Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]skarga na Duszek Buszek


shiftt :)

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Shiftt :)
2.Nick admina/gracza który zawinił: The Monk
3.Admin/Gracz : Admin
4.IP/SID oskarżanego:
5.Data i godzina: 13:45 dzis
6.Dowody (demko/screeny/świadkowie): Swiadkiem może być k0wal
7.Opis sytuacji:  Graliśmy sobie na aim_crazyjump grałem przeciwko K0walowi raz on mnie zabił raz ja go The Monk po chwili dal mi bana za czitowanie... Ten admin nic nie ogarnia skoro normalnego gracza za czity banuje. Chcialbym aby opiekun sobie z nim pogadal a mnie odbanowali.. Dziekuje dobranoc
Tu nastąpila pomyłka to The Monk mnie zbanował za nic.

 

Edytowane przez shiftt :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynają się problemy.. Jeśli wcześniej go widział odpalonego to niech da na to dowody i będzie po sprawie, a tak czy siak jak dowodów nie da to za 24h UB dostaniesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kowalem i monkiem bacznie przygladalismy sie grze shifta kowal z nim gral a my ogladalismy przebiec na spekcie i ewidentnie bylo widac ze wychodzac on juz wiedzial gdzie gracz jest my to po liniach widzimy a obserwowalismy go dosyc dlugo i w tym przypadku bylo bardzo widoczne uzycie tzw wspomagaczy w postaci wh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duszek ty to jestes smieszny skoro k0wal zawsze tam stal to chyba wiem gdzie jest noi nie ? Demko dawajcie. A Monk to juz w ogole smieszny admin bez zadnych ssow odrazu ban za czity. wasze słowo przeciwko mojemu.. ciekawe kto wygra;/ Z wami to już w ogole nie można dobrze grac. Trzeba grac slabo aby szanowna administracja nie miała sie do czego przyczepic. A to że wy gracie lepiej to nic? Bo przecież was nikt nie może sprawdzic.

Edytowane przez shiftt :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duszek wszystko powiedzial ;) miałeś ewidentnie wh celowales na kowala zanim sie wychyliles raz czy dwa ok moglbyc przypadek ale obserwowalem cie dosc dlugo z duszkiem. Po 2 musze sie kowala spytac ale chyba ty weszles na AB + obraza adminow na say i dlamnie tez nickiem ale to duszek stwierdzi czy uraziles go tym nickiem jesli to byles ty:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc tak graliśmy sobie 1 vs 1 bodajże, ja powiedziałem Monkowi, który był na spect żeby miał na ciebie oko, tak więc miał, zbanował cię za Czitowanie, miałeś szansę się odwołać (zaprzepaściłeś ją  wchodząc na aktywnym banie) : http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=179981, oczywiście nie wspominając o tym że pomyliłeś admina The Monka z Adminem Duszkiem Buszkiem, obrażająć Duszka i dając sobie nick: Duszek Pierdziuszek co skutkuje banem w postaci obrazy na 7 dni nawet. Według mnie nie ma co szukać po demkach winy. skoro wbiłeś na aktywnym banie to nie ma to sensu, bo jasno w regulaminie pisze, że wejście na aktywnym banie skutkuje kolejnym banem. Tak jestem świadkiem, ale chyba nie myślałeś, że cię poprę? Dowodzę tutaj racji kolegom-adminom, więc tylko tego byłem świadkiem i twego bezmyślnego zachowania, grania na czitach(prawdopodobnie), obrazy admina i grania na aktywnym banie. Dziękuję. Pozdrawiam. Chyba tyle w temacie.

Edytowane przez K0wAl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra w tym masz racje wbilem na Ab pomylilem adminow ale ze mialem czity tego w mowic mi nie mozecie. A to skarga o bana za czity(ktorych nie mam) a nie o moje pozniejsze zachowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie interesują mnie późniejsze bany i nie odchodźcie od głównego tematu. Admin jak banuje ma mieć dowód, nie raz przestrzegałem przed tym i w końcu się stało. Nie mieszajcie dwóch spraw do kupy skoro z jedną se rady dać nie możecie. Czekam na demko lub ss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie będę rozpisywał, bo nie ja go zbanowałem. ssów nie ma bo nikt ich nie zrobił, ja zbanowałem za AB ponieważ wszedł na aktywnym banie na serwer i według mnie skoro tak postąpił, to nie ma mowy o UB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od decyzji czy gracz dostaje ub jestem ja i UBT więc my wiemy co robić. Ja czekam w takim razie na demko od Admina banującego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze wbilem na aktywnym to prawda ale bylem wsciekly ze ktos bez podstaw mnie zbanowal. Tak jak pisalem na tej mapie gralismy we 2 i kowal za kazdym razem stal tam samo to chyba na tym polega aby zabic kogos pierwszy niz zginac. Wiedzialem ze tam bedzie stal to tam celowalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liczylem na demko z serwera ale oczywiscie cos nawalilo i demka praktycznie nie ma (sprawdz to kuba jak mozesz ) wiec ani demka ani ss nie przedstawie...  ale gracz zlamal regulamin serwera 1.5-Wchodzenie na aktywnym banie (AB) jest karane ponownie, 3.2-Nick nie może zawierać treści rasistowskich oraz obraźliwych graczy (obraza admina), 4.2-Na serwerze zabrania się przeklinania, używania wulgaryzmów, obrażania (obraza adminow + wulgaryzmy) 1.1-Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z przestrzegania go jesli nie tu to zaloze nowy temat ze skarga na tego gracza bo nie dam sobie wejsc na glowe.

Edytowane przez The Monk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha za to ty takze zlamales regulamin banujac bez niczego. Sprawdz demko z cs_wiocha tam tez gralem chwile z kowalem.

I ze niby nick Duszek pierdziuszek jest taki obrazliwy to pozdro. On jest raczej smieszny niz kogos mial obrazic.

Dodam kolejny raz ze wszedlem na Ab po Twoim zbanowaniu mnie wiec nie pisz mi w tym temacie ze zlamalem regulamin.

Edytowane przez shiftt :)
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 banowalem przy dwoch innych adminach ktorzy tez cie podejrzewali 2 liczylem na demko z serwera na ktorym wszystko ladnie wygladalo wkoncu po cos to jest a ze go nie ma to nie moja wina :) WSZEDLES NA AB CZYTAJ REGULAMIN PUNKT 1.1 teraz czekamy na wypowiedz kuby.

Edytowane przez The Monk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Skoro nie ma dowodów to zamykam skargę.

2. Admin banujący za "czity" dostaje ostrzeżenie, ponieważ doszło do złamania regulaminu 

    "5.1-ADMIN ZAWSZE MUSI MIEĆ DOWÓD, GDY BANUJE GRACZA."

Edytowane przez kubaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja skarga została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności