Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA][PRZYJĘTA]skarga skalny


rolooo

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick:  roloooo :P
2.Nick admina/gracza który zawinił: skalnypatataj
3.Admin/Gracz : Admin
4.IP/SID oskarżanego:
5.Data i godzina: 19:40 45 jakoś tak
6.Dowody (demko/screeny/świadkowie): 
7.Opis sytuacji: Gram którąś mape pod rząd chce wbić top 1 dobrze mi idzie a tu nagle ban wstaw ssy na forum dobra o bana się już nie rozchodzi bo każdy ma prawo mnie sprawdzić bo mogę mieć wh lub coś chodzi o to że Admin powinien wiedzieć że jestem opiekunem dd2. co to oznacza ? hmm jeśli już banuj/ chce zbanować to powinien usiąść dokłądnie na spec przyjżeć się mi później powinien ściągnąć demko na którym grałem rozpisać je i wstawić. to że byłeś w przeciwnym teamie i  patrzyłeś na mnie chwile nie znaczy że masz mi dawać odrazu bana bo w przeciwieństwie do Ciebie mam słuchawki i z nich korzystam. Tylko nie zbanuj S}{aDoWa albo Kitola jak będą dobrze grali. 

pozdrawiam :) 
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zbanowania Kitola czy Mnie to nie masz się co martwić. Na takie przypadki dodaliśmy sobie flagi o nietykalności xD

 

Czekam na wypowiedź Skalnego na jakiej podstawie zrobił Ci ss'y i ile czasu mu zajęło faktycznie ocenienie Twojej gry.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedziałem na spec przez dłuższą chwile,nie było tak że od razu dałem Ci ss.

Pisało może z dwóch ludzi, że jesteś podejrzany więc wszedłem na specta aby sprawdzić. 

Miałeś 3 dziwne akcje w których ludzie szli po cichu a Ty dokładnie w momencie kiedy wchodzili ustawiałeś sobie na nich celownik.

Jako admin mam prawo sprawdzić, nie byłem pewny co do swojej decyzji więc zrobiłem ss.

 

PS.

Wiem, że masz opiekuna ale to Cię nie usprawiedliwia 

Tyle mam do powiedzenia

 

@@EDIT

Po to mam admina, żebym mógł zrobić ss a nie bawić się w rozpisywanie demka :)

Pozdrawiam :)

 

@@EDIT2

 

Przyglądałem Ci się za każdym razem jak padłem więc mniej więcej co 2 rundę :)

Edytowane przez SkalnyPatataj
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roloo żebys na mixach tak gral:D A tak na poważnie może dałes mu ss bo jak pisales w propozycjach 5 min  na ogarniecie gracza ci wystarcza?:) Roloo jest opiekunem serwera i jakby sie nawet odpalal to raczej ssy by mu tego nie wykazale zreszta nie ma takiej mozliwosci zeby sie odpalil. Skalny powinienes dawac bardziej przemyslane ssy...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widząc po tym, co SkalnyPatataj robi jestem naprawdę "pod dużym wrażeniem". Dlaczego? Już wyjaśniam:

1. Admin oskarżony zrobił ogólnie 10-ciu graczom ss'y, z czego 10-ciu dostało UB!!! Dowód? Proszę:

 

 

 

http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=166383

 

 

http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=166319

 

 

http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=165714

 

 

http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=165698

 

PS: To są tylko ss'y z pierwszej strony jego banów.

 

Rozumiem, żeby zdarzyło Ci się pomylić parę razy, mam na myśli 2/3 na 10 banów... Ale nie 10 razy na 10! 

Moim zdaniem, takie coś nie powinno mieć miejsca, nie rozpoznajesz cziterów, a ty się pchasz do UbTeam?! Odpuść sobie..

Myślę, że po prostu nie nadajesz się na to stanowisko, zajmujesz miejsce graczom, którzy naprawdę coś "wiedzą" a przynajmniej wiedzą czym jest cziter od gracza "który potrafi strzelać". 

Wydaje mi się, że kto Cię zabije to wykonujesz następujące ruchy:

Kilkasz M, wchodzisz na spect iiiiiii SS"Y!!!! Nie próbuj się wypierać, bo twoja osoba na AMXBAN'S o tym mówi ;)

 

Mam jeszcze jedno pytanie... Czy ty przypadkiem nie jesteś jakimś Hejtem? Który sobie po prostu robi jaja? Albo naprawdę nic nie wiesz o adminowaniu. Pisałeś w podaniu o UBT, że posiadałeś swoją sieć.. Ciekawe jak ona wyglądała, jak funkcjonowała..

 

Pozdrawiam.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no jak uważasz że jestem spalony i gram na odpale na FFA to ja zapraszam na DD2 gdzie gram o wiele lepiej Ciekawi mnie to czy jak by świrus wbił na ffa to czy by dostałssy po 10 min gry albo kav który teraz gra na dd2 a oni grają lepiej niż ja jeszcze, skalny troszkę rozumku trzeba użyć i będzie git widzisz jaka teraz sytuacja sie zrobiła ? wszyscy przeciwko tobie.. nie chciałem pisać tej skargi ale troszkę przesady z tymi ssami było. tak jak S}{aDoW mówił opiekunom trzeba się dłużej przyglądać i rozpisywać demka. a mówisz że czasem wyjeżdżam modelowo bo dostaje info które po coś wkońcu jest :)

Edytowane przez rolooo
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no jak uważasz że jestem spalony i gram na odpale na FFA to ja zapraszam na DD2 gdzie gram o wiele lepiej Ciekawi mnie to czy jak by świrus wbił na ffa to czy by dostałssy po 10 min gry albo kav który teraz gra na dd2 a oni grają lepiej niż ja jeszcze, skalny troszkę rozumku trzeba użyć i będzie git widzisz jaka teraz sytuacja sie zrobiła ? wszyscy przeciwko tobie.. nie chciałem pisać tej skargi ale troszkę przesady z tymi ssami było. tak jak S}{hadow mówił opiekunom trzeba się dłużej przyglądać i rozpisywać demka. a mówisz że czasem wyjeżdżam modelowo bo dostaje info które po coś wkońcu jest :)

Tu nie chodzi o to, że każdy teraz jest przeciwko niemu. Piszę prawdę, tak jak jest. Moje zdanie jest takie, że po prostu nie rozpoznaje skilla od czitów, co już napisałem troszkę wyżej. 

 

@@EDIT

Po to mam admina, żebym mógł zrobić ss a nie bawić się w rozpisywanie demka :)

Pozdrawiam :)

 

Każdy admin powinien potrafić rozpisać demko, w tym wypadku powinieneś to zrobić.

Nie wiem czy wiesz, ale gracza który posiada steam, najlepiej rozpisać bo przeważnie z ss'ów nic nie wynika ;)

 

 

 

 

~~EDIT:

 

Zobacz sobie mój pierwszy post. Zrobiłem tam spoilery. Sprawdź je dokładnie i zobacz co z nich wynika.

Jeżeli się dowiesz napisz mi. 

Co się dzieje? Źle się dzieje.... 

Edytowane przez Czaki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o to, że każdy teraz jest przeciwko niemu. Piszę prawdę, tak jak jest. Moje zdanie jest takie, że po prostu nie rozpoznaje skilla od czitów, co już napisałem troszkę wyżej. 

 

Każdy admin powinien potrafić rozpisać demko, w tym wypadku powinieneś to zrobić.

Nie wiem czy wiesz, ale gracza który posiada steam, najlepiej rozpisać bo przeważnie z ss'ów nic nie wynika ;)

Potrafię demko rozpisać :) Nie mam z tym problemów

To wy robicie płacz bo dostał SS, stało się coś że przez 10 minut nie pograł ? Już mówię drugi raz admin po to ma opcje SSów żeby z tej opcji korzystać 

 

Miałem podejrzenia to zrobiłem mu SS. Wrzucił dostał UB i co się dzieje ? 

 

@EDIT

zapraszam do oddawania głosów także tutaj ----> http://forum.cs-classic.pl/topic/33387-ankietaskalnypatataj/#entry202261

Edytowane przez SkalnyPatataj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej nie a ja jestem po stronie skalnego. Chciał sprawdzić zweryfikować zrobił to i tyle po co od razu skarga?

Są gorsi admini na tym serwie i wszyscy wiedzą to np. MaZeQ po co ma admina? żeby banować za darmo? (niby ludzie mu pisali ze wyzywam ich jak ja znam pare osób do których w ogóle coś piszę...) Ludzie skupmy się na konkretach a nie pierdołami się zajmujemy.

 

Dajcie już sobie po policzku, rąsie wyciągnijcie i gramy ok? :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jeśli masz podejrzenia że admin czituje to powinieneś go bardzo długo oglądać, nie zwracać uwagi na to że jesteś spamowany na U@ czemu go nie banujesz, Ty musisz siedzieć na spect i go ogladać, jeśli uznasz że może coś mieć to miej dowody oparte na demku czy też ss'ach, a najlepiej na jednym i drugim, mogłeś rozpisać demko, minuta po minucie, rozpisać podejrzane akcje, zgłosić to do opiekunów, dać im demko.

 

Oczywiście oglądanie gracza na spect nie powinno zajmować jedną czy dwie rundy, jesteś adminem i niezależnie od tego czy chce Ci sie bardzo grać czy nie, to musisz siedzieć i oglądać tak długo aż na 99% będziesz pewny co do swojej decyzji.

 

5 minut na gracza nie wystarczy, tzn wystarczy mniej ale na takiego który ma konkretnego aima :)

 

Co do bana dla rolooo, to myślisz że ryzykowałby swoją funkcje opiekuna i pozycje na serwerze? Mało prawdopodobne żeby opiekun który wkłada trochę swojego prywatnego czasu  w serwer bawił się w czitowanie. 

 

Skalny nie jesteś złym adminem tylko ja bym powiedział że jesteś graczem na którego inni gracze wywierają decyzje.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qubas bez obrazy ale nic wyjasnione nie jest patataj wprowadza widze teraz straszny chaos a do tego nie ogarnia. Adminow jest teraz mniej ale to nie znaczy ze maja byc nieogarnieci a z tego co widze patataj do takch nalezy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej nie a ja jestem po stronie skalnego. Chciał sprawdzić zweryfikować zrobił to i tyle po co od razu skarga?

Są gorsi admini na tym serwie i wszyscy wiedzą to np. MaZeQ po co ma admina? żeby banować za darmo? (niby ludzie mu pisali ze wyzywam ich jak ja znam pare osób do których w ogóle coś piszę...) Ludzie skupmy się na konkretach a nie pierdołami się zajmujemy.

 

Dajcie już sobie po policzku, rąsie wyciągnijcie i gramy ok? :)

Halo?!!! Panie!!!!

Przeczytałeś Pan wypowiedzi wyżej?! 

Chciał sprawdzić i zweryfikować gracza; gracza, który jest tutaj opiekunem serwer ONLY DD2; sprawdzał go " 5 minut". Jeszcze jedno: Gracze, którzy posiadają steam, a chce się im robić ss'y, to trzeba również mieć demko, ponieważ takiej osobie na ss'ach nic nie wykryje... 

 

 

SklanyPatataj musi trochę dłużej oglądać podejrzanego gracza, nie przejmować się spamem na u@, wręcz przeciwnie; za SPAM również jest kick/ban.

To musi być jego decyzja czy robić ss'y danemu graczu, a nie decyzja "całego tłumu" z serwera...

Przede wszystkim musi zacząć rozpoznawać cziterów.

 

~~EDIT!

 

polaczekkk ma rację.

Edytowane przez Czaki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 lat doświadczenia powinno zrobić swoje w banowaniu. Każdy może się pomylić z ss'ami, ale nie 10 razy pod rząd... Mam również pytanie, co robisz tak długo na tym spectie? Afkujesz czy sprawdzasz kogoś? Reszta adminów potrafi grać i jednocześnie zejść na specta, aby kogoś sprawdzić, ale jak widzę Ciebie to non stop na spect siedzisz. Nie chce być chamski, ale to blokuje slota innym graczom.

Edytowane przez polaczekkkkkkkkkk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.


Twoja skarga została przyjęta! Admin otrzymuje ostrzeżenie.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Edytowane przez KiToL
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja skarga została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności