Skocz do zawartości

Można spróbować, prośba.


Mietekk

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:
Link do SS:
Wycinek z konsoli(bez IP)*:         Uważam, że wzór nie będzie potrzebny do tej prośby.
Serwer: CodMod 2001
Link do bana:

http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=174535

http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=174578

 

Tak więc droga administracjo serwera jak i UB-Team. Zwracam się do was z nietypową prośbą ponieważ zostałem przekonany przez użytkownika CREATIVE. Na czym polega prośba, na zdjęciu bana zamieszonego powyżej (ab) Tak wiem, źle zrobiłem ponieważ jestem niecierpliwy i uparty. Przenigdy gdy dostałem takiego bana nie zwracałem się z prośbą tego typu, dlatego nie wiem za bardzo co w niej zamieścić. Jak kilku graczy zauważyło dość dobrze gram i szkoda byłoby zaprzestać denerwowac innych graczy umiejętnościami w grze jakie posiadam, pierw dostałem bana ponieważ skakałem między kebaby (myślałem, że to nie przyniesie takich skutków). Nigdy nie byłem banowany za bugowanie serwera ponieważ wiem co można a czego nie na serwerze. Rozumiem, że nie możecie wybaczyć typowi co grał na Aimie, wh itp. Ale to jest pytanie z innej beczki. Gdybyście zdjęli głupiego bana za AB to byłbym wam bardzo wdzięczny. Jednak to zależy od całej administracji co z tym zrobicie, ponieważ to wasze zdanie się liczy, moje zaś nie. I obiecuje, że poczekam ten tydzień. :)

 

Pomoc:

1. SS'y wrzucamy na zippyshare lub sendfile

2. Link do bana

3. Przeczytaj regulamin 

4. Nie spamuj w prosbie o UB

5. Poradnik jak dostac UB - krok po kroku

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sry za wypowiedz pewnie dostane warna ale kij.

Czy moglbym poprosic o wypowiedz admina banujacego na jakiej podstawie wlepil koledze wyzej ab??

O ile wiem wchodzenie na aktywnym skutkuje jeho przedluzeniem a nie daniem klientowi perma <lol> a chyba regulamin na 45k1 nie rozni sie pod tym wzgledem od sasiedniego servera.

natalio masz racje co jest po banie na 7 dni??

Wedlug mojego rozumowania na pewno nie ma permika!!

Edytowane przez CREATIVE
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz proszę do opiekuna serwera z prosbą o wyrozumialosc i poproś o drugą szansę, zaznacz, ze wiadomosc o Twoim ub ma dostarczyć do mnie na priv. Jezeli on sie zgodzi ja Ci dam ub za "ab"

 

@up, w regulaminie pisze "przedluzenie" a co jest po banie na 7 dni?

Edytowane przez natalja
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności