Skocz do zawartości

Klan!


Frescooo

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Fr3$cO.!

2.Nick admina/gracza który zawinił: 
3.Admin/Gracz : 
4.SID/IP oskarżanego:
5.Data i godzina: Dziś rano
6.Dowody (demko/screeny/świadkowie): Cały serwer :)
7.Opis sytuacji: Witam, dziś przydarzyłam mi się dziwna sytuacja. Wszedłem na serwer i dostrzegłem, że mojego klanu nie ma. Nie wiem o co chodzi, ale ja chcę z powrotem swoje monety(ok.10k monet). Gracze, którzy w nim byli, także stracili swoje monety, których było bardzo dużo.

 

 
 
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja chcę z powrotem swoje monety(ok.10k monet). Gracze, którzy w nim byli, także stracili swoje monety, których było bardzo dużo.

 

 

To z góry ci powiem że monet nie odzyskasz raczej^^, a jeśli nie miałeś hasła na nick tak jak Mashiro napisała to tylko twoja wina że ktoś ten klan usunął.

Edytowane przez Rybak™
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego że mam premke + vip + nick zarezerwowany to jak ***** wbili mi na konto wytłumaczysz to jakoś ? 

Straciłem ze 20 k monet sam i co teraz ********* w błoto ? 

 

ŁADNE JAJA EHH ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hasło mam, na konto nikt się nie wbił, tak jak pisał Nemo wszystkim klany zostały usunięty.


No ku*wa, to żeście mnie wyc*ali, po co wgl są te klany, skoro i tak same się usuwają... Żenada -_- Już nie chodzi o te moje 10k monet(bo mi do niczego nie potrzebne), ale o osoby które w nim były, co ja im mam teraz powiedzieć? "Sorry chłopaki, klan się sma usunął" - bo ktoś uwierzy.

Edytowane przez -_-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie rzucaj mięsem, bo to nie burdel, to po 1.
Po 2, usunęło zawartość pliku konfiguracyjnego, zapis jest, więc pewnie jest to do odzyskania (na pewno da się to sprawdzić czy mieliście klan, itd).

Sprawdzę to jak wrócę, czyli po około 19, jeżeli nie uda się odzyskać, to po prostu zwrócę wam monety.

Jeżeli ktoś nie będzie potrafił się zachować i bedzie rzucał mięsem, to niestety ale nie uzyska u mnie pomocy, wręcz przeciwnie, dostanie warna.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super nowy klan właśnie zrobiłem i już 5 k monet poszło ehh.. i prosił bym Cię -_- o dodanie opcji wyrzucania graczy których nie ma online 

Bo mam z tym problemy gdy ktoś np. przestaje grać a ja nie mam od tej osoby żadnych informacji i potem jest lipton bo nie mogę dodać nikogo na miejsce odchodzącej osoby :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie, 

Jeżeli macie monety to przywróćcie sobie klany, a ja do każdego klanu dodam monety które mieliście w poprzednim klanie. 
Możecie podać ilość, a ja sprawdzę czy zgadzają się w pliku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ten co teraz mamy z chłopakami to już zostanie w sensie że nic się z nim nie stanie tak ? 

Bo on jest od 5 godz a poszło już w niego z 25 k monet 

Edytowane przez ^_^KRYNIO^_^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Tak, ustawilem też backup'owanie danych, więc w razie czego po prostu przywrócę paczkę.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Czyli co? Mam zrobić klan, a ty dodasz monety?

tak, zwrócę wszystkie monety do klanu+to co wydałeś na stworzneie

 

A co z moim klatem który był już wcześniej jako 1 na serwie i też został w ten sposób usunięty?

Nie rozumiem.

 

Proszę pisać do mnie na PW w sprawach klanów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności