Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie fen1xa


FNX

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:feN1x

2. Imię:Michał

3. Wiek:19

4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre):średnie , w 1.6 nie było problemu , myślę że tutaj też

5. Mikrofon(Tak/Nie):TAK

6. Składka (Tak/Nie):TAK(sms)


8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem:Jestem osobą kulturalną,komunikatywną, nie ma problemu z dogadaniem się ze mną, często pomagam nowym graczom ogarnać temat COD moda(po angielsku też nie ma problemów).  Szanuje innych graczy oraz jestem szanowany na serverze. Dlaczego chciałbym zostać adminem ? ponieważ chciałbym pomóc obecnym administratorom z tego względu,że w weekendy spędzam dużą ilość czasu na serverze, a starsi koledzy nie zawsze mają na to czas poprzez swoje obowiazki w domach , dlatego nie ma kto ogarniać bieżących spraw podczas gry . (mutowanie , kikowanie afk , upominanie graczy , banowanie wulgarnych osób etc)

9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:w weekendy od rana do wieczora

10. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**:gram w od piątku do niedzieli , oraz w dni wolne. Od rana do wieczora.

11. Staż w grze counter strike Global Offensive: blisko 500h w grze. Duża znajomość gry. (cs 1.6 prawie 1200h)

12. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: w CS:GO jeszcze nie miałem okazji,  jedynie pomocnikiem admina , jeżeli można tak to nazwać. w 1.6 owszem

** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności