Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE][PRZYJĘTE].Wiolka.


.Wiolka.

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: .Wiolka.


2. Imię: Wioletta


3. Wiek: 21


4. Znajomość Amx (0/10): 2/10, ale wszystkiego się nauczę ;)


5. Mikrofon (Tak/Nie): Tak


6. Składka (Tak/Nie): Będzie potrzeba to owszem. Mam zamiar kupić VIPA.


7. Link do swojego GT: http://www.gametracker.com/player/.%20Wiolka%20./31.186.82.184:27691/


8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Witam. Nazywam się Wioletta, mam 21 lat i pochodzę z okolic Warki (taka tam wieś). Jestem studentką SGGW na kierunku Turystyka i Rekreacja- z czego jestem całkiem zadowolona. Do moich zainteresowań należą wycieczki rowerowe, rysowanie ołówkiem, muzyka i oczywiście gry komputerowe. Co do charakteru uważam, że jestem osobą sympatyczną, kulturalną, staram się być miła, odnoszę się z szacunkiem do innych graczy i tego samego oczekuję. Dlaczego chcę zostać adminem? Chcę pomóc w rozwoju FFA. Namawiało mnie do tego stanowiska kilka osób. Nigdy nie byłam administratorem, więc chciałabym się tego podjąć i oczywiście zostać na dłużej :) Spędzam tutaj naprawdę dużo czasu. Poza tym kulturalnie rozmawiam i do wszystkich powierzonych zadań podchodzę z wytrwałością.


9. Czy posiadasz STEAM (Tak/Nie). Jeśli tak, podaj Steam_ID: Nie


10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: od 1h w górę dziennie


11. W jakich godzinach grasz (Dni robocze, weekendy): Co drugi weekend jestem w szkole (piątek, sobota, niedziela), w resztę dni gram prawie codziennie od 1 do 3h (no czasami dłużej, taki malutki noł-lajfik ze mnie :D)


12. Staż w grze Counter-Strike 1.6: gram od 2 lat z jedną przerwą


13. Czy byłeś już adminem? (Tak/Nie): Nie


 


  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK!

Osoba bardzo miła i spokojna umie utrzymać kulture nie ponoszą ją emocje. Co do wymagan spełnia wszystkie mam nadzieje że bedziesz grała wiecej niz 1h dziennie bo to troche malo:) Amx bardzo łatwo sie nauczyc obiecni admini na pewno Ci pomoga. Adminow jest teraz mało wiec pomoc sie przyda:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za okresem próbnym

+Znana jest

+Kulturalna

Jedynie to dokup sobie steama i graj trochę więcej na nim ale raczej to nie będzie problemem bo jak dostaniesz to aktywność na pewno się poprawi

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiooola.. hmmm

osoba kojarzona z serwera, sympatyczna, kulturalna.

Myślę, ze można dać jej okres próbny.

Jedyne co to postaraj się dokupić steam i w miarę możliwości spędzaj trochę więcej czasu na serwerze :)

Amx jest łatwy w obsłudze i jeśli będzie taka potrzeba to mogę pomóc CI trochę poogarniać :)

 

Okres próbny :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bywasz codziennie na serwerze i z tego co widzę po gametracker i z własnych obserwacji nie jesteś na nim długo.

Jednakże od dawien dawna jesteś na tym serwerze i większość ludzi Cię zna.

 

amx'a się nauczysz, więc nie ma problemu - możesz przeczytać moje poradniki w informacjach czy na jakiejkolwiek innej stronie związanej z cs'em. Nie jest trudny, bo głównie opiera się na klikaniu klawiszy 1-8.

 

Ja proponuję taki układ:

Okres próbny 2tygodnie i do tego czasu zamiast vipa zakupisz steam.

 

Na tak.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....

Ja jestem za okresem próbnym. Jesteś miłą kulturalną osobą, zdobrym poczuciem humoru, da się z Tobą miło porozmawiać, szczerze ? Nie widziałem, żebyś kiedyś złamała regulamin, jeśli zostanie adminem to na pewno będziesz pomagać ludziom, jednak moja decyzja o okresie próbnym jest spowodowana brakiem steam'a (kupisz i załatwione). A jeśli chodzi o amx, to możesz poczytać sobie poradniki, ewentualnie popytać się ludzi z serwera.

 

EDIT

Roloooo, nie prawda ! :D

Edytowane przez SANEPID :D
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm jestem na tak 
- znana
- kultura jest 

-wiek 
mało tego dorzucę coś z własnego doświadczenia jako (opiekun) dziewczyny są lepszymi Adminami, stosują się wedle regulaminu, pilnują dobrze serwera czytają u@ i szybko reagują, nie zależy im tak bardzo na grze jak chłopakom, 
więc jak dla mnie to Witaj w zespole. :) 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK miła sympatyczna dziewczyna jedyny minus który mnie kuje w oko to ten steam który mam nadzieje że kupisz w najbliższym czacie a warunki spełniasz takie jak :

 

-Aktywność na forum

-Aktywność na serwerze

-Kultura

-Wiek

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo tego, ze Cię lubię, posiadasz kulturę i spokój to z przykrością muszę powiedziec nie, dlaczego?

 

Wymagania to wymagania których np. Brakuje Ci dużo do 30h na serwerze.

Nadrobisz godziny to zmienię zdanie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo tego, ze Cię lubię, posiadasz kulturę i spokój to z przykrością muszę powiedziec nie, dlaczego?

 

Wymagania to wymagania których np. Brakuje Ci dużo do 30h na serwerze.

Nadrobisz godziny to zmienię zdanie :-)

 

Ona ma więcej godzin przegranych niż Ty :)

 

Twoje GT:

http://www.gametracker.com/player/SkalnyPatataj/31.186.82.184:27691/

 

Wioli GT:

http://www.gametracker.com/player/.Wiolka./31.186.82.184:27691/ 

http://www.gametracker.com/player/.%20Wiolka%20./31.186.82.184:27691/

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.


Twoje podanie zostało przyjęte. Okres próbny.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Edytowane przez KiToL
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności