Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie DaneK


DaneK

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Danek

 

2. Imię: Daniel

3. Wiek: 17

4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): średnie 

5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak

6. Składka (Tak/Nie): Tak,

7. Link do swojego GT**:http://www.gametracker.com/player/DaneK/185.36.169.126:27136/

 

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Więc tak: Mam 17 lat jestem z Łodzi w październiku skończę 18 jestem kulturalny lecz zdarzają mi się odpały i zawsze staram się przestrzegać regulaminu . Chce zostać adminem bo uważam że nie którzy gracze za dużo sobie pozwalają jak na serwerze nie ma admina ja na serwerze spędzam bardzo dużo czasu i staram się zawsze pouczać graczy żeby nie skracali nie wyzywali i nie nadużywali mikrofonu jak ktoś na przykład nie ma 16 lat lub nie przeszedł mutacji bardzo często spotykam się z osobami którzy nadużywają VIPA i z osobami którzy wydzierają się przez mikrofon lub dziećmi które coś mówią nawet jak się takiemu powie żeby nie skracał bo będzie miał bana to ci taki odpisze że czeka lub takiemu dziecku powiesz żeby się nie odzywał to on ci odpowie zamknij mordę bardzo często się z tym spotykam chce pomóc zwalczyć takich ludzi jedyne co mi pozostaje to wysyłać ss,y lub pisać na steam do admina żeby wszedł na serwer a nie zawsze jest na steam lub nie może chce zaprowadzić porządek .

 

9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: 

 

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Czasu bardzo dużo przeważnie dziennie spędzam tak po 5 godzin albo nawet i więcej jest to spowodowane że tylko wtorki i czwartki mam szkołę tylko wtedy jestem mniej czasu na serwerze ale jak wracam to od razu wchodzę na serwer .

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: Przeważnie od rana zawsze jak wstanę to wchodzę potem robię sobie przerwę i znowu wchodzę .

12. Staż w grze counter strike Global Offensive: Gram dokładnie w GO od roku a jest to spowodowane tym że nie posiadałem dobrego komputera u siebie na koncie steam mam przegrane ponad 700 godzin .

13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: Byłem adminem w CS 1,6 na jednym serwerze przez długi czas ale jak wyszedł CS-GO to gracze zaczęli odchodzić i serwer niestety upadł .

Edytowane przez DaneK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POLECAM! Bardzo Miły Chłopiec! Walczy z osobami które nadużywają VIP`a itd. 

Chciałbym bardzo go w administracji na Deathrunie :) 

Ja daję + Jak mój głos się liczy <3  :notworthy: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności