Skocz do zawartości

[Poradnik] Prawda czy fałsz? Mity w świecie Counter-Strike'a


ShaD

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

w tym temacie mam zamiar umieszczać "mity", dla początkujących / średnio-zaawansowanych graczy, którzy możliwe przeczytali coś w internecie i mają wątpliwości czy coś faktycznie działa.

 

Zaczynajmy!

 

1. Jest możliwość otrzymania 7000$ już w drugiej rundzie na niektórych mapach, jeśli staniemy na teksturze, która dzieli mapę.

 

Prawda

Jest to prawda, można otrzymać 7000$ już w drugiej rundzie i zakupić AWP jednakże wyłącznie wtedy, gdy nie ma nikogo po stronie przeciwnej. Większość osób sprawdzała to prawdopodobnie na pustym serwerze lub na single player i sama plantowała pakę po czym stała aż do jej wybuchu w wybranym miejscu.

Nie ma możliwości otrzymania większej kwoty za wybuch paki, niż 800$.

 

2. Jeśli spojrzę na wybuch paki otrzymam od niej mniejsze obrażenia.

 

Fałsz

Sprawdzałem to wielokrotnie:

Stałem w stronę paki, kucałem w stronę paki, stałem odwrócony, siedziałem odwrócony. Obrażenia były zawsze takie same.

 

3. M4A1 ma mniejsze obrażenia niż AK-47.

 

Prawda

Oto tabela przedstawiająca obrażenia obu tych broni w te same miejsca:

 

pre_1428092705__ak_i_m4.jpg

 

4. Nożem chodzi się najszybciej.

 

Fałsz

 

szybkosc.jpg

 

Jak widzicie, najszybciej chodzi się ze scoutem :)

 

5. Skanowanie AWP przez dwie ściany?

 

Prawda

Tak, można skanować AWP przez dwie warstwy.

 

6. Respawny na mapach są takie same.

 

Prawda

Algorytmy respienia się przez daną drużynę są takie same, jednakże ilość tych algorytmów jest ograniczona a ilość cykli różna od danej mapy.

 

7. Nie można wejść na skałkę na mapie de_nuke

 

Fałsz

Można :)

 

8. Zbuggowane drzwi na mapie de_nuke w dolnym bs'ie to fotomontaż.

 

Fałsz

Możliwe jest zbugowanie drzwi na dolnym bs'ie w taki sposób, że cały czas się zamykają/otwierają czy nie pojawia się w nich przy zamknięciu szyba - dzięki czemu możemy strzelać bezpośrednio w przeciwnika, nie skanować.

 

9. Dołączanie do drużyny przed rozpoczęciem kolejnej rundy da nam więcej pieniędzy.

 

Prawda

Jeżeli wpiszecie retry i dołączycie do drużyny przed rozpoczęciem nowej rundy, będziecie posiadać około 3200$. Jeśli natomiast nie zdążycie i dołączycie do drużyny już po rozpoczęciu, będziecie posiadać 800.

 

10. TT nie dostanie pieniędzy w nowej rundzie, jeśli trzymał pakę w momencie zakończenia poprzedniej.

 

Prawda

Terrorysta nie otrzyma żadnej nagrody pieniężnej jeśli posiadał w poprzedniej rundzie w ekwipunku pakę, dlatego pamiętajcie by zawsze wykonywać cele mapy / wyrzucać pakę :)

 

 

 

Tabelki nie zostały przeze mnie stworzone, lecz przeze mnie sprawdzone :)

 

 

 

Jeżeli macie jakieś pomysły co mógłbym jeszcze sprawdzić dajcie znać w komentarzach! :)

Edytowane przez S}{aDoW
  • Like 17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sposób,aby na początku pierwszej rundy grać z deaglem i kevlarem. Kupujemy deagla wyrzucamy na ziemię i robimy szybki reconnect,po czym podnosimy go kupujemy ammo i kevlara :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sposób,aby na początku pierwszej rundy grać z deaglem i kevlarem. Kupujemy deagla wyrzucamy na ziemię i robimy szybki reconnect,po czym podnosimy go kupujemy ammo i kevlara :)

Dokładnie

Możemy również wykonać reconnect przed kolejną rundą, zakupić m4/ak wpisać retry w konsoli i zakupić za 800 ammo + granaty/armor :)

Trzeba jednak pamiętać o czasie 10-15s bo później będzie się całą rundę martwym :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Brak aktywności

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności