Skocz do zawartości

Rezygnacja Koala


SANEPID :D

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Koala

 

Powód rezygnacji: Brak chęci do adminowania, chce sobie w spokoju pograć, a nie co 5 min wbijać na spect, bo inni admini nie wbiją, a po drugie mam dość słuchania graczy, którzy mają jakieś "ale" do mojego adminowania

 

Coś od siebie: Dziękuję Shadowowi za danie mi szansy, mam nadzieję, że dobrze wywiązywałem się z obowiązków admina, z sieci nie odchodze, po prostu chce zrobić sobie przerwe od adminowania, może kiedyś wróce. A na koniec mam małą prośbe do reszty adminów z FFA, wchodzcie częściej, nie róbcie z serwera gówna, i trzymajcie na nim porządek.

 

@Hames

Myślałem o tym długo, więc to nie jest decyzja tak z przed chwili. FFA upadnie ? Cóż o tym można dyskusować, jak pisałem mam nadzieje, że admini będą częściej wbijąć, oraz mam nadzieje, że Kitol z Shadowem tego dopilnują.

 

@Kinga

Chyba nie wiesz co mówisz :D Adminem dobrym nie byłem to ludzie nie patrzyli co robią inni :)

 

@Hames x2 xD

Hames ile razy Ci mówiłem ? Nie kłam :P

Edytowane przez SANEPID :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee nie ?!

Zostajesz, nie ma mowy bez Ciebie FFA upada i shadow nie pozwalaj mu xD bo inaczej tworzymy HNS a nie FFA XD Przemyśl to wez sobie urlop cokolwiek ale nie zrezygnuj człowieku xD.

 

 

Olej ich co sądzą o twoim adminowaniu mnie tez krytykowali a ja wiedziałem że dobrze robię olej ich i zostań z nami

 

 

 

 

nie bądż aż taki skromny xD Byłeś dobrym adminem i tyle xd

 

 

 

Nie kłamie xD Byłeś dobry i cicho nie znasz się XD

Edytowane przez JamesRodriguez
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Przemyśl to wez sobie urlop cokolwiek ale nie zrezygnuj człowieku xD.

 

 

Olej ich co sądzą o twoim adminowaniu mnie tez krytykowali a ja wiedziałem że dobrze robię olej ich i zostań z nami

 

Nic dodać nic ująć :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W krótkim czasie trochę adminów z FFA poodchodziło, zaczynam się martwić o ten serwer, skoro admini tak "hurtowo" odchodzą, to zaraz będzie dupka, tym bardziej, że w większości są to doświadczeni ludzie no, ale cóż mam nadzieję, że przerwa uświadomi cię w przekonaniu jak to fajnie było być adminem i banować odpałów :D, wrócisz na to stanowisko szybciej niż myślisz ;] widząc ankiety sądzę, że byłeś dobrym adminem i nim dalej będziesz jak wrócisz, póki co to powodzenia ;]

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koala, jesteś jednym z najaktywniejszych graczy oraz co ważne - administratorów.

Bardzo żałuję, że niska aktywność innych wywołuje na Ciebie presję i postanowiłeś zrezygnować z tego powodu.

Proponuję byś sobie odpoczął od banowania na jakiś czas, jednakże nie rezygnował od razu. Tak się składa że każdy gracz Cię zna i to Ty wiesz najwięcej co się ostatnio dzieje na serwerze.

Może za bardzo się udzielasz? Powiedz innym administratorom, którzy są na serwerze w tym samym czasie co Ty, by się wzięli do roboty bo nie może rola administratora spoczywać wyłącznie na Twoich barkach - nie przyjmuj wszystkiego na siebie.

Jeżeli nadal będziesz obecny na serwerze, gracze nadal Cię będą kojarzyć, grono administratorskie tym bardziej.

 

Mam nadzieję, że się jeszcze zastanowisz i sprawa się ułoży zważywszy na to, że nie odchodzisz z sieci.

Daj znać, bo aktualnie za każdego administratora trzeba walczyć - spójrz ile "nas" zostało :(

Edytowane przez S}{aDoW
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak, przemyślałem jeszcze raz pogadałem z Shadowem i Vendettą ( za ten spam zabije :P), iii... zostaje tylko rboię sobie dłuższy (około miesięczny) urlop od adminowania. Przepraszam za to wszystko, za nie potrzebne nerwy, ale żeby nie było nie pisałem tego pod wpływem nerwów, tylko myślałem o tym, reszte adminów z FFA, proszę wchodzcie częściej na serwer, i reagujcie na zgłoszenia na u@ to nie boli jak pare minut sobie nie pogracie... Nawet jak jest paru adminów to reagujcie, a nie tak, że jeden sobie gra, drugi w ogóle nie patrzy, albo odwraca wzrok, a trzeci schodzi na spect, bo inni nie chcą.

 

Więc jeszcze raz mówię zostaję tylko urlop biorę.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności