Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Magnetar


Kajman

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:Magnetar
2. Imię:Bartek
3. Wiek:16
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 7 chyba bedzie
5. Mikrofon (tak/nie):Tak
6. Składka (tak/nie):Jak trzeba bedzie to chyba zabule
7. Link do swojego GameMe***: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/242392
8. Parę słow o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać administratorem:Siebie nie ma co opisywac bo kazdego to gowno interesuje  a chce byc adminem bo narazie rzadko sa admini nie ma jeszcze wgranego pluginu wiec ludzie afcza wiec przydalo by sie ich kickowac a inni lamia regulamin a co do h na serwie stoi nie dlugo a ja nie jestem takim no-lifem ze je tak szybko nabijac
9. Steam_ID:STEAM_1:1:88219205
10. Ile czasu możesz poświęcic na serwerze:2-3h
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Robocze: 15:00-20:00 Weekendy 10:00-22:00
12. Staż w Counter-Strike Global Offensiv:500h prawie tak okolo pol roku moze rok
13. Czy posiadałes juz admina? (nie podajemy linków):Tak

 

A jak ktos ma pisac ze podanie napisane na odwal sie to lepiej niech napisze ze nie spelniam jakichs wymagan i da Nie ja to tylko pisze by pomoc z serwerem a nie zeby sie komus przypodobac i pisac szczerze co wam nie pasuje ze mna jak cos
 

@Edit piszesz to tak jakbys mnie nie znal pozatym po co mam pisac za kazdym razem to samo pod kazdym podanie ? jak ktos chce cos o mnie wiedziec to sobie moze zagladnac na moje inne podania pozatym kazdy moze odbierac mnie inaczej ja np. dla siebie moge byc np. mily ale dla kogos naprzyklad jak sie podczas meczu na kogos zdenerwuje moze mie odebrac za jakiegos agresora jak ktos chce mnie poznac to ja zapraszam na serwa

 

Queen Besiałke ja cie jakos widzialem wiecej razy niz 1 na serwie a ze ty mnie nie widziales to juz twoja sprawa a co do Szeregowca jak pisalem jak chcesz mnie poznac to zapraszam na serwer ja duzo gadam a co do Mashiro wtedy mialem wylaczone micro i nie zauwazylem dlatego nic nie mowilem

Edytowane przez Magnetar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- punkt "parę słow o sobie" jest wymagany. Nie każdy Cię zna i nie każdy czytał Twoje podania. Ja osobiście Cię nie znam. 

- zawsze Cię widzę jak wchodzę na serwer.

-aktywny na forum

 

Dałabym Ci szansę. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm..

 

Chodzi o samo ogólne podejście do sprawy. Takie od niechcenia.

" 7. Brak jakiegokolwiek podpunktu we wzorze skutkuje zablokowaniem podania "

" 3. Im bardziej rozbudowane, ciekawsze podanie tym wieksza szansa na zostanie adminem "

 

Nie napisałeś o sobie i podanie nie jest rozbudowane.

 

Napisałeś "Siebie nie ma co opisywac bo kazdego to gowno interesuje", skąd wiesz kogo co interesuje?

Mnie na przykład interesuje kim jesteś bo Cię w ogóle nie znam, gram na tym serwerze, a też wdziałem Cię zaledwie jeden raz czy tam przy 'dobrych wiatrach' dwa.

 

Jak Ci się nie chce nawet napisać punktu o sobie to ciekawe jakie będziesz miał podejście do administrowania?

 

Nie wiem jak ty uważasz, ale dla mnie posiadanie Administratora to nie jest zadanie indywidualistyczne, tylko zbiorowe.

Jeżeli dostałbyś admina to chciałbym wiedzieć z kim mam do czynienia, a na razie tym podaniem to moje pierwsze wrażenie jest negatywne.

 

"@Edit piszesz to tak jakbys mnie nie znal " - Nie piszesz podania tylko dla jednej osoby.

" jak ktos chce cos o mnie wiedziec to sobie moze zagladnac na moje inne podania" - Jesteś wręcz zobowiązany napisać to tutaj, nie mam co robić tylko jeszcze latać po twoich starych postach.

 

Jestem na NIE

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie cię nie znam, a na serwerze czasami cię widuję.

Nie wiem czy masz ten mikro, bo w grze go tylko zapalasz i cię nie słychać xD

Nie wiem jak inne ziomki z ekipy adminów, ale ja lubie ludzi, którzy choć trochę pogadają,a ty nawet w podaniu olałeś sprawę i te "gówno" oznaka chamstwa? xD napisałeś podanie na typowe "dawaj range frajerze" ;x

 

Trochę wrednawy jesteś, nie powiem xD

Nuuuu, ale nie będę taka i zagłosuję na danie ci szansy okresu próbnego xd

 

Ps. "Podanie pisze zeby pomoc serwerowi a nie komus przypodobac" -No wlasnie piszesz podanie, zebysmy mogli poznac cie od lepszej strony, to tez jest wazne.

 

Zapraszamy cie na serwer ts3, mozna sie poznac i pogadac, bo jak sie dostaniesz to glupio byc ekipa i miec na siebie wywalone xD

 

Tak naprawdę w ogóle mnie nie przekonałeś i moje zdanie jest podobne do Szeregowca, jestem na małe tak/okres próbny i powodzenia xd

Edytowane przez Mashiro *
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ 1. Ukończone 16 lat
+ 3. Przynajmniej 10 sensownych postów
+ 4. Wymagane jest posiadanie mikrofonu
+ 5. Czyste konto nie posiadających warnów
+ 6. Składka

Pomimo ze spełniasz wymagania, jestem na nie.

"Siebie nie ma co opisywac bo kazdego to gowno interesuje"

"ja to tylko pisze by pomoc z serwerem a nie zeby sie komus przypodoba"

To moj drogi nie jest żadnym "przypodobaniem sie" jak to Ty nazwałeś, ja osobiście Cie nie znam i widzę, ze pozostałe osoby również co sprowadza się do jednego - nie znamy Cie. Mówisz, ze po co masz pisac to samo podanie wszedzie, a właśnie dlatego abyśmy mogli cie ocenić, twoje podanie jest dla nas "początkowa opinia" albo "wizytówka" ~ jakimś odniesieniem co do twojej osoby, a Ty w podaniu pokazujesz arogancję, łaskę i niechęć.

 

 "jak ktos chce cos o mnie wiedziec to sobie moze zagladnac na moje inne podania"
Składasz podanie na FFA i oceniać Cie będę na podstawie tego co tutaj napisałeś, nie będę specjalnie wchodziła i szukała tego co napisałeś kiedyś ~ to dla mnie odniesienie do "robienia łaski". Dodatkowo Karol cie upominał, a ty zwróciłeś sie do niego tak jakby tylko on miał wyrazić swoją opinie.

Ok - On cie zna, ale my tez mamy swoje pare groszy turaj i w przeciwieństwie do niego nie wiemy o Tobie nic.

Na samym serwerze widziałam Cie raz ~ wczoraj. (nie sugeruje ze nie byłeś więcej razy, tylko zwracam uwagę kiedy ja ciebie widziałam) A na serwer przychodzę po kilka razy dziennie.

Uważam, ze admin nie jest ranga aby ja po prostu mieć i nie każdy na nią zasługuje po twojej postawie w tym podaniu nie wykazujesz się aby admina posiadać bo to nie tylko wyrzucanie ludzi jak i postawa własna, a to jacy są admini ma duże znaczenie chociażby dla opinii serwera.

Gdybyś postarał się w tym podaniu moja decyzja byłaby najprawdopodobniej inna. Jestem na nie.

I moja drobna uwaga, pisze się "poza tym" a nie "pozatym"

Pozdrawiam,
Besiałke

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem na MAŁE nie. Dlaczego? Podanie ma nas (graczy/adminów) przekonać do twojej osoby, twoje podanie mnie wcale nie przekonało. Na serwerze Cię widuje i spełniasz wymagania ale podaniem prezentujesz siebie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

8. Parę słow o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać administratorem:Siebie nie ma co opisywac bo kazdego to gowno interesuje  a chce byc adminem bo narazie rzadko sa admini nie ma jeszcze wgranego pluginu wiec ludzie afcza wiec przydalo by sie ich kickowac a inni lamia regulamin a co do h na serwie stoi nie dlugo a ja nie jestem takim no-lifem ze je tak szybko nabijac

 

Zadaj sobie pytanie: Czy chcę być adminem i odpowiedz sobie na nie.. 

Nikt nie każe ci opisywać całego twojego życia począwszy od narodzin a kończąc na teraźniejszości, masz opisać w skrócie swoją osobę tzn. czy spinasz, czy banujesz pierwszego lepszego co ci założy hs czy ze skana ubije. 

Tu masz napisać jak się zachowujesz, czy można ci zaufać czy też nie. 

 

Tyle ode mnie, jak na razie na nie jestem. Opiszesz siebie to wtedy możliwe zmienię na tak.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż ... kontrowersyjne podanie, śmierdzi trochę chamstwem i łaską, ktoś Cię zmusił do tego podania? nie dziwie się osobą piszącym "nie" podejście strasznie lekceważące i skąd teraz mamy wiedzieć czy takiego podejścia do adminowania również nie będziesz mieć? Chciałbym zobaczyć twoje podanie o prace za kilka lat ...

 

Mówiłeś mi "ten punkt nic nie ma do adminowania" niestety ma, piszesz za kogo się uważasz, jak się oceniasz, jako opiekun wolałbym wiedzieć jakiego człowieka wprowadzam do zespołu, wiedzieć czy inne osoby mogą się zgodzić z tym co napisał, czy jest odpowiedni, czy nie będzie powodował problemów i  czy właśnie jest wart zaufania

Nie rozumiem co za problem było napisanie jednego zdania o sobie, nie powinieneś a przede wszystkim w taki sposób mówić co nas interesuje a co nie w twoim podaniu.

 

 Z drugiej strony spełniasz (mniej więcej) wymagania, trochę z Tobą rozmawiałem i wydajesz się być "normalną" osobą, inaczej się prezentowałeś niż tutaj w podaniu, dlatego postanowiłem dać ci szanse w postaci "próby" 

 

Radzę się postarać i tym razem pokazać z jak najlepszej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności