Skocz do zawartości

Kilka poprawek


Paweł.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich otóż mam kilka rzeczy, które powinny zostać poprawione na pierwszy ogień idzie dział "Reklamuj nas" zgodnie ze słowami samego administratora, które głoszą, że 

 

reklamowanie naszych serwerów czy też usług wcale nie pomaga sieci tylko szkodzi czy jakoś tak już nie pamiętam 

proszę o usunięcie tego działu, bo po co ma istnieć skoro można powiedzieć, że tylko szkodzi? 

 

tpKjFDs.png

 

 

Następną rzeczą są drobne poprawki na forum czyli różne literówki oraz przetłumaczenie niektórych fraz jak to napisał Ciapaty "jesteśmy w Polsce to piszmy po polsku" tak? a oto one: 

-bobudzić? nie znam takiego słowa, stawiam, ze chodziło o pobudzić 

 L3NT4oK.png

 

-Edit header Image - do przetłumaczenia wedle uznania, byle tylko na język polski. 

 Mpv2I0y.png

 

-[propozycja] Chodzi mi oto żeby "historia nazw wyświetlanych" była widoczna od razu gdy wejdziemy na czyjś profil np. mój bez potrzeby klikania w to hiperłącze. 

 Mpv2I0y.png

 

-kolejne przetłumaczenie będzie potrzebne "Conact Methods" oraz moja propozycja żeby zamiast Yahoo pojawił się slot [czyt. miejsce] na wstawienie swojego e-mail'a i potrzeba będzie poprawka dla zdania "Twój tytuł użytkownika jest pokazywany OPOK posta, który napiszesz" - to jeśli napiszę to nie JEST tylko BĘDZIE pokazywany i nie OPOK tylko OBOK posta czyż nie? 

 

 Y3HGcYS.png

 

Kolejną rzeczą będzie kalendarz a raczej jego brak, bo gdy klikamy w kalendarz to widzimy coś takiego:

 

 C8Hr0I9.png

tak więc albo to poprawić albo kalendarz do usunięcia, bo nie widzimy go po prawej stronie nad wtyczką "facebook" tak jak to ma miejsce gdy jesteśmy wylogowani. To chyba wszystko ode mnie póki co. 

Edytowane przez Evviva L'arte!
  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mashiro 

Kiedyś coś tam Karol pisał "żeby nie robić reklam na innych forach, stronach, bo to szkodzi forum" nie pamiętam co konkretnie miał na myśli a przeszukiwać całe forum tylko po ten wpis to też wydawało mi się bezcelowe ;]  tak czy inaczej skoro coś może szkodzić to trzeba się tego pozbyć przynajmniej tak uważam. ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wszystkie znalezione błędy i dodane propozycje są dobre. Można by wprowadzić je w życie. W dziale "Reklamuj nas!" i tak jest mała aktywność, więc można wywalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie propozycje są ok i za wszystkim jestem za. Lecz pierwszego bym nie usuwał tylko zmieniłbym nazwe .

Edytowane przez Omega *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie propozycje są ok i za wszystkim jestem za. Lecz pierwszego bym nie usuwał tylko zmieniłbym nazwe .

Ewentualnie można by zamiast reklamuj nas zrobić tam dział "aktualności" i pododdziały "dotyczące forum", "dotyczące CS 1.6" "dotyczące CS:GO" ,ale nie wiem czy to jest dobry pomysł tak do końca... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Witam wszystkich otóż mam kilka rzeczy, które powinny zostać poprawione na pierwszy ogień idzie dział "Reklamuj nas" zgodnie ze słowami samego administratora, które głoszą, że 

proszę o usunięcie tego działu, bo po co ma istnieć skoro można powiedzieć, że tylko szkodzi? 

 

tpKjFDs.png

 

 

Następną rzeczą są drobne poprawki na forum czyli różne literówki oraz przetłumaczenie niektórych fraz jak to napisał Ciapaty "jesteśmy w Polsce to piszmy po polsku" tak? a oto one: 

-bobudzić? nie znam takiego słowa, stawiam, ze chodziło o pobudzić 

 L3NT4oK.png

 

-Edit header Image - do przetłumaczenia wedle uznania, byle tylko na język polski. 

 Mpv2I0y.png

 

-[propozycja] Chodzi mi oto żeby "historia nazw wyświetlanych" była widoczna od razu gdy wejdziemy na czyjś profil np. mój bez potrzeby klikania w to hiperłącze. 

 Mpv2I0y.png

 

-kolejne przetłumaczenie będzie potrzebne "Conact Methods" oraz moja propozycja żeby zamiast Yahoo pojawił się slot [czyt. miejsce] na wstawienie swojego e-mail'a i potrzeba będzie poprawka dla zdania "Twój tytuł użytkownika jest pokazywany OPOK posta, który napiszesz" - to jeśli napiszę to nie JEST tylko BĘDZIE pokazywany i nie OPOK tylko OBOK posta czyż nie? 

 

 Y3HGcYS.png

 

Kolejną rzeczą będzie kalendarz a raczej jego brak, bo gdy klikamy w kalendarz to widzimy coś takiego:

 

 C8Hr0I9.png

tak więc albo to poprawić albo kalendarz do usunięcia, bo nie widzimy go po prawej stronie nad wtyczką "facebook" tak jak to ma miejsce gdy jesteśmy wylogowani. To chyba wszystko ode mnie póki co. 

 

1. Nie wrzuciłem wszystkich reklam do jednego kosza. Chodzi o reklamy na forach, a nie reklamę, jako reklamę np: na youtube jako film, więc odpada.

 

2. Gotowe

 

3. Gotowe

 

4. To się otwiera jako normalna "tabelka", wiec to jest właśnie dobrze zrobione i tak zostanie.

 

5. Dodawanie twojego maila z forum to nie jest dobry pomysł, widzę go ja, to wystarczy. Przez to może dojść do włamań, próby spamowania po mailach, itd

 

6. Kalendarz poprawię na weekend, na razie wyłączyłem.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, wszystko wydaję się jasne, można zamknąć dzięki za dokonanie poprawek ;] 

p.s jeszcze tutaj "contact methods" trzeba przetłumaczyć na polski i wszystko ;]

 

Y3HGcYS.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja propozycja została przyjęta.

Dziękujemy za to, że pomagasz nam w rozwoju.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności