Skocz do zawartości

Co Słuchasz ?


tomala1997

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sobie słucham Reggae zalety do reggae mam bo to jest muzyka luźna można jej słuchać wszędzie, odpręża (przynajmniej mnie :)

Polskie reggae ? No dla mnie najlepsze

East West Rockers - Fajny styl, wkładają serce w swoją muzykę jeśli słuchasz reggae to powinieneś ich znać

Bednarek Nowy na Polskiej scenie  Reggae podoba mi się jego wkład w muzykę :)

Jak mógł bym zapomnieć o Junior Stresie :D Dla mnie jest najlepszy jego HIT to bez wątpienia Ludzie Już nie zniszczą nic (Śpiewa o tym jaka jest (byla by) ziemia bez ludzi POLECAM :D

 

No Ale Klasyk światowego reggae to oczywiście Bob Marley ps. Dzięki za plugin Radio na Serwerze DeathRun ;) przyjemnie sie gra przy takiej muzyce ;)

 

Polski HipHop ? Pewnie że słucham

Paktofonika - nie było lepszej ekipy od nich mój kolega nawinął "Polski Rap sie zmienił odkąd nie ma Magika" Szczera prawda

Jeszcze Grubson, Chada, Tede (Jego Hot16Challenge mistrzostwo), Pocachontas (Fokus i Rahim) Fajnie lecą sobie na bicie polecam, HempGru i cały DIIL GANG i ich Beat Makerzy mażenie :D

 

Starych Piosenek też słucham :)

Tata mi kiedyś pokazał takiego wykonawce jak "Jean Michael Jar" jego muzyka jest naprawde piękna polecam!

 

No to chyba tyle jak narazie :)

Zapraszam do dyskusji ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rap też, ale trochę mniej. m.in. Bezczel, Zeus, VNM.

alternative rock Linkin Park <3 AWOLNATION, Imagine Dragons <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linkin Park, Three Days Grace, Breaking Benjamin, Avenged Sevenfold, Skillet, no i tam od czasu do czasu najlepsze "utwory" Eminema i Imagine Dragons sobie załącze:). Jeszcze lubie takie pojedyncze utwory niektórych zespołów,np. 3 doors down(here without you, kryptonite), Thousand Foot Krutch-Take It Out On Me, Extreme Music- Bring Me Back To Life czy Awolnation-Sail. KIedyś jeszcze lubiłem sobie posłuchać Green Day i Offspring.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dżem, Scorpions, happysad, Lady Pank, Rotary     KLASYKA :)

Klasyk to zgodzę się ale lady punk ? oczywiście to twoje zdanie ale lider nie potrafi się zachować na scenie :D

Edytowane przez tomala1997
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Gdybym miał wymieniać zespołami/artystami to trochę by się zeszło więc powiem w skrócie, głównie rap polski i zagraniczny, czasem po zjaraniu reggae również polskie i zagraniczne i czasem rock zagraniczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Brak aktywności.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności