Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]K0wal


Bartek_199411

Rekomendowane odpowiedzi

Co wy tutaj odwalacie?

 

Czytając Wasze komentarze doszedłem do następujących wniosków

- gracz, który gra i widzi że jest coś nie tak, ma siedzieć cicho. (Powiedz mi, jaka jest różnica kto wytknie błąd, stały gracz czy nowy? Kogoś traktujesz lepiej i nie banujesz za kulturę itd.?)

- przekładacie kłótnie na forum

- nie potraficie czytać i trzymać się jednego tematu

 

Widzicie jaki jest powód skargi? Spojrzeliście na nick użytkownika, który stworzył temat czy na treść?

 

Proszę o wyciągnięcie konsekwencji w sprawie bana nadanego na mnie na 24h ( bezpodstawnego i bez dowodów) za rzekome niedozwolone textury map i modeli.

 

Natalja wypowiedziała się w kwestii tekstur HD.

Powiem swoje: skąd ten pomysł? Jedyne co może mieć HD, to modele broni maksymalnie mapę za pomocą komendy r_detailtextures 1.

Niech administrator banujący pokaże w regulaminie punkt, który tego zabrania jak i niech przedstawi przedział czasowy bana.

 

Jeżeli wiesz, że ktokolwiek złamał regulamin i w przypadku odwołania się są potrzebne dowody - to je robisz.

Nie, to nie gracz ma przedstawiać dowody na swoją niewinność. To ADMINISTRATOR BANUJĄCY, ma ukazać na światło dziennie DOWODY, które były podstawą do zbanowania.

Jeżeli ktoś składa odwołanie, to admin ma zapewnić wszelkie.. niech nazwę to: "materiały dowodowe", że ban był słuszny.

 

Za zmianę tekstur dałeś komuś ban na 24h? Żart? I co ma przez te 24godziny robić. Czekać, skoro nic złego nie zrobił? A jeśli zrobił, ma ponownie sobie wejść, skoro inni gracze za zmianę modeli gracza zostają zbanowani permanentnie?

 

 

"Widzę ból dupy o zwykłego bana na 24h poczekasz przejdzie ci wyluzujesz zagrasz od nowa na spokojnie. A co do kowala to właśnie odwala kawał dobrej roboty na tym serwie. Tyle w tym temacie."

Za co ten ban? Kto ustalił te 24h? Co ma mu przejść? Nie dostał go za zachowanie/-kulturę. To, że administrator odwala kawał dobrej roboty nie musi znaczyć, że nie popełnia błędów. Banuje cheater'ów - gratuluję. Trzyma kulturę na serwerze - jeszcze lepiej.

 

 

Powinienem zrobić ssy od razu, zrobiłem je dopiero przed chwilą i proszę je dokładnie przeanalizować, ponieważ na demku mam dowód na którym gracz się przyznaję do grania na modelach map HD oraz z modelami graczy w HD, co wiem że jest karane banem na zawsze, dlatego tak postąpiłem.

Mogę powiedzieć, że mam AIM'a i co, za napisanie tego na say, również mnie zbanujesz?

Modele graczy HD? Coś takiego w ogóle istnieje? Jeżeli już coś twierdzisz, to nie każ się innym domyślać (bo nikt w sumie nie wie o co Ci chodzi, Opiekun/UBTeam), tylko pokaż czym one są. Dla mnie jest to tylko pretekst do wyeliminowania gracza z gry, bo Was denerwuje.. stylem gry? zachowaniem? odzywkami?

 

 

1.7- Zakaz zmiany modeli graczy (chodzi o skiny graczy a nie o modele broni). (modele są w HD, sam się przyznałeś na demku)

Przyznanie się, a dowód że faktycznie je posiada to dwie różne sprawy.

Nikt nie otrzymuje bana za powiedzenie "mam wh", tylko za screen'y, na których są widoczne prześwitujące modele.

 

 

2.9 - Zakaz skanowania i rzucania he przez płot na eldorado. (dostałeś chyba za to bana za co bardzo się oburzyłeś, a regulaminu widać nie przeczytałeś i twierdzisz że my ustaliliśmy to na szybko na serwerze

Skoro dostał bana, to nie należy to do sprawy, bo nie tego dotyczy skarga i nie za to dostał bana na 24h

 

 

5.4-Admin ma obowiązek ukarać gracza, który łamie regulamin serwera. (złamałeś go, zostałeś ukarany)

wróć do komentarza dotyczącego punktu 1.7

 

 

1.2-Bezwzględnie zabrania się używania wszelkich wspomagaczy (wh, aim, sh itp.). (to także mam zamiar udowodnić)

W takim razie udowodnij i dopiero później rozdawaj bany. (Po rozpisaniu demka i zatwierdzeniu go przez ubteam, ban permanentny)

 

 

1:30-3:00 dostałeś ssy bo nawalałeś po ESP'ach kwadracikach oznaczajacych graczy, ktore widze ja i widac to wyraznie na ssach, nie wiem czemu UB, ale wstawie tu chocby wszystkie dema i pokaże jak ładnie grasz na wh. I te ssy: http://www68.zippysh...8EUSi/file.html

Możesz pokazać mi te kwadraciki, bo coś ich chyba nie widzę.. UBTeam też skoro dało ub.

Chodzi Ci o piksele? Tak wygląda cs i tak też wygląda skanowanie na górnego trupa.

 

Skarga według mnie słuszna i powinna zostać rozpatrzona pod tym względem, który został ustalony na początku tematu, w pierwszym poście bo dalej to rozmowy pomiędzy graczami, które równie dobrze mogłyby się znaleźć na priv.

 

 

Hmm... to możesz mi wytłumaczyć po co te wszystkie skargi skoro twierdzisz że przyszedłeś pograć ?

W czasie bana trwającego 24h? Ma grać na aktywnym?

Co to za gra, skoro administratorzy nie potrafią udowodnić tego, o czym mówią.

 

Co powinno zostać ustalone?

- czym są modele HD

- czy jest dowód na ich używanie

- jakim prawem gracz dostał bana bez udowodnienia (jeszcze go nie widziałem)

 

#1 Przepraszam za swoją niedyspozycję, ale nawet nie mam siły, ale zrobię co do mnie należy i postaram się dowieść mojej racji, której pewnie jak zwykle nie mam do czego się już przywyczaiłem.

 

#2 No skoro jestes taki czysty, to graj dalej na serwerze tylko lepiej uciekaj jak mnie spotkasz bo lubie sie wyladowywac na graczach kiedy jestem zly. Nikomu nie groze, tylko informuje. Jestem zly, zapytaj kogo kolwiek - leca same glowy, brzydkie slowa w moja strone, ze aim i wh. Zycze milej gry i spotykamy sie na serwerze, juz nie moge sie doczekac kiedy zagramy, tylko nie uciekaj na only dd2 bo chce cie miec na moim bf2. Nie prowokuje, tylko pamietaj ze sprobujesz sie odpalic kolejny raz i jest po tobie, nie darujemy ;)
@ Przepraszam ze nie mogles grac tyle czasu, przepraszam ;c Ale teraz pobedziemy wiecej czasu na serwerze razem i zobaczymy jak sie gra z Kowalem, zlym Kowalem. Bez pozdrowien, bo sam napsules mi zdrowia. Nastepnym razem pamietaj zeby nie obrazac administracji i zastanowic sie zanim cos napiszesz bo "jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie", oj uwierz potrafie byc wredny, skoro i ty jestes

 

Ad1/

Gratuluję podejścia i pewności w to, co robisz. Jeśli nie wiesz to jak możesz kogokolwiek banować?

 

Ad2/

Czysty idiotyzm? Zadaję pytanie, bo nie jestem pewny co właśnie przeczytałem i jak ja(użytkownik forum)/Bartek(poszkodowany) ma to interpretować.

Może poczytasz sobie kim jest administrator na serwerach do gry cs 1.6 i czym jest "obiektywność"? Bo właśnie jej zabrakło w tych wszystkich "Waszych" postach.

 

bo lubie sie wyladowywac na graczach kiedy jestem zly. -> za samowolkę i nietraktowania gracza zgodnie z obowiązującym regulaminem serwera traci się rangę admina.

 

@Down

"Udziela się kolejna osoba która nie ma pojęcia o tym co się dzieje na serwerze pomiędzy nami adminami i graczami.."

Dzięki temu, jasno stwierdziłem co jest tematem skargi i nie dodawałem żadnych głupot jak Wy.

Im bardziej Cię to nie dotyczy, tym mniej trzymasz którąkolwiek ze stron, a oznacza to, że tym bardziej jesteś obiektywny i stwierdzasz fakty, a nie sugerujesz się tekstami z serwera, które nie dotyczą skargi.

Edytowane przez S}{aDoW
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Shadow

Z tym wyladowywaniem na graczach, nie chodzi o bany, chodzi o jego grę, nie o żadna samowolke czy coś.. Udziela się kolejna osoba która nie ma pojęcia o tym co się dzieje na serwerze pomiędzy nami adminami i graczami.. Naprawdę nie mieliście nigdy gracza "wojownika" przeciw sobie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że ktoś próbuje udowodnić swoją rację to nie znaczy że można go spławiać "bo administracji nie zmienisz" albo "nie należysz do starej gwardii". Admin w moim przekonaniu to powinna być osoba, która obiektywnie(słowo klucz) każdego wysłucha, nikogo nie interesuje to co się dzieje między adminami a graczami na serwie nie ma żadnego związku z obecną skargą.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że są tutaj też normalni ludzie :) Werdykt Szeryfa w sprawie skargi powinien zakończyć ten wątek. I nie jestem " wojownikiem ", który wojuje przeciw Tobie Smok tylko broni swoich interesów a moim interesem jest tylko i wyłącznie przyjemna gra w cs'a, która jest mi utrudniana. 
A co do czitów to nie ryzykowałbym steama... ale próbujcie :)

Edytowane przez Bartek_199411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak gracz zakłada skargę to jest w niej pkt 6. i to on ma dać dowody na swoją obronę a nie Admin. Admin daje dowody na swoją obronę a nie na obronę gracza skoro zawinił

2. Po co odbiegać od tematu skoro, jest mowa o banie i według gracza złym ukaraniu go?

3. Każdy chce dowieść swojej racji ale po co kurde tak się sprzeczać?  Nie lepiej się dogadać?

4. O modelach broni regulamin mówi tyle "1.7- Zakaz zmiany modeli graczy (chodzi o skiny graczy a nie o modele broni)", więc Kowal, źle to zrozumiałeś/ uchylam

5. Po co zburzyłeś się na ub? Ja sam nie patrze w ub, więc miałbym taką samą sytuację jak Kowal. Widzisz, że admin nie komentuje prośby o ub? może nie widział? więc napisz do niego z prośbą o wgląd do ub

6. "2.9 - Zakaz skanowania i rzucania he przez płot na eldorado" z tym się zgodzę i tutaj nie ma co dyskutować/ dostałeś bana za to lecz za długo

7. "1.2-Bezwzględnie zabrania się używania wszelkich wspomagaczy (wh, aim, sh itp.)." Kowal nagraj demko sam, i wstaw je do zgłoszeń skoro masz podejrzenia. Gruby już nie jednemu dałem perma na steam za czity więc nie masz co nawet dużo tutaj mówić

8. Czepiasz się mojej pisowni a Ty? " Sheriff zwrócił Ci uwagę że to on jest od decydowania w tych sprawach, a następna Twoja wypowiedź wyglądała w taki sposób:  "5 ) Konsekwencje musi ponieść tak czy siak a to, że ty wymierzasz kary jest mało istotne ( liczę na twoją kreatywność )." Olałeś to co napisał Sheriff i podjąłeś decyzje sam. Pragnę również zwrócić uwagę na to "a to, że ty wymierzasz kary jest mało istotne" jeżeli nie liczy się dla Ciebie zdanie opiekuna to na adminów mówiąc w wulgarny sposób masz wyje****..." odpowiednio to skomentował Jigi.

9. Co do txt to nie mam dalej dowodów na to/ uchylam 

10. Każdy niech pilnuje swoich spraw a będzie ok.

11. Nie ma nikt prawa zabronić gry na serwie a to co napisał Kowal " lubie sie wyladowywac na graczach kiedy jestem zly." to nie chodzi o nadużywanie admina lecz Smok to wyjaśnił "Z tym wyladowywaniem na graczach, nie chodzi o bany, chodzi o jego grę, nie o żadna samowolke czy coś..

 

 

 

  • Jeśli któryś z adminów, będzie chciał zrobić graczowi |l GruBe JoInTY l ss, czy dłuższego bana nałożyć, proszę najpierw skontaktować się ze mną.
  • Gruby Ciebie upominam, abyś czytał dokładnie co się dzieje i pamiętał kto ma ostateczny głos i nie narzucaj mi swojego lecz przedstaw sprawe.
  • Nie chce widzieć na serwie, aby ktoś "się uwziął" na jakiegoś gracza bo traci admina. Gracze mają być traktowani równo.
  • Wątpliwości zostały rozwiane i ban został nałożony na długi czas.
  • Nie doszło do nadużycie regulaminu czy jego złamania.
  • Co do modeli to ss zostały wstawione przez KOwALa więc dowód jest. 
  • KOwAL otrzymuje upomnienie 
Edytowane przez kubaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja skarga została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności