Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA][Skarga] Perm za obrażanie - Mateczny


ShaD

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: S}{aDoW
2.Nick admina/gracza który zawinił: Antonio Mateczny
3.Admin/Gracz : Admin
4.IP/SID oskarżanego:
5.Data i godzina: różne
6.Dowody (demko/screeny/świadkowie): 
7.Opis sytuacji: Właśnie prosiłbym o wyjaśnienie
Edytowane przez S}{aDoW
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie odwołanie któregoś z zainteresowanych?

Twoją jedyną odpowiedzią na to jest zapytanie się gdzie są zbanowani, zgadza się?

 

 

@Antonio

 

Dokładnie! O to to to. o to to tato, to to!

Potwierdzam w stu procentach, to przez to że Cię tam wymieniłem (albo że później Ty mnie).

Uważajcie, bo jak się za kogoś biorę, to podziemne układy działajo i wtedy banujo.

Edytowałem post, więc w sumie możesz coś swojego dodać, jak to wspomniałeś wyżej: "będę edytował w miarę Twoich edycji postu", gdy dodawałem wzór do mojej skargi

 

//Flagi zostały odebrane

Edytowane przez S}{aDoW
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie zastosowanie się do regulaminu grozi utratą admina, ty banowałeś wedle swojego uznania, zwykła samowolka, więc skarga słuszna.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziecinada.
za mój post w temacie http://forum.cs-classic.pl/topic/33517-elita-serwera-ffa-v2-g%C5%82osowanie/Shadow się obraził.

Wszyscy, którzy dostali te bany wiedzą doskonale za co i więcej swoich występków nie powtórzą. Skoro były permy to występkiem nie było byle co; a notoryczne ubliżanie, w sposób wulgarny, plus w jednym z w/w przypadków czitowanie. Komu brakuje tych osób zbanowanych? -Nikomu, bo nikomu już nie przeszkadzają swoim zachowaniem (przez mikro, fleszowanie, pisanie samych besztów).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bany, które dałeś są nie słuszne bo w regulaminie nigdzie, nie jest napisane że się banuje na zawsze za fleshe i obrażę. Jeśli takie osoby bo kicku lub ostrzeżeniu nadal zachowują się tak samo to wlepić bana ale tak długo na ile jest napisane w regulaminie. A dlaczego nikt, nie postanowił złożyć skargi, ponieważ mieli to gdzieś bo jeśli administracja banują na zawsze za takie rzeczy no to odchodzą i mają gdzieś taki serwer. Według mnie Antonio po prostu przegiąłeś że postanowiłeś swój własny regulamin napisać i go stosować bo jeśli serwer był by taki jak twój "regulamin" to ten serwer padł by w lada moment.

Edytowane przez JamesRodriguez
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antonio mam do Cb 1 pytanie. Czytałeś kiedyś regulamin ? Bo jeśli byś czytał do byś sie do niego zastosował. Tak jak Hames napisał, nie pomyślałeś, że Ci ludzie bedą olewać sobie nasz serwer, i przez to nasz serwer może stracić wielu graczy ? Pomyślałeś choć chwile przed tymi banami ? Dobra, może obrażali, ale od razu perm ? To w takim razie taki DziQ, TurboKamil i inni, powinni już dostać permy dawno temu. Regulamin to regulamin i trzeba sie do niego stosować.

 

EDIT.

Po 1, mogłeś dać bana na tydzień (jeśli Cb też obrażały/li), a jeśli grali na czitach, to czemu nie ma takiego powodu w banie ?

Po 2 Nawet jeśli tego nie czytają to ich nie obrażaj, tak wyrażenie "patologicznym dzieciuchom" jest obrazą.

Po 3 dlaczego poszkodowani ? Bo my nie zbanowaliśmy ? Czy jeszcze coś innego ? Ja kompletnie nie rozumiem tego zdania.

Po 4, po co mają sie interesować ? Przyszli sobie pograć, Ty im dałeś perma i mają teraz gdzieś cały serwer, bo po co mają grać.

 

@Ciapaty

Admin został już mu odebrany, ale zgodzę sie z tym co napisałeś.

Edytowane przez SANEPID :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antonio mam do Cb 1 pytanie. Czytałeś kiedyś regulamin ? Bo jeśli byś czytał do byś sie do niego zastosował. Tak jak Hames napisał, nie pomyślałeś, że Ci ludzie bedą olewać sobie nasz serwer, i przez to nasz serwer może stracić wielu graczy ? Pomyślałeś choć chwile przed tymi banami ? Dobra, może obrażali, ale od razu perm ? To w takim razie taki DziQ, TurboKamil i inni, powinni już dostać permy dawno temu. Regulamin to regulamin i trzeba sie do niego stosować.

 

Otóż czytałem.

Gdyby to była strata graczy; od razu by się ktoś o nich upomniał; o ile nie sami zainteresowani!

Moim celem było to, żeby te dzieci omijały serwer z daleka - nie wiem gdzie masz przyjemność w tym, że wchodzi dziecko i wszystkim ubliża albo pociska na czitach.

DziQ, TurboKamil i inni (jak to nazwałeś) nie zostali zbanowani mimo łamania regulaminu. Wyznaczałem niekiedy ponadprogramowe bany, co uważam, że słusznie robiłem. Gdzie te pseudo poszkodowane osoby?? Poszkodowany jest shadow, james i koala bo Mateczny wlepił kilka permów pod ich nieobecność jakimś patologicznym dzieciuchom. Sprawa wyjaśniona całkowicie - oficjalnie odebrano mi prawa administratora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż czytałem.

Gdyby to była strata graczy; od razu by się ktoś o nich upomniał; o ile nie sami zainteresowani!

Moim celem było to, żeby te dzieci omijały serwer z daleka - nie wiem gdzie masz przyjemność w tym, że wchodzi dziecko i wszystkim ubliża albo pociska na czitach.

DziQ, TurboKamil i inni (jak to nazwałeś) nie zostali zbanowani mimo łamania regulaminu. Wyznaczałem niekiedy ponadprogramowe bany, co uważam, że słusznie robiłem. Gdzie te pseudo poszkodowane osoby?? Poszkodowany jest shadow, james i koala bo Mateczny wlepił kilka permów pod ich nieobecność jakimś patologicznym dzieciuchom. Sprawa wyjaśniona całkowicie - oficjalnie odebrano mi prawa administratora.

Ale Ty tu nie jesteś najważniejszy! Ktoś wyżej od Ciebie układał regulamin a Ty dostając admina zarzekłeś się go przestrzegać. Nie bądź egoistą, działamy razem a nie Ty na swoich zasadach bo "tak będzie lepiej". Nie upomnieli się bo nie warto według nich i odeszli, a mogli się nauczyć żeby tak nie robić.

 

Ja jestem za odjęciem funkcji. Admin zobowiązuje do przestrzegania regulaminu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja skarga została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności