Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga [Zaufajdobrymradom]


Omega*

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie.

 

1.Twój Nick: AIMBOT 2015 [FOREST]

2.Nick admina/gracza który zawinił: zaufajdobrymradom

3.Admin/Gracz : Gracz

4.IP/SID oskarżanego: #9 zaufajdobrymradom  STEAM_0:0:59518583  212.87.246.60  Steam    KontoNEO

5.Data i godzina: 28.04.2015 [ Godzina 16:45]

6.Dowody (demko/screeny/świadkowie):  

http://zapodaj.net/be152d0f712b9.bmp.html

http://zapodaj.net/3a36861582909.bmp.html

7.Opis sytuacji: 

 

Pierwsza runda na nowej mapie. Terorysci podłożyli pakę. Zostałem niestety sam . ( Miałem około 3 sekundy z długiej na a lub na b. Dokładni nie wiem gdzie była podłożona paka) postanowiłem że przykampię bo słyszałem że tt do mnie się zbliża. Wyszedł gracz #zaufajdobrym radom zabiłem go i zaczął pisać do mnie zbędne wiadomości. Napisałem żeby ogarnął swą kulturę lecz nie chciał się uspokoić. Kilka godzin temu również ubliżał mi więc teraz postanowiłem napisać skargę. Kilka graczy go broniło więc jeżeli macie pisać że nie wykonywałem celów mapy poproszę o rozpisanie dema. Nie dodatek te twoje kłamstwa w podaniu na admina '' jestem osobą kulturalną, chciałbym utrzymać porządek na serwerze''

Omega

 

@Look- Wytłumacz mi jedno. Jestem na długiej 3 sekundy do wybuchu. Więc mam biec żeby mnie zabili tak? Rozumiem. Masz 3 sekundy rozbrój może Ci się uda >.<. Oczywiście CT ma robić cele ale nie chce widzieć takich zachowań od strony graczy.

Edytowane przez Omєga *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ct zawsze ma isc do paki, niema "sejfuf". 

Ciekawe czy zawsze lecisz do paki? Zastanów się czasem nad tym co napiszesz ;) Z takim tokiem myślenia to tylko życzyć powodzenia na mixach :v

Z deffem 4 sek bez deffa 12 chyba. Więc po co cisnąć na pałe kiedy zostało mało czasu żeby tylko rozbroić kiedy tt ma liczebną przewagę. Lepiej zachować broń..

zaufaj przegiął, jednak to nie jedyny przypadki gdy gracze wyzywają kamperów :x

 

Gdyby napisał to normalny gracz to wybuchłbym śmiechem, ale napisał to admin więc to jest raczej tragiczne nie śmieszne... Ciekawe ile dałeś banów za cele mapy? :v

Edytowane przez Mako
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jeśli zwykły gracz jest w sytuacji 1 v 4+ i ma pakę do rozbrojenia/położenia to nie powinien dostawać bana za cele, powinien mieć możliwość zachowania broni, bo wygranie takiej rundy jest bardzo trudne, owszem czasem się udaje, ale rzadko. Według mnie, VIP powinien mieć zawsze obowiązek odbijać/kłaść pakę bo i tak ma broń za free więc nie ma nic do stracenia :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mako czas rozbrajania bomby to: BEZ DEFA: ok 11 sekund, z DEFEM ok 6. Nie miał żadnych szans na dobiegnięcie i rozbrojenie.


@RazemPonadKilo Nie byłam pewna co do tego :D


 


Rozumiem graczy, którzy starają się pójść do paki, ale że czas im nie pozwala to zachowują broń dla siebie.


Na mixach jest inaczej, zachowaną broń rzucamy komuś z naszego teamu, tak by każdy miał co grać.


Co innego gdyby biegał po mapie bez celu, lub kampił na respie tt, czy tam w innym miejscu. 


A i tak dla wiadomości zaufaj nie jest adminem, ma tylko vipa. 


 


 


@wwert Masz rację, nie powinno się karać, ale tych co rzeczywiście próbują te cele jednak wykonać.


 


 


@S}{adow Przepraszam Cię, jaki ban? To jest skarga po prostu na gracza, że nieodpowiednio się zachowuje. Przecież zaufaj nie ma admina xd.


 


2.Nick admina/gracza który zawinił: zaufajdobrymradom


3.Admin/Gracz : Gracz


 


Czytajcie ze zrozumieniem :D Gdzie tam jest napisane, że dostał bana? 


 


@NIO 11 jest, zresztą sam sprawdź. A skargę napisał pewnie dlatego, że nie było żadnego z adminów i właśnie po to jest forum, żeby takie rzeczy zgłaszać :)


Edytowane przez Justynka.
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak napisala u gory @Justynka. To sie z nią zgadzam

 

 

@Mako czas rozbrajania bomby to: BEZ DEFA: ok 9 sekund, z DEFEM ok 5. Nie miał żadnych szans na dobiegnięcie i rozbrojenie.

 

Rozumiem graczy, którzy starają się pójść do paki, ale że czas im nie pozwala to zachowują broń dla siebie.

Na mixach jest inaczej, zachowaną broń rzucamy komuś z naszego teamu, tak by każdy miał co grać.

Co innego gdyby biegał po mapie bez celu, lub kampił na respie tt, czy tam w innym miejscu. 

A i tak dla wiadomości zaufaj nie jest adminem, ma tylko vipa. 

 

 

@wwert Masz rację, nie powinno się karać, ale tych co rzeczywiście próbują te cele jednak wykonać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S}{aDoW

 

Jeśli chodzi o skargę to wydaję mi się, że jest jak najbardziej słuszna. 

Ze słów Omegi wynika, że skarży się na kulturę osoby której skarga dotyczy, a nie o bana za kampienie.

Omega przytoczył tylko opis zaistniałej sytuacji, więc nie wiem po co ta zbędna dyskusja na temat kampienia w momencie gdy paka została podłożona. 

Wracając do skargi to nazywanie kogoś "śmieciem" jest obrazą, więc myślę że wszystkie dalsze komentarze są tutaj nie potrzebne, trzeba cierpliwie czekać reakcję operatora. 

 

 

@ Kav 

To nie jest dział, ani temat Pogaduchy czy Dyskusje.

Temat dotyczy kultury gracza Zaufajdobrymradom.

Edytowane przez Masek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga niesłuszna / ban słuszny !

 

Po 1. Po co piszesz skarge jak to gracz jest xd i że ci dał bana ? ? ? Nie rozumiem xd

 

Po 2.bez defa trwa 9 sek a z def okolo 4-5 sekund xd hahha 11 xd @RazemPonadKilo. Czytałeś poradniki na onecie xd ? Hahaha 11 sek xd

 

Sorry za spam :)

Edytowane przez NIO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Shadow - Ja żadnego bana nie dostałem dodam że to jest skarga za kulturę gracza tylko tak jak pisał kolega wyżej przytoczyłem opis zaistniałej sytuacji. 

Proszę o wypowiedz opiekuna serwera 

Edytowane przez Omєga *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to nie ma zachowywania ? ludzie, jezeli widze, ze nie ma ktos szans na odbicie, albo probowal i udalo mu sie zachowac, to ja nie karam takiej osoby bo nei ma po co. glupia smierc jest bez sensu ;)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kultura to podstawa upomnieć zamknąć temat i grać dalej po swojemu  :ph34r:

Wy mnie.niezrozumieliscie, jezeli kampil 1 runde ok, ale jak gracz kampi 10 rund, albo lata i "zwiedza mape"?

Chyba nawet nie przeczytałeś dokładnie postu autora to zdarzenie miało w 1 rundzie zrobił co mógł, ale wiadomo, ze nikt nie będzie się sam pchał pod ich kule to czekał na fraga
sam Hs nieraz na respie tt zostajesz
no i co najważniejsze skarga nie jest o zachowanie itp tylko o ubliżanie graczowi

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo tego co robił, zdr nie powinien obrażać omegi. 

I na tym powinna się skończyć cała dyskusja, nie to co robił, i czy były jakieś szanse z tą paką. 

 

Dla tych co jeszcze nie zauważyli, na chwile obecną (do póki rolo nie wróci) ja jestem opiekunem. 

Niestety już nie posiadam konta w amxbans także nie zbanuje, a więc pozostaje upomnienie delikwenta :) 

Może wyrok się nie podobać, ale przy następnych skargach na tą osobę, kara będzie bez upomnienia, i w dodatku dłuższa. 

 

 

Prosiłbym modka o zamknięcie tematu, jako że ja nie mam praw moderacji DD2. 

Jak i nie komentowaniu już tej skargi, dzięki. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja skarga została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności