Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Witam Wszystkich...


Infernal

Rekomendowane odpowiedzi

Szczegóły bana   Nick Infernal SteamID NeoBans SteamCommunity ID   Adres IP Ukryty Typ Bana Niedostępny Powód Bana kamp na respie Wykonano 26.04.2015 - 11:29:16 Długość Bana 30 Minut(y) (30 Minut(y)) Wygasa 26.04.2015 - 11:59:16 (21 Minut(y) pozostało) Zbanowny przez Emin3m SteamID Admina Ukryty Zbanowany na

#1[RESET 15.04][Call Of Duty 350 LvL]Cs-Classic.pl[Nocny Exp]

 

Nie mogę się zgodzić z powyższym banem... Bana dostałem od admina Emin3m... Za niby kampienie na respie... Nie miałem po co kampić, gdyż miałem komandos+ciche kroki+płaszcz harrego...Panu Adminowi chodziło chyba że jak poszedłem po obiad to byłem chwile afk na respie nawet nie 30 sekund...Ale w to też wątpie, gdyż dostałem bana 10 minut po tym zdarzeniu... A przez te 10 minut to biegałem po mapie, a nie jak Pan Admin mówi kampiłem...Dostałem PERM BANA za wchodzenie na aktywnym...Ale miałem prawo wchodzić i spytać czy ma SS czy coś, bo nie kampiłem ale bana dostałem...Proszę o unbana i ogarnięcie administracji...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się tobą w 100% Admin jest nie ogarnięty, nie sprawdza podawanych cziterów, kamperów na u@ tylko odrazu banuje, zamiast wejść na spect. z tego co widzę jest plaga takich adminów już na serwerze którzy nie wykonują swoich obowiązków, i wolą grać niż zająć się cziterami :) Pozdrawiam  +++++ Dodam iż admin emin3m na 100% nie ma 20 lat :)

Edytowane przez CSI HARD BASS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja skarga nie została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności