Skocz do zawartości

SZYBCY I WSCIEKLI 7 - GoFilm


aver

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.gofilm.pl/wideo,3711,Szybcy-i-wsciekli-7.html

 

Tam będzie odliczanie i trzeba kliknac ''Close'' ale jak narazie mi sie ten film nie chce odtworzyc nie wiem czemu wlasnie, zreszta ja i tak do kina ide. xd

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga spoiler filmu :D

 

 

 

Nie polecam, jeden z gorszych filmów akcji jakiś ostatnio oglądałem...

Mnie się tam podobał :3 Postać brata Shawa wprowadziła coś nowego do tego filmu, efekty troche przesadzone(bójki, skoki samobójcze, spadochrony w autach) a czasem wręcz ich żałosny brak(krew, której nigdzie nie było) no ale dziś ciężko wymyślić oryginalną scenę walki dlatego podziwiam twórców: poprzednio czołg, tym razem helikopter, drony, super samochody :3 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga spoiler!

 

Wszystko było tak przesadzone, że w połowie filmu chciałem wyjść z kina. Jedynie końcówka była dobra jeżeli chodzi o uczczenie pamięci Paula Walkera. Sama postać Jasona Stathama mojego ulubionego aktora filmów akcji była wg mnie nie udana . Brat, który chce się zemścić zabijając wcześniej garnizony wojskowe, agentów służb specjalnych nie może poradzić sobie z jednym człowiekiem. Połączenie tej części z Tokio Driftem całkiem spoko, ale gdyby główny aktor Tokio Drifta wyglądał jak w tamtej części, a nie miał już około 50 lat...Szybcy i wściekli powinni być kojarzeni z szybkimi autami, wyścigami. A tak to na początku 7 części dali jeden wyścig i to wszystko. Auto fajne były, ale jak dla mnie za mało.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://zalukaj.tv/zalukaj-film/22191/szybcy_i_wsciekli_7_fast_and_furious_7_2015_.html 

 

Lektor czyta fatalnie, w kinie były napisy ale przynajmniej można obejrzeć  :D

 

 

Polaczek:

Uwaga spoiler filmu

 

Wszystko było tak przesadzone, że w połowie filmu chciałem wyjść z kina. Jedynie końcówka była dobra jeżeli chodzi o uczczenie pamięci Paula Walkera. Sama postać Jasona Stathama mojego ulubionego aktora filmów akcji była wg mnie nie udana . Brat, który chce się zemścić zabijając wcześniej garnizony wojskowe, agentów służb specjalnych nie może poradzić sobie z jednym człowiekiem. Połączenie tej części z Tokio Driftem całkiem spoko, ale gdyby główny aktor Tokio Drifta wyglądał jak w tamtej części, a nie miał już około 50 lat...Szybcy i wściekli powinni być kojarzeni z szybkimi autami, wyścigami. A tak to na początku 7 części dali jeden wyścig i to wszystko. Auto fajne były, ale jak dla mnie za mało.


Koncowka by byla lepsza gdyby pokazali ich relacje z planu filmu, jakies kawaly, zachowania, usmiechy-prawdziwe relacje a nie wycinki z poprzednich filmow. Oczywiscie uczucia w nich sie pokrywaja zapewne ale wolalbym aftersceny.

 

Edytowane przez CiapatyMurwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam, jeden z gorszych filmów akcji jakiś ostatnio oglądałem...

Dokładnie robią filmy przesadzone. Oglądałem którąś część i autem samolot ściągali jechali 200km/h + przez 10 minut filmu a pas samolotowy się nie kończył >.<

Edytowane przez Omega *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie robią filmy przesadzone. Oglądałem którąś część i autem samolot ściągali jechali 200km/h + przez 10 minut filmu a pas samolotowy się nie kończył >.<

Z tym pasem to masakra :D

 

Samolot poruszał się 180km/h, scena trwała 13 min

normalnie przejechaliby 42km :D Takie info znalazłem o tej scenie! 

 

42 kilometry!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Brak aktywności

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności