Skocz do zawartości

ObserwatorV2


tytuseQ

Rekomendowane odpowiedzi

Wiec tak moim skromnym zdaniem obserwator nie powinien miec ujemnej kondycji poniewaz nawet majac 1/1 nie trafienie pierwszym strzalem jest dla niego pewną smiercia poniewaz nie ma szans uciec takiemu graczowi z kalachem albo PMem lub nie odda juz 2 strzalu bo jest z automatu zabity . Jak dla mnie lepsze by bylo danie mu na start     : Int:0 HP: -20  Wytrzymka : 20  i Kondycha 20 i by bylo ok . Ale z checia sie dowiem co kazdy mysli na ten temat ?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak moim skromnym zdaniem obserwator nie powinien miec ujemnej kondycji poniewaz nawet majac 1/1 nie trafienie pierwszym strzalem jest dla niego pewną smiercia poniewaz nie ma szans uciec takiemu graczowi z kalachem albo PMem lub nie odda juz 2 strzalu bo jest z automatu zabity . Jak dla mnie lepsze by bylo danie mu na start     : Int:0 HP: -20  Wytrzymka : 20  i Kondycha 20 i by bylo ok . Ale z checia sie dowiem co kazdy mysli na ten temat ?? 

w takim razie dajcie elitarnemu +40 kondychy bo on tez niema szans na ucieczkę :D. Tylko nie zdajecie sobie sprawy jak wbijesz lvl co będziesz robił z tym scoutem przy kondycji 120. Owszem można podnieść mu zdrowie. Ogólnie to bym wszystkim klasom które maja lekką broń ograniczył kondycję do 100. Klasy z broniami p90, mac10, ump ,scout . Obserwatorowi można zmienić pistolet z USP na TEC też by to dużo dało

Edytowane przez AMAD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Przecież scout ma większego speeda od AWP

#define KONDYCJA_KLASY -10 - Elitarny

#define KONDYCJA_KLASY -30 - Obserwator

 

 

SCOUT - 230 / 250 

AWP - 200

 

Na to samo wychodzi, to dane z jakiegoś bloga o counter strike 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elitarny jest bardzo dobra klasa do niej nic nie mam ale Obserwator powinien miec albo wiecej kondycji albo HP tylko zaraz wielki ból bo dostaja po dupie od klasy za ktora sie placi :D Zawsze tak bylo i tak byc musi ze to za co sie placi to od tego sie wymaga lepszosci od rzeczy darmowych no kur*a nie popadajmy w paranoje :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinno być tak jak tam chłopaki mowiłi , albo kondycja zostaje -30 kosztem zwiekszenia życia , albo kond bedzie na -10 tak samo jak u elitarnego wtedy da sie cos ugrać. co do full kondychy sam mam na elitarnym 90 co jest maxem i wystarcza w zupełności przy moim stylu gry :>

 

 

p.s Amad nie wypowiadaj sie w każdym temacie bo kijowe propozycje troche dajesz i wiekszosc zmian na - niż na + , same bezsensowne zamiany w klasach premium ( wyczuwalny płacz o klasy premium za każdym razem )

 

Pozderki :)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinno być tak jak tam chłopaki mowiłi , albo kondycja zostaje -30 kosztem zwiekszenia życia , albo kond bedzie na -10 tak samo jak u elitarnego wtedy da sie cos ugrać. co do full kondychy sam mam na elitarnym 90 co jest maxem i wystarcza w zupełności przy moim stylu gry :>

 

 

p.s Amad nie wypowiadaj sie w każdym temacie bo kijowe propozycje troche dajesz i wiekszosc zmian na - niż na + , same bezsensowne zamiany w klasach premium ( wyczuwalny płacz o klasy premium za każdym razem )

 

Pozderki :)!

chodziło mi o  to samo  żeby podnieść mu hp i a kondycji nie podnosić! więc komentarz zbędny. A tematy są po to żeby każdy się wypowiadał więc może czasami pomyśl zanim coś napiszesz .

Edytowane przez AMAD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności