdE i DarkAngel nie powinni być brani pod uwagę ze względu, że Dark grał 2 razy w poprzednim miesiącu a sam AdE jest w szpitalu tak? poza tym wcześniej grał max 40 min [śmiech na sali]... Tak więc swój głos oddaje na Malborka, bo jest jednym z najbardziej aktywnych adminów oraz gra najdłużej i zawsze był spoko, ew. ZielonoMi, bo też jest ogarnięty, co do kuby, to jego zachowaniu w stosunku do mnie [kto widział ss'y ten wie] które wciąż się nie zmieniło skreśla go z moich faworytów, co do Fresh'a do nie mam zdania. 

 

 

#edit No.1

 

@Up

 

Takie pytanie, czemu dałaś trzy głosy a nam nie dałaś takiej możliwości [my możemy oddać tylko głos na jednego admina] nie żebym coś mówił, ale to trochę nie fair, ale co ja się tam znam... Wiadomą rzeczą jest to, że wygra nie najlepszy, tylko najlepiej liżący dupę innym ;] [tak zresztą jest zawsze w tego typu ankietach]. 

Edytowane przez .Undisputed.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile wiem to nie musze sie wam tlumaczyc ale jak chcecid spoko

Obecnie nie mam nawet czasu wyjsc na piwo nawet a co dopiero pograc ...

Mam testy technikalne azymuty , czwartaki itp g , chcesz moge ci wyslac dane 1 zadania zobaczymy jak sobie poradzisz ; ) ,prace po sql + wyjazdy do niemczech w weekendy , na koncie grw czasami gra kuzyn i tak nie wejdzie na serwer bo hasla nie zna na moj sid ;)

S@ wie w czym ja siedze i pozwolil mi troche "odpoczac"

Nastepna osoba niech napisze 4 cyfry w poscie

Next osoba poda 2

I ostatnia poda 1 na ta osobe oddaje glos

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przyjemnością stwierdzam, że pierwsze głosowanie na najlepszego Admina Zombie Moda wygrywa Kuba. Odznacza się dużą aktywnością, zrobił nowe rozdziały misji, pomagał przy doborze pluginów. Pro vip zostaję przedłużony o 30 dni. Gratulacje ;).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Koniec konkursu

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności