Skocz do zawartości

Pułkownikv2


FNX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , pisze w sprawie zmiany klasy pułkownika , która miała miejsce w ostatnim czasie, Uważam , że została podjęta zbyt szybko i nie przedyskutowaniu z reszta graczy grająca na servie. To że poparł admin nic nie zmienia. Jest to klasa premium , za która sie płaci , więc sie wymaga przyjemnosci z grania, a nie nerfienia każdej postaci która ktoś potrafi grać. Dla mnie jest to śmieszne że jedyna klasa na servie z ak jest strzelec wyborowy i defuser Postacie premium obecnie sa slabsze niz podstawowe , jedynie elitarny snajper jest go grania. Jestem za przewróceniem ak do tej postaci , może być to jego jedyna broń skoro jest taki silny. Albo zwiekszyć ammo w m4a1-s gdyż pojedynek z wiekszymi lvl nie ma sensu mając 60 kul . Pozdrawiam i dziękuje za uwage.

Edytowane przez FNX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to prawda Klasy premium cale zycie nie byly porównywalne z klasami nonpremium rozumiem jakis balans powinien byc ale bez przesady w  tej chwili tylko elitarny nadaje sie do gry no i troszke obserwator . Moim skromnym zdaniem albo pulkownik powinien miec spowrotem DMG wiekszy albo dodana jeszcze jakas umiejetnosc bo teraz to jest zwyczajna klasa jak Strzelec wyborowy  albo jeszcze slabsza a tak nie powinno byc . Powinna byc zachowana rownowaga ale bez przesady premka musi byc lepsza i bez porownywania z klasami zwyklymi z tym sie zgodzi kazdy a jak ktos nie ma premki to placze ze za mocna a daj mocna premke temu co plakal i bd mial w nosie ze jest za mocna bo on juz ja ma . Dla mnie ostatnia zmiana jest bez sensu poniewaz ta klasa i tak byla slabsza to jeszcze zostala znerfiona :/ . Dziekuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem za przywróceniem Ak do pułkownika!! jest to tak jak ujął tytusek strzelec wyborowy tylko słabszy a jak komuś się nie podoba że klasa premium jest lepsza to niech usunie cs ponieważ na każdym serwerze premium jest lepsze!! a to ze jakieś dzieci nie potrafią wygrać z tą klasą to są poprostu słabi 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze ta klasa miała dostawać magazynek za zabójstwo a tego niema. Skoro tego się nie da zrobić to owszem 60 pestek na cod modzie jest zbyt mało. I na pewno brakuję klasy z AK premium 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwracam uwage , iz powrot AK47 do tej klasy to blad , gdyz w porownaniu do reszty premek jest za op
Wyjasniam czemu:
1. dobre staty na poczatek
2. dwie bronie
3. dmg z inta
4. uzupelnianie magazynka po zabojstwie
Albo M4A1s albo AK47 ewentualnie zdjecie uzupelniania magazynka a jesli ma tak zostac to podciagnijcie sensownie reszte premek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności