Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie Justynka.


Sailor Moon

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Justynka. 

2. Imię: Justyna
3. Wiek: 21 lat.
4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): bardzo dobre
5. Mikrofon(Tak/Nie) Tak
6. Składka(Tak/Nie): Tak
7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/Justynka./193.33.177.101:27156/
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: No to tak, mam na imię Justyna i pochodzę z małej miejscowości na Dolnym Śląsku. Interesuję się w szczególności muzyką. Tak, to ona mnie uspokaja, dlatego jest ważna w moim życiu :D. Obecnie uczę się w szkole policealnej na kierunku Administracji, a także odbywam staż w Urzędzie Miasta ( w moim mieście). Co do bycia adminem, to chciałam przeprosić, że tak odchodzę i wracam, ale mimo mojego ograniczonego czasu na grę, wchodzę dalej na serwer i gdy już jestem to nie mogę patrzeć na to co się dzieje, mianowicie nie ma żadnego admina, kontaktu z adminami również nie ma, bo nie są dostępni na STEAM. Chciałabym wrócić do adminowania, przede wszystkim z kilku powodów, a są nimi: brak adminów na serwerze, łapanie cheaterów, przywrócenie porządku na serwerze, tj. kultura, kampienie na respie, czy też przeszkadzanie innym w grze.  Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie ciepło z powrotem. 

9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): Tak/ STEAM_0:1:51936500
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: Zależy, w tygodniu mam staż, także 2-3h. W weekend już trochę więcej, zawsze można pisać na STEAM, lub GG.
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: Dni robocze: Jak wyżej :) 
12. Staż w grze Counter Strike 1.6: 3 lata
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): TAK.

 

 

 

@KillaZ mnie już zabiła EboLaXD

Edytowane przez Jasmine
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak ponieważ Justynka to miła, sympatyczna osoba :D poza tym kiedy nie wbiję [dzieję się to rzadko, ale jednak] to zawsze napotykam ją na serwerze, oraz amx, doświadczenie jako admin i steam no cóż tutaj więcej napisać same plusy jednym słowem ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że na tak!!

-najlepszy admin na serwerze

-szybko i sprawnie banuje cziterów i kamperów na respach....

-ma już staż w adminowaniu ;)

-składka

-mikro itd. ;)

Edytowane przez michał980826
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności