Skocz do zawartości

Ranga z CS:GO


Kajman

Rekomendowane odpowiedzi

Mam propozycje aby na forum dodac mozliwosc dodania swojej rangi z cs:go ktora byla by widoczna pod nickiem siec i tak powoli przechodzi na cs:go a mysle ze to by ladnie wygladalo u nie trzeba bylo by sie kogos pytac o range i bylo by latwiej z szukaniem kogos do gry i sory za brak jakiej kolwiek spujnosci tekstu ale ja nie umiem pisac takich rzeczy i zachecam do oceny mojego pomyslu

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi ci o to, by pod nickiem było, że jesteś adminem ta? Teraz masz ustawioną rangę Donatora. Wystarczy, że poprosisz Rybaka, czy Kryptona żeby ci ustawili główną Admin CS:GO i po problemie ;p.

 

@down Jak dla mnie troszkę bezsens ;p. Nie wiem po co to, w sumie nie ma żadnej funkcji. Można dodać, ale nic się nie stanie jak zostanie tak jak jest. Wydaje mi się, że za dużo by było pod tym nickiem. Można by powiedzieć, że jestem neutralny w tej kwestii.

Edytowane przez Rias Gremory
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie o to zeby pod nickiem widniala ranga z cs:go np. Gold 1,Obrońca,Global Elite itd.

http://www10.zippyshare.com/v/4D9Dvv7K/file.html o zeby bylo cos takiego

Edytowane przez Magnetar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z góry jestem na nie, bo brzydko by to wyglądało pod czy też nad profilem. Natomiast ustawianie tego w profilu nie miałoby też większego sensu, bo jakoś ciężko mi uwierzyć w to, że ktoś specjalnie po to odwiedzałby czyiś profil żeby dowiedzieć się jaką ma rangę czy też dywizję [nie wiem jak to tam się nazywa, bo nie gram]. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie dodam obrazku z rangą w csgo, bo to nie będzie pasowało do forum. To sieć serwerów, a nie forum o csgo xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja propozycja nie została przyjęta.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności