Skocz do zawartości

[UB]UB |l GruBe JoinTY l|


Bartek_199411

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka,

Głupia sytuacja, ponieważ dostałem permanentnego bana za nieprawidlowe modele i mapki, czy cos w tym stylu:
http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=170497

Czyli mam rozumieć, że mając steama nie można grać na serwerze ? Czy jak to wkońcu jest ?

Jak wiecie ( nie wszyscy niestety) steam daje możliwość ustawienia większej rozdzielczości i ma fajniejsze skiny...

Jeśli w regulaminie jest napisane " zakaz grania na wysokiej rozdzielczości" to spoko....

Dodaje iż mam 100% steamowskie skiny, defaultowe. Nic nie grzebałem.

Proszę o uzasadnienie bana ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma zadnych dowodów a tenże admin nie nadaje się najwyraźniej do tego co próbuje robić ;)
A skarga to w swoim czasie, narazie chce przeczytac uzasadnienie, poniewaz na tym serwerze jestem banowany non-stop ;) za krytyke pracy niektorych adminow ( wyszlo to szczegolnie teraz, nawet nie trzeba krytykowac ).

 

 

I co, i mam teraz czekać, aż on łaskawie tutaj zajrzy ? A jeśli tego nie zrobi przez najbliższe 24 h to ban zostaje umożony a admin pociągniety do odpowiedzialności ? I dawać odznaki jako zadośćuczynienie xD

Edytowane przez natalja
Jezeli nie odpowiada Ci zachowanie administratora mozesz złożyc skargę w odpowiednim dziale. Jezeli admin nie zainteresuje sie tematem zgłoszę opiekunowi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Gracz zostaje odbanowany, a temat zamknięty.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności