Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]K0wal


Bartek_199411

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: |l GruBe JoinTY l|
2.Nick admina/gracza który zawinił: K0wal
3.Admin/Gracz : Admin
4.IP/SID oskarżanego: Wszystko ma ukryte, ale wiadomo o kogo chodzi.
5.Data i godzina: Datę i godzinę macie w linku z amxbans.
7.Opis sytuacji: 
Proszę o wyciągnięcie konsekwencji w sprawie bana nadanego na mnie na 24h ( bezpodstawnego i bez dowodów) za rzekome niedozwolone textury map i modeli. Przywykłem do banów od adminów tegoż serwera, lecz więcej czasu jestem na banach niż na serwerze ;) Jeśli jest to spowodowane moją wcześniejszą krytyką to najwyraźniej prawda w oczy kole ;)

Admin ten miał wstawić dowody w dziale UB a nawet się tym nie zainteresował (przez co straciłem 24 h grania ) a osoba ta powinna świecić przykładem na serwerze. Jeśli mam być szczery to jedynym adminem, który na tym serwerze zachowuje się jak powinien jest Jigsaw ;) ( propsy ziomek ;) ) a reszta ( nie wszyscy, ale większość ) zaniedbuje swoje obowiązki i banuje każdego kto wyraża opinię szkodliwą dla jego osoby.
Admin powinien ponieść karę lub ja ( gracz ) otrzymać zadośćuczynienie ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. O jakie modele chodzi? (skiny gracza czy modele broni)

2. Od wymierzania kar, jestem ja

3. Co do tekstur to proszę o demko albo ss (jako dowód) 

4. Nikt nie ma nic ukrytego bo wystarczy tylko wpisać w konsoli amx_who lub amx_ip

5. Zacząłeś nie dawno grać, więc proszę się nie wypowiadać w taki sposób, bo sam nie znasz dokładnie adminów

6. Czekam na wypowiedź Kowala 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 ) "Nie" osobno piszemy tylko z czasownikami ;) .

2 ) Dowody powinien przedstawić Ci w postaci SS'ów K0wal a nie ja .

3 ) Wypisując punktory na końcu stawia się kropeczki . 

4 ) Gram dłużej niż Ci się wydaje.

5 ) Konsekwencje musi ponieść tak czy siak a to, że ty wymierzasz kary jest mało istotne ( liczę na twoją kreatywność ).

6) Jakbyś zajrzał do linku, który podałem w dowodach to wiedziałbyś jakich tekstur tyczył sie ban.

7 ) Do czynienia mam z wieloma adminami i w mojej opinii i tak większość adminów BF2+FFA powinna pobierać u Jigsaw'a nauki adminowania.

8 ) Bany dostaję non stop, sam wiesz pewnie dlaczego, co też jest frustrujące.

9 ) Nadal nie widziałem przeprosin za określenie mnie " cwaniaczkiem " , " człowieczkiem " itp. ze strony GRIM'a  ( ja przeprosiłem, więc czekam ). 

10 ) O błędach ( podstawowych) popełnianych przez niektórych adminów mógłbym pisać 24/7.

11 ) Jako opiekuna proszę Cię o wgląd w pracę adminów a zobaczysz o czym mówię.

12 ) Nauczcie się przyjmować krytykę na klatę i wyciągać z niej wnioski, ponieważ krytyka jest źródłem motywacji a nie chorych spin ( jakak na tym forum ).

Edytowane przez Bartek_199411
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Proszę mnie nie uczyć co jak się pisze, bo nie wiesz jaki jestem i każdemu się zdarza popełnić błąd, aczkolwiek dziękuje za poprawienie mnie

2. Skory Ty składasz skargę, to Ty masz przedstawić dowód

3. Ok, to fajne, jakieś wcześniejsze nicki?

4. Tak, źle przeczytałem i zwracam honor co do linku

5. Jigsaw'a uczyłem ja :) 

6. Co do banów, to masz prawo się do nich odwołać, więc rozumiem no i też powinieneś napisać do mnie albo ogólną skargę co do ciągłego banowania, tak jak to było w innym przypadkach 

7. Takie sprawy proszę sobie załatwiać na pw, ponieważ ta skarga nie dotyczy Admina Smoka

8. Czy ktoś mówi o wypieraniu się prawdy? Dostali admini kiedyś zrypke ode mnie i się nauczyli czegoś, więc jak widzę, że jest coś nie tak to zwracam uwagę. Fajnie, że mówisz o tym, ponieważ ja sam się uczę i mogę coś zmienić na lepsze, więc nie mów w taki sposób o krytyce, ponieważ nikt się nie pruje co do niej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modele broni/mapy/ludzi mogą tylko przedstawić ssy z gry. A gracz grube jointy miał je nieraz i za kazdym razem dawalam ub. Więc nie wiem na jakiej podstawie admin banujący postanowił wlepić takiego bana. Rownież jestem ciekawa zdania Kowala... ale nie zainteresował sie banem.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtrącę się może trochę nie do tematu kolego, ale znowu zaczynasz nas obrażać, nie wiem wymyśliłeś sobie w tej główce że jesteś lepszy ? nie wiem w domu Cię nie kochali że w necie tak kozaczysz ?? bo ja Ciebie nie rozumiem, najeżdżasz na nas o byle pierdoły, i dziwisz się potem o dziwne bany?? przytoczę tutaj gracza B.S.N.T Bioly, może to Ty i wróciłeś znowu siać ferment nam na serwerze i starać się po raz kolejny podporządkować nas do siebie, na serwie kozaczysz, tu kozaczysz. przeprosiłeś mnie wcześniej, okej, ja przepraszam... ale po tych słowach, znowu zaczynasz obrażać wszystkich adminów, także mnie czego Tobie po raz kolejny nie popuszczę i będę zwracał uwagę na nawet najmniejsze Twoje potknięcie, możesz być na to gotowy a mam do tego prawo.. nas nie skłócisz, sam stracisz... nie pasuje Ci ten serwer ? przejdź na inny może tam Ci się uda znaleźć "przyjaciół" z ludźmi trzeba umieć pisać, rozmawiać.. a nie,że akcje typu wbijasz nowy na serw i narzucasz swoje, Kowal musiał mieć jakiś powód więc i pewno go poda a jeśli nie to z pewnością przeprosi...

 

i jeszcze śmiesz zmuszać mnie do przeprosin "człowieczku" ? zapomnij bo po raz kolejny rozpętałeś piekło.... dziękuje 

 

w ciągu dalszym bez pozdrowień 

Żniwiarz ;)

Edytowane przez Smoku13
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) No to dziękujesz za poprawienie czy mnie tępisz ? ;)

2) SS'y musiał zrobić admin a nie ja, żeby był dowód. Nie sądzisz, że jeśli miałbym już niedozwolone tekstury i dostałbym bana to bym ich nie zmienił ? Dlatego to właśnie ADMIN powinien zrobić SS'y.

3) Przebywam często na serwie ( chyba, że mam bana ) i widzę rotację adminów na serwerze i wiem jak się zachowują :)

4) Widać, że Jigsaw miał dobrego nauczyciela, DUŻY PLUSIK, ale mógłbyś resztę przeszkolić...

5) A czy ja go przepraszałem na priv czy publicznie ? ;)

6) Prują się Ci nieprzeszkoleni przez Ciebie admini.

7) Ale masz propsy za otwartą konwersację a nie natychmiastowy " dojazd ".

Pozdrawiam,

@ Smoku 13, nie wiem o co Ci chodzi z tym rozpętywaniem piekła... Próbujesz zwrócić na siebie uwagę czy jak ?

Edytowane przez Bartek_199411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Graczu,

piszesz kolejną skargę - nie wiem czy słuszną czy też nie, ocenią to inni. Chciałbym się jednak zająć inną sprawą. 

Nie wiem czy sprawia Ci to przyjemność, czy też naprawdę chcesz zmienić ten serwer na lepsze, co w mojej ocenie byłoby trudne, bo jest on naprawdę dobrze zorganizowany w bardzo wielu aspektach. Nie podobają Ci się admini, ale wcale nie musisz tutaj grać, nikt Cię nie zmusza, nie jesteś tu stałym graczem, nie należysz do tzw. "starej gwardii". Wiesz, że jeżeli narazisz się gronu adminów to nie popuszczą Ci tego. Nie chodzi o to, że ktoś się na Ciebie uwziął, ale po prostu za jakiekolwiek przewinienia będziesz karany, podczas gdy inni gracze dostaną na przykład tylko ostrzeżenie. Taka jest prawda, nie powinieneś tak się stawiać, nie powinieneś być taki pewny siebie i żądać przeprosin. Ty przeprosiłeś - chwała Ci za to (mniejsza o to, czy było to szczerze, czy tylko by pokazać, że niby próbujesz wyciągnąć dłoń na zgodę), ale nie możesz napierać na kogoś innego. Nikt nie poczuwa się do odpowiedzialności, bo określanie Ciebie "cwaniaczkiem" (również przeze mnie) było ZUPEŁNIE NA MIEJSCU. Próbujesz każdego poprawiać we wszystkim, a sam też robisz błędy w pisowni, ba, nawet pisząc zdanie pouczające Sheriffa:

 

 

3 ) Wypisując punktory na końcu stawia się kropeczki . 

 

zrobiłeś dwa błędy. Jakie? Sam się domyśl.

 

No i ogarnij się, po co jesteś taki zadziorny? Co Ci to daje? Nic nie zdziałasz, administracji nie zmienisz.

Twoje zdanie liczy się jak zdanie każdego innego gracza, ale jesteś osamotniony, jesteś kroplą w morzu.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Dziękuje za poprawienie.

2. Słuchaj to TY składasz skargę a nie admin, Admin ma prawo do wypowiedzi i tyle 

3. To nie jest moja sprawa, jak Ty go przeprosiłeś czy on Ciebie 

4. Skąd Ty możesz wiedzieć kto jest nie przeszkolony przeze mnie? Skąd Ty możesz wiedzieć, jak ja z nimi gadam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwer jest dobry, nie twierdziłem, że nie. Nie muszę grać, zgadza się ale nie chce dla tego serwera źle ;) I będę grał dalej i czekał, aż mnie za coś zbanujecie :)

Aha, i też dzięki za poprawkę :)

Jak widać nie jestem jedyną kroplą w morzu :)

Edytowane przez Bartek_199411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Graczu,

piszesz kolejną skargę - nie wiem czy słuszną czy też nie, ocenią to inni. Chciałbym się jednak zająć inną sprawą. 

Nie wiem czy sprawia Ci to przyjemność, czy też naprawdę chcesz zmienić ten serwer na lepsze, co w mojej ocenie byłoby trudne, bo jest on naprawdę dobrze zorganizowany w bardzo wielu aspektach. Nie podobają Ci się admini, ale wcale nie musisz tutaj grać, nikt Cię nie zmusza, nie jesteś tu stałym graczem, nie należysz do tzw. "starej gwardii". Wiesz, że jeżeli narazisz się gronu adminów to nie popuszczą Ci tego. Nie chodzi o to, że ktoś się na Ciebie uwziął, ale po prostu za jakiekolwiek przewinienia będziesz karany, podczas gdy inni gracze dostaną na przykład tylko ostrzeżenie. Taka jest prawda, nie powinieneś tak się stawiać, nie powinieneś być taki pewny siebie i żądać przeprosin. Ty przeprosiłeś - chwała Ci za to (mniejsza o to, czy było to szczerze, czy tylko by pokazać, że niby próbujesz wyciągnąć dłoń na zgodę), ale nie możesz napierać na kogoś innego. Nikt nie poczuwa się do odpowiedzialności, bo określanie Ciebie "cwaniaczkiem" (również przeze mnie) było ZUPEŁNIE NA MIEJSCU. Próbujesz każdego poprawiać we wszystkim, a sam też robisz błędy w pisowni, ba, nawet pisząc zdanie pouczające Sheriffa:

 

zrobiłeś dwa błędy. Jakie? Sam się domyśl.

 

No i ogarnij się, po co jesteś taki zadziorny? Co Ci to daje? Nic nie zdziałasz, administracji nie zmienisz.

Twoje zdanie liczy się jak zdanie każdego innego gracza, ale jesteś osamotniony, jesteś kroplą w morzu.

Patrząc na twoją wypowiedź nasuwa się jeden [przerażający wręcz] wniosek czyli "napiszesz skargę na admina masz po grane jednym słowem, bo będą cię banowali za byle gówno" czy to jest normalne? czy tak się zachowuje admin serwera? czy to jest przykład dla gracza? naprawdę czytając te wasze posty [głównie adminów] aż się boje pomyśleć co jest gdy gracz napisze skargę i dany admin dostanie ostrzeżenie od opiekuna, po twojej wypowiedzi można wnioskować też, że niezły burdel macie na serwerze skoro gracz, który próbuje udowodnić swoją racę [w jakikolwiek sposób] może zarówno sobie poszukać innego serwera, bo przecież "jak ci nie pasuje ten serwer to idź na inny" sory, ale to nie jest wypowiedź na poziomie ADMINA CSC faktem jest, że nie gram na serwerze, ale patrze i śledzę tematy/posty tego serwera co za tym idzie skargi również i naprawdę obawiam się o samych graczy, którzy można powiedzieć, że są terroryzowani przez was ADMINÓW. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Evviva 

 

przyjrzyj się dokładnie o co chodzi, dopiero komentuj, chodzi dokładniej o obrażanie nas, a potem jeszcze wymaganie przeprosin za to, że zaczęło się nam ubliżać... zaczyna z nami, potem robi z siebie ofiarę, nie trafiłeś nigdy takiego gracza? chwała za to !! jak już mówiłem był tu taki jeden jego historia jest znana może nie dla Ciebie ale Nie Rób akurat wie o kogo chodzi wymieniony gracz w moim poście powyżej..

 

a teraz głównie do Ciebie założycielu skargi.. to Ty robisz "fejm" wokół siebie rządając ode mnie przeprosin, obrażasz mnie w sposób, który widzę, że nie wszyscy są w stanie zrozumieć, no cóż nie mój problem.. jestem jednym z tych bardziej wrednych adminów wszyscy to wiedzą, a jakoś nie rzucają się do mnie są mili, lubią ze mną pisać, na gg piszą itd. itd. ...  więc, dochodzę do wniosku, że ofiara ofiarą zostanie na zawsze, jak w necie tak i w świecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Piszę ostatni raz bo już 2 razy mi skasowało wypowiedź. Przepraszam za moją krótką nieobecność, zapomniałem że taka osoba jak ty będzie się chciała od razu odwołać. Może i się lekko pomyliłem i zbanowałem dość chaotycznie i pochopnie, ale ja udowodnie twoją "brudną grę", ponieważ nie znoszę oszustw i dalej będę je tępił. Powinienem zrobić ssy od razu, zrobiłem je dopiero przed chwilą i proszę je dokładnie przeanalizować, ponieważ na demku mam dowód na którym gracz się przyznaję do grania na modelach map HD oraz z modelami graczy w HD, co wiem że jest karane banem na zawsze, dlatego tak postąpiłem. Nie wiem sam już gdzie się wypowiedzieć i o co tyle "szaszoru" robisz swoją osobą, ale ja nie będę pisał i czytał w twoich 5 tematach skarg na moją osobę czy próśb o UB.

Proszę oto demko:

http://257475.hltv2.pukawka.pl/hltv-1504081541-de_eldorado-1428500460-1428501360.zip

10:00-10:30

@ Przepraszam za swoją niedyspozycję, ale nawet nie mam siły, ale zrobię co do mnie należy i postaram się dowieść mojej racji, której pewnie jak zwykle nie mam do czego się już przywyczaiłem.

Przytoczę więc kilka punktów z regulaminu które złamałes:

To po 1:

1.1-Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z przestrzegania go.

2.

1.7- Zakaz zmiany modeli graczy (chodzi o skiny graczy a nie o modele broni). (modele są w HD, sam się przyznałeś na demku)

3.

2.9 - Zakaz skanowania i rzucania he przez płot na eldorado. (dostałeś chyba za to bana za co bardzo się oburzyłeś, a regulaminu widać nie przeczytałeś i twierdzisz że my ustaliliśmy to na szybko na serwerze

4.

5.4-Admin ma obowiązek ukarać gracza, który łamie regulamin serwera. (złamałeś go, zostałeś ukarany)

5.

1.2-Bezwzględnie zabrania się używania wszelkich wspomagaczy (wh, aim, sh itp.). (to także mam zamiar udowodnić)

@@ http://257475.hltv2.pukawka.pl/hltv-1504092115-de_dust2-1428606900-1428608460.zip

1:30-3:00 dostałeś ssy bo nawalałeś po ESP'ach kwadracikach oznaczajacych graczy, ktore widze ja i widac to wyraznie na ssach, nie wiem czemu UB, ale wstawie tu chocby wszystkie dema i pokaże jak ładnie grasz na wh. I te ssy: http://www68.zippyshare.com/v/S0d8EUSi/file.html

Edytowane przez K0wAl
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są to defaultowe skiny na steamie :)
Niedawno dodawałem SS'y :)
Na eldorado nie dostałem bana za to, że rzucałem HE i skanowałem tylko za komentarz " hahaha" gdy zobaczyłem komunikat o tym zakazie :)

Ciekawe jak chcesz udowadniać istnienie czegoś czego nie ma ? Ale dziękuję za komplement :)

Edytowane przez Bartek_199411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD? To chyba zostało dodane po aktualizacji steam. Wygładza tekstury oraz modele graczy. A modele ma standardowe. 

 

pre_1428609395__beztytulu.png

 

 

Dodaje rownież screnna mojej grafiki z cs 1.6 (rożnica jest?) Grane w HD

 

pre_1428609554__2015-04-09_00002.jpg

 

Jezeli dobrze przeczytalam to jest zakaz grania na software nie pisze nic o zakazie używania grafiki HD. 

Edytowane przez natalja
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Bartek proszę Cię o nie wychwalanie mnie ponad niebo, nawet jeżeli mnie uważasz za dobrego admina pozostaw tą opinię dla siebie ;) Nie znasz mnie dobrze tak jak admini czy niektórzy gracze na tym serwerze. Jeżeli jestem dobrym adminem to tylko dzięki Sheriff'owi i innych adminów, ponieważ niejednokrotnie mi pomagali :)
2. Pewnie nie tylko ja to zauważyłem, ale przedstawię swoją opinię. Słyszałem niejednokrotnie porównania ludzi do zwierząt, obecny przypadek można tak określić. Dlaczego? Przychodzisz tak na prawdę na obcy dla Ciebie serwer i po jakimś czasie składasz skargę (domyślam się że nie przeczytałeś wcześniej regulaminu przed złożeniem tej skargi). Admini na tym serwie nie są ludźmi bez własnego rozumu i zdania i nie pozwolą się w pewnym sensie rozstawiać po kątach. 
3. Masz pretensje do adminów i pewnie uważasz że się na Ciebie uwzięli, ale to Ty zacząłeś tę "wojnę". Zwróciłeś uwagę na błahostkę (mam na myśli poprzedni temat w którym to piszesz co się wydarzyło na mapie de_eldorado) i teraz admini będą Ci zwracać uwagi na błahostki. 
4. To jest Twoja wypowiedź: " Nauczcie się przyjmować krytykę na klatę i wyciągać z niej wnioski".  Piszesz o przyjmowaniu krytyki, a na początku prosisz o wyciągnięcie konsekwencji. Od tego jest opiekun, który decyduje czy poniesie konsekwencje czy też nie. Sheriff zwrócił Ci uwagę że to on jest od decydowania w tych sprawach, a następna Twoja wypowiedź wyglądała w taki sposób:  "5 ) Konsekwencje musi ponieść tak czy siak a to, że ty wymierzasz kary jest mało istotne ( liczę na twoją kreatywność )." Olałeś to co napisał Sheriff i podjąłeś decyzje sam. Pragnę również zwrócić uwagę na to "a to, że ty wymierzasz kary jest mało istotne" jeżeli nie liczy się dla Ciebie zdanie opiekuna to na adminów mówiąc w wulgarny sposób masz wyje****...
5. Co do przeprosin Grima. Przeprosiłeś go z własnej inicjatywy, a od niego wymagałeś tych przeprosin i przypominałeś o nich dużo razy,  a według mnie Grim nie ma za co Cię przepraszać określenie "człowieku" czy coś w tym złego, w końcu chyba to prawda, a jeżeli Cię to uraża no to musisz być małpą żeby to określenie Ci przeszkadzało. Określenie "cwaniaczku" jest idealnym określeniem Twojego zachowania.
6. Jeżeli uważasz że pisanie tych skarg jest dobrym sposobem na zdobycie fejmu to tkwisz w błędzie. 
7. Żebyś mógł się wypowiadać musisz znać tych graczy, nie określa się ludzi przez pryzmat dwóch/trzech rzeczy ;) Tak samo jak z moją oceną to że nigdy Cie nie zbanowałem czy nie masz złych skojarzeń ze mną nie czyni ze mnie od razu dobrego admina.
8. Jeżeli na serwerze OnlyDD2 robiłeś to samo co tu to współczuję całej ekipie z tamtego serwera.

Pozdrawiam Jig! :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szukam fejmu, ponieważ mam przyjaciół w " realu " :) Nie szukam spin, co też od początku podkreślałem, od pierwszego postu. Przyszedłem pograć. Skrytykowałem to co mi się nie podobało i dlatego uważacie mnie za prowokatora " wojny"... Dlatego też postanowiłem nie udzielać się już na forum. Od tej pory będę widoczny jedynie na serwerze :) 

 

Pozdrawiam,

Bartek_199411

Edytowane przez Bartek_199411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dostałeś za tekstury to miał prawo Cię zbanować

Admin banując powinien posiadać dowód że korzystałeś z txt

Po 3 po co składasz skargę jak to tylko głupie 24h... Oczy Ci odpoczną 

Edytowane przez SkalnyPatataj
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No skoro jestes taki czysty, to graj dalej na serwerze tylko lepiej uciekaj jak mnie spotkasz bo lubie sie wyladowywac na graczach kiedy jestem zly. Nikomu nie groze, tylko informuje. Jestem zly, zapytaj kogo kolwiek - leca same glowy, brzydkie slowa w moja strone, ze aim i wh. Zycze milej gry i spotykamy sie na serwerze, juz nie moge sie doczekac kiedy zagramy, tylko nie uciekaj na only dd2 bo chce cie miec na moim bf2. Nie prowokuje, tylko pamietaj ze sprobujesz sie odpalic kolejny raz i jest po tobie, nie darujemy ;)

@ Przepraszam ze nie mogles grac tyle czasu, przepraszam ;c Ale teraz pobedziemy wiecej czasu na serwerze razem i zobaczymy jak sie gra z Kowalem, zlym Kowalem. Bez pozdrowien, bo sam napsules mi zdrowia. Nastepnym razem pamietaj zeby nie obrazac administracji i zastanowic sie zanim cos napiszesz bo "jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie", oj uwierz potrafie byc wredny, skoro i ty jestes

Edytowane przez K0wAl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ chcąc pograć cały czas mam to utrudniane od tego owego momentu przez niektórych adminów. Nie mam ostatnio zbyt wiele czasu i za każdym razem gdy wchodzę na serwer dostaje bany a UB nie dostaje się "w sekundę" po wstawieniu SS'ów. Nie mam już nic więcej do powiedzenia, bo uznałem tą całą "chorą akcję" za niewartą uwagi. 

I zrozum K0wal, że serio nic nie mam :) Jeśli nie wierzysz to rób SS'y a ja je będę wstawiał na UB. A z drugiej strony fajnie mieć takie SS'y bo można sobie całkiem fajnego gifa skręcić.

Edytowane przez Bartek_199411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie ta "chora akcja" jest niewarta uwagi, ale przypomnij mi kto ja zapoczatkowal? Ja czy ty? >.< Przykro mi naprawde ze nie mogles sie nagrac na naszym serwerze, teraz sie to zmieni, nikt cie bez powodu nie zbanuje. Nagraj sie na serwerze tylko uwazaj zebys nie byl ostatni w ranku :c

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności