Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Admin Visha


Ilonez

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Visha


2. Imię: Ilona


3. Wiek: Rocznikowo 18


4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): Średnie


5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak


6. Składka (Tak/Nie): Tak 


7. Link do swojego GameMe**: http://www.gametracker.com/player/Visha%20%E2%99%A5/185.36.169.126:27136/


8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Jestem raczej bezkonfliktowa i mam już spory staż w Adminowaniu (na cs 1.6). Kupiłam ostatnio vipa na DR, bo serwer mnie wciągnął, ale ilość graczy łamiących regulamin jest wręcz przerażająca i psuje radość z rozgrywki ;-;. Na dosłownie każdej mapie ktoś albo skraca, albo się wyzywa. Chcę nad tym dziadostwem w miarę możliwości zapanować xd. 


9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: STEAM_0:1:1668134


10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Po Gt widać, że średnio od 1h do 3h


11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: Głównie wieczorem i popołudniu, czasem rano


12. Staż w grze counter strike Global Offensive: Rok


13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: W cs:go jeszcze nie miałam okazji


  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no :P

Jestem na tak.

-byla adminem na 1.6

-staz

-zglasza osoby

Przyda nam sie osoba z doswiadczeniem, gdzie mnie teraz nie ma przez nie wiadomo ile :P a skracajacych trzeba banowac :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilonę znam zapewne najlepiej z przedmówców, tak więc jestem na tak, bo pomimo tego, że jest to boteg totalny, to nada się adminowała na 1.6 dawała radę to w cs:go sobie też poradzi, ma doświadczenie na stanowisku admina, kulturka jest, roczek w cs:go to też robi swoje, każdy ją zna [a bynajmniej kojarzy] to można jej zaufać no, to chyba wszystko, powodzenia wariacie :D.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności