Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE][ts3] Mashiro x2


dzika ryba

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Marta

Wiek: 16

Kontakt: Steam/gg/pwforum

Twój nick na TS3: Mashiro/Marta

Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Nie przesiaduję na innym serwerze ts3, tylko na tym xD Sporo czasu poświęcam na siedzenie przy kompie, przy tym zazwyczaj mam włączonego ts'a. Poznałam na nim sporo zajebistych osób i raczej dobrze dogaduję się z użytkownikami (choć znajdzie się KTOŚ, kto się do mnie przyczepi xd) Czemu mielibyście mnie przyjąć, hmm... Może i aktualnie jest sporo adminów, ale na moją teraźniejszą ocenę niektórzy z nich spadają z aktywnością, też pewnie to zauważyliście, a pomoc myślę, że się przyda. Nie podpadłam i nie tworzę spin, raczej wolę się z kimś pośmiać do łez i pogadać :D Głupot nie robię, regulamin znam i chęci do pomocy też są! xd

Kontakt z administracją: (w skali 1-10): Od poprzedniego podania z 5 podskoczyło do 7(?)

Ile czasu spędzasz na TS3: Praktycznie cały czas mam włączonego ts'a, czasami muszę podzielić się kompem z bratem, ale to rzadkość, spędzam dużo czasu na ts. Jeszcze jak się otrzyma już przywileje admina to wiecie xD bardziej się przykłada i może siedzi więcej? ;d

Czy posiadasz admina na innym TS3?: Nieee

Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): znajomość podstaw (tak z 6) ale chyba nie będzie problemu z lekcją od kogoś - dla mnie ;) A jeśli to kłopot, to ogarnę na necie jak czegoś nie będę wiedziała

Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Nie miałam admina na żadnym z serwerów ts 

Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie): Tak

Czy przeszedłeś już mutację(Tak/Nie): nuuu hehe

 

Wymagania:

Ukończone 16 lat -ok

Umiejętność podstawowej obsługi serwera TeamSpeak3 -ok

Zachowanie kultury na TeamSpeak 3 -ok

Przynajmniej 35 sensownych postów i 15 godzin na forum -ok

Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń) -ok

Posiadanie mikrofonu -ok

Posiadanie konta na forum minimum 14 dni  -ok

 

Wiem, że poprzednie moje podanie Karol odrzucił, bo uznał, że adminów jest wystarczająco, ale teraz uważam, że niektórych z nich aktywność znacznie spada, a innych rzeczy mi nie zarzucał, więc chyba jest ok xd ale jak uważacie

Teraz opiekunem jest Rybak surfer xD, można powiedzieć, że mnie zna, więc jak ma jakieś zastrzeżenia do mojej osoby to odrzuci i tyle xD

 

brak weny na rozpisywanie podania ;p

nie poddam się xD będę pisała 100podań

Edytowane przez Mashiro *
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Automatycznie wygenerowana wiadomość.<br />Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.<br /><br />Twoje podanie zostało odrzucone.<br />Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.<br /><br />Pozdrawiamy<br />Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności