Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]skarga Virusik


Sailor Moon

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Justynka.

2.Nick admina/gracza który zawinił: gracz/  Virusik~2k8 

3.Admin/Gracz : 

4.IP/SID oskarżanego: STEAM_0:1:21056891  83.10.226.132

5.Data i godzina:  14 kwietnia 2015/ około 17:30 

6.Dowody (demko/screeny/świadkowie): http://www32.zippyshare.com/v/moBKofzM/file.html

7.Opis sytuacji:  Otóż z racji tego, że nie mam jeszcze admina, a inni nie reagowali na "hejty" ze strony Virusika, pozwoliłam sobie nagrać krótkie demko, na którym owy gracz obraża innych grających z nim w teamie. Czasy to 13:19:52-13:23:03; cytuje "zjebie genetyczny", oraz 15:06:08-15:09:50; cyt. "nie blokujcie kurwa zjeby". Wiem, że to trochę mało, ale akurat tyle mam bo zdecydowałam się nagrać chociaż jedno słowo skierowane w obraźliwy sposób z jego strony. To nie pierwszy raz, gdy ten osobnik, obraża innych myśląc że posiada on większe doświadczenie w grze. Jakim prawem on może sobie pozwolić na obrazę? Piszę tą skargę bo nie mogę słuchać jak tacy ludzie(pewnie mający problem ze sobą i kompleksy) jadą po innych bo muszą się dowartościować kosztem innych. Mam nadzieję, że zainterweniujecie w jakiś sposób i dotrzecie do takich delikwentów.

 

Pozdrawiam/ Justynka.

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam większe doświadczenie :)

a wiesz co to griffing ?

Google nie gryzie a co do obrażania to każdy tak wali na każdego chujami i szmatami a to ze powiem ze ktoś jest botem bo kuca w bramie gdzie nie ma innego przejsica to nie moja wina, a to ze gość wali Flashe na ryj to już nie ważne ? jak w TT ludzie stoją ponad minutę na respie a ja pisze na U@ i nic no to sorry...

 

Myślę, że wystarczy bo nie mam zamiaru się denerwować :)

 

Niech admini na początku lepiej pilnują czitów i CELI !

 

A potem moja kultura na bank wzrośnie :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja skarga została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności