Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]mr.Burger POWRACA ^^


mr.Burger

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: mr.Burger

 

2. Imię: Dawid

 

3. Wiek: 15

 

4. Znajomość Amx (0/10): 8/10

 

5. Mikrofon (Tak/Nie): Tak

 

6. Składka (Tak/Nie): Tak

 

7. Link do swojego GT: http://www.gametrack...6.82.184:27691/

 

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Myślę, że jestem ogarnięty (przynajmniej bardziej niż nie jeden starszy ode mnie na serwerze. Podczas, gdy miałem już tutaj admina, moim zdaniem dawałem sobie radę. Staram się być kulturalny wobec innych i nie dawać się ponosić emocją xd.Ostatnio z różnych przyczyn wielu adminów odeszło i ja chcę przynajmniej częściowo uzupełnić te braki.

 

9. Czy posiadasz STEAM (Tak/Nie). Jeśli tak, podaj Steam_ID: STEAM_0 : 0 : 2420621

 

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 2-3 godziny

 

11. W jakich godzinach grasz (Dni robocze, weekendy): Dni robocze: od godziny 15 do godziny 19, dni wolne: prawie cały dzień

 

12. Staż w grze Counter-Strike 1.6: 7 lat

 

13. Czy byłeś już adminem? (Tak/Nie): Tak

 

P.S.

Tym razem (o ile mnie przyjmiecie) zostanę dłużej, ponieważ w planach nie mam żadnych awarii i łamania ręki :(

 

@Koala: Gdyby było tak jak mówisz, że jest zawsze 2 adminów, to nie składał bym podania. Sam Kitol mówi, że jest mało adminów, dlatego złożyłem to podanie.

 

@Shadow: Grałem cały tydzień, tylko że na innych nickach, ponieważ nie grałem u siebie w domu. Przykładem tego są SS'y, które wstawiałem, a ostałem je na innym nicku.

 

@Koala i Shadow: myślicieli, że jak mam znaleźć GT nicków składających się z przykładowych liter typu asfaffsaffsaf lub hfhthfhfht?? Koala sam często mówiłeś "się ma Burger", gdy byłem na nicku takiego typu, więc nie rozumiem o co ci teraz chodzi.

 

@James: Nie zmieniam ciągle nickòw, gram na tym samym od samego początku, a te nicki z losowych liter mam tylko wtedy, gdy nie gram u siebie w domu i wtedy mam steam OFF i stram się nie ujawniać, jednak mi się to nie udaje przez niejakiego Koale xd

 

@Shadow: Pisalem juz wczesniej, ze GT tych nickow nie mam jak znalezc ale Koala moze potwierdzic, ze gralem na takich nickach.

Edytowane przez mr.Burger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że Cię lubię to nie przekonało mnie Twoje podanie, mówisz, że grasz cały dzień w dni wolne, a normalnie od 15-19 ? jakoś ja też gram w tych godzinacz, i inni admini również, a jakoś ja Cie nie zauważyłem, tak jak pisałem wcześniej, grasz w godzinach w jakich na serwerze jest conajmniej 2 adminów, więc nie widze sensu po co jeszcze 1 admin ma być w tych godzinach.

punkt 8. to ma być przekonanie nas dlaczego Ty masz być adminem, a tą oklepaną gadką "jest mało adminów, a cziterów dużo" (nie wiem jak innych) ale mnie na pewno nie przekonasz.

 

Podsumowując jestem na NIE. Napisz podanie innym razem, rozpisz się bardziej i opisz siebie, a wtedy może zmienie zdanie, na razie tak jak mówiłem jestem na nie.

 

EDIT

@ Burger, podaj te inne GT skoro grałeś na innych nickach, fakt nie zawsze jest 2 adminów, czasem sie zdarzy, że jest 1, ale jeśli jest to ogarnięty, ja gram chyba najwięcej z adminów, a jak pisałem wcześniej, Cb widziałem może z 2-3 razy.

 

EDIT 2

Sorry, pewnie to co teraz napisze weźmiesz za hejt, ale musze to napisać, nie wiem jak Ty możesz to ocenić, że dawałeś sobie rade, tak samo nie wiem jak inni mogą to ocenić, ponieważ mało wchodziłeś podczas adminowania.

Edytowane przez SANEPID :D
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- wiek

- podaj gametracker, który pokryje Twoje słowa o aktywności, bo jak na razie to widzę, że tylko jednego dnia byłeś ~ 2godziny, a później 5 dni pusto

- skoro nie grasz, nie potrzebujesz administratora (po co ludziom admin, skoro nie bywają na serwerze?)

- kolor czerwony jest dla -_-, musisz go zmienić

 

na nie

 

@Edit

W takim razie podaj Gametracker nick'u, który jest Twój i potwierdzi Twoją aktywność, o której mówisz.

 

@Edit2

A kto Ci kazał te nicki ciągle zmieniać? Masz jakiś dowód na to, że faktycznie grałeś tyle na serwerze?

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 2-3 godziny
11. W jakich godzinach grasz (Dni robocze, weekendy): Dni robocze: od godziny 15 do godziny 19, dni wolne: prawie cały dzień

Proszę o jakiekolwiek potwierdzenie tych słów.

Jak byłeś administratorem wcześniej, byłeś aktywny? Po co dzieci chcą administratora na serwerze, skoro nawet na nim nie grają?

Poproszę o FAKTY, nie gdybanie i obiecanki.

Edytowane przez S}{aDoW
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie. Mimo że Cię trochę znam ale jak dla mnie łatwo się poddałeś.

-Zmieniasz co chwilę nicki i to powoduje ze Cię ludzie nie znają

-nie radziłeś sobie z adminem

-wymagania

Edytowane przez JamesRodriguez
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie, ponieważ Twoja aktywność znacznie spadła (chociaż i tak była niewielka). Wiek rzeczywiście nie spełnia wymagań. Jeśli będziesz jeszcze kiedykolwiek składał podanie to postaraj się podać więcej informacji o sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spełniasz wymagania nr 1 - "Ukończone 16 lat.". I nie pisz nam tu, że jesteś w wieku 15 lat bardziej ogarnięty od innych starszych użytkowników, ponieważ widziałem Twoje zachowanie na serwerze, te Twoje teksty itp. Od świąt na serwerze nie widziałem Cię ani razu, a gram często.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymagania:


  1. Ukończone 16 lat. -
  2. Przynajmniej 30 godzin spędzonych na serwerze. +
  3. Zachowanie kultury na serwerze. Staram się być kulturalny wobec innych i nie dawać się ponosić emocją xd Czasem same starania to za mało.CC
  4. Przynajmniej 10 sensownych postów na forum. +
  5. Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń). +
  6. Składka (zakup VIP'a na 30dni) 11.07zł SMS (W przypadku problemów napisz do opiekuna serwera) +
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone.

Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności