Skocz do zawartości

[UB]niesluszny ban


enabled HS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. chciałem odnieść się do tego tematu: http://forum.cs-classic.pl/topic/33531-ssy-enabled-hs/

 

I zapytać się gdzie pani tu widzi zmianę modeli ? Ponieważ ja tego nie widzę... Tutaj lista standardowych modeli można spojrzeć jeżeli coś się pomyliło. http://cs.gamebanana.com/skins/123362

 

Modeli nie zmieniałem. A jeżeli chodzi pani o CT ten w kamizelce to model VIP i jest on automatycznie od pluginu Vipowskiego... Proszę o ub ponieważ zostałem niesłusznie skazany. O zakazie zmiany modeli mapy nie ma nic wspomniane w regulaminie. Proszę o wyjaśnienie sprawy i ub :)

Edytowane przez enabled HS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc jest zakaz zmiany tekstur mapy, jednak regulamin jeszcze nie został edytowany przez opiekuna(mogłes byc w niewiedzy). O Twoim ub zdecyduje Opiekun dd2, który wypowie sie w tym temacie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Zakaz zmiany tekstur czyli nie mogę ich wygładzić komendą ? Nie mogę korzystać z tej komendy czy jak ? bo już sam nie rozumiem. Ale model wtedy można zmieniać ? można korzystać z HD instalera czy też nie ? Muszę wiedzieć by edytować cs'a i config :)

Żeby używanie komend na tekstury było zabronione ? Przecież to komenda w configu i po to jest tworzona żeby ją używać.  :)

Edytowane przez CiapatyMurwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Zakaz zmiany tekstur czyli nie mogę ich wygładzić komendą ? Nie mogę korzystać z tej komendy czy jak ? bo już sam nie rozumiem. Ale model wtedy można zmieniać ? można korzystać z HD instalera czy też nie ? Muszę wiedzieć by edytować cs'a i config :)

Wydaje mi się, że możesz korzystać tylko ze zmiany modeli broni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale żeby używanie komend na tekstury było zabronione ? Przecież to komenda w configu i po to jest tworzona żeby ją używać. :)

Edytowane przez enabled HS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dd2 nie ma modeli vip, więc ty musisz mieć je wgrane na swoim komputerze. Rozmawialam z Roloo i dostajesz szansę, jednak musisz usunąc program "wygladzania tekstur" oraz modele. Masz miec standardowe ustawienia.

Edytowane przez natalja
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i można używać ale nie na moim dd2. słuchaj zmieniasz tekstury i dostajesz UB. Jednak że pamiętaj jeszcze raz dostaniesz ssy i będdzie to samo to ub nie dostaniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Gracz zostaje odbanowany, a temat zamknięty.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności