Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga na fresh'a


Studziak

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick:Kozacyy

2.Nick admina/gracza który zawinił:Fresh

3.Admin/Gracz :Admin

4.IP/SID oskarżanego:

5.Data i godzina: 2015-05-05 15:59 2015-05-05 16:39


7.Opis sytuacji:Gdy wszedłem na serwer była mapka zm_dusthorror na której była kampa górna,  gdzie tam dało się wskoczyć. Kupiłem knife blin za 5 ap. W kampie był gracz, ja podskoczyłem, uzyłem knife blin i go zaraziłem za to admin Fresh dał mi bana na 1 tydzien za bugowanie kilf bin a w regulaminie nie ma bugowania knife blin.

Edytowane przez Studziak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gram na tym serwerze, ale sie wypowiem. W regulaminie nie musi bys napisane zakaz bugowania klig bin ponieważ każde bugowanie jest zabronine bez wzgledu na rodzaj. Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W kampie był gracz, ja podskoczyłem, uzyłem kilf bin i go zaraziłem za to admin Fresh dał mi bana na 1 tydzien za bugowanie kilf bin a w regulaminie nie ma bugowania kilf bin.

 

Bugowanie tyczy się wszystkiego czyli bugowania broni, armora, knife blinks, lm'ów itp. itd. Czyli skarga niesłuszna, bo sam się przyznałeś do winy, a ban słuszny. Pozdrawiam Dark Z Rises :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to czyli nie można uzywac knife blin   jak  skacze czy coś ? bo nie wiedziałem że  to jest bugowanie  w regulaminie nie pisało że nie można skakać i uzywać  knife blin wiedziałem  jak bym wiedział bym nie zrobi tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o bugowanie kb, to jest to jak najbardziej zabronione, leczy myślę że Visha powinna pomyśleć o osobnym punkcie dotyczącym tego, ponieważ w tym momencie podchodzi to pod :

5.14 Bugowanie - Ban od dnia do bana permanentnego

 

 

Link do twojego bana: http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=180045

 

Fresh przesadził z banem na tydzień, ponieważ kb buguje praktycznie każdy włącznie z adminami i przypuszczam, że tak surowa kara wynikała z jego frustracji lub po prostu z tego, że admin nie przepada za tobą.

Tyle rozmów było ze strony graczy, jak i adminów, a nawet Opiekuna ( Opiekunki xd) serwera o tym aby graczy karać z dolnej pułki jeśli chodzi o długość banów, ponieważ najzwyczajniej w świecie nasz ZM traci na aktywności. 

Dlatego uważam, że skarga nie jest słuszna ponieważ powinieneś zostać za to ukarany, lecz Fresh powinien dostać słowną reprymendę od Opiekuna, aby dobierał inaczej długości kar względem przewinienia.

 

 

@Edit Studziak

 

Nie oglądałem demka, lecz zapewne przytrzymałeś knifa aby zarazić i za to dostałeś bana.

 

@ Fresh. 

 

Ja mogę wszystko zrozumieć, ale ban na tydzień jest grubą przesadą jeśli chodzi o bugowanie knifa. 

Dodam, że nie bronie kozacego ponieważ sam go nie lubię :D

Edytowane przez Masek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masek nie że nie przepadam za nim tylko że gracz już tak kiedyś robił ale darowałem mu bana. I robił to nadal to dałem surowszego. 

 

@edit. Masek Tak było, tam na górze siedział gracz a Kozacy z ziemi przyciągnął się do niego na knife blink aby go zarazić.

Edytowane przez Fresh.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz mi na pw, że nie możesz stworzyć tematu ze skargą, bo ci forum nie działa. Nagle temat jest. Spamisz na PW, jesteś zdecydowanie jednym z uciążliwszych graczy. Wiem, że mówiłam żeby traktować graczy łagodnie, ale nie chcę aby ulgowo traktować graczy, którzy mają taką historię banów. Co drugi twój ban to za kulturę albo za obrażanie graczy. Nie toleruję chamstwa. Skoro w regulaminie jest ban od dnia do perma, skarga niesłuszna i nie skrócę ci go. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja skarga nie została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności