Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]podanie stary wyjadacz db


daniel394

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:[D]uszekuszek.
2. Imię:Daniel
3. Wiek:20 
4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):8
5. Mikrofon(Tak/Nie):Tak
6. Składka(Tak/Nie):Tak
7. Link do swojego GT**:http://www.gametracker.com/player/%5BD%5Duszek%5BB%5Duszek./193.33.177.87:27051/
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**:Witam interesuje sie sportami motoryzacyjnymi pozatym w wolnych chwilach pykam w csa na tym serwerze ojjj dlugi okres czasu,ostatni mi czasy moja frekwencja nie byla rewelacyjna tak wiem ale to spowodowane bylo tym ze dziewczyna zabronila mi grac no ale ze zwiazki sa przelotne a z gry chyba w zyciu nie zrezygnuje ale mniejsza o mnie bo sie rozpisalem jak bym w tvn w rozmowach w toku byl w kazdym badz razie nadrabiam frekwencje czesto gram z rana i poznymi wieczorami gdy nie ma adminow a odpaly korzystają z tej okazji,dlaczego ja? jestem uczciwy oddany dla servera pomocny dla innych a zreszta to wam to oceniac ; )
9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID):Tak  578 STEAM_0:1:13254394   0 00:28   24    0

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: 3 dziennie 

11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**:jestem bezrobotny wiec zależy 
12. Staż w grze Counter Strike 1.6:7lat
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków):Tak

Edytowane przez daniel394
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałbym ci admina próbnego na tydzień w celu poprawienia aktywności przez tydzień, ogólnie wszystko na TAK, miły ogarnięty, kulturalny, da się z tobą pogadać, ogarniasz stanowisko, mikro, steam, aktywność (za dawnych czasów), staż, wszystko w jak najlepszym porządku. Wykaż się przez ten tydzień próbny i zagość u nas na dłużej No Lifie :D Przyda nam się ktoś taki jak Duszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności