Skocz do zawartości

[BAN]UB/neobans


RUDASLASKA1920

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Ruda Slaska
Link do SS:
Wycinek z konsoli(bez IP)*:
==== [NeoBans] ==== Jestes Zbanowany!
==== Zbanowany nick : Ruda Slaska
==== Zbanowane IP :
==== Admin : #8 [ONLY DD2] Cs-Classic.pl
==== Powod Bana : Reklama
==== Wygasa : Nigdy ( od 05/06/2015 - 19 : 20 :
Serwer: onl dd2
Link do bana: 
http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=180558

 

Pomoc:

1. SS'y wrzucamy na zippyshare lub sendfile

2. Link do bana

3. Przeczytaj regulamin 

4. Nie spamuj w prosbie o UB

5. Poradnik jak dostac UB - krok po kroku

 

 

 

 

 

Czesc moj nik Ruda Slaska gram zawsze na serverze onl dd2 i wczoraj dostalem bana od neobans za reklame ktorej nie było wyslalem ziomkowi numer Gadu gadu a neobans uznal to za reklame  mozesz zaptac admina madristat czy mouse i innych graczy jak M  ze to był numer gadu gadu dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy czesto odwiedzaja forum ;/ bo juz bym chcial pograc nie mozna to sprawdzic co pisałem  ? 100000% numer gg i to byl 7 cyfrowy numer mojego gadu ze jak mozesz sprawdzic to napisz na ten numer na gg to ci odpisze i bedzie po sprawie. Troche smieszne ze musze sie tłumaczyc z czegos czego nie było ;/

Edytowane przez RUDASLASKA1920
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slucham admina.

Przepraszam, że się wtrącę [wiem nie jestem adminem banującym], ale to nie admin [człowiek] go zbanował, lecz plugin który został wgrany przez Siwego ostatnio, który miał zapobiegać reklamom na serwerze, on działał tak, że jak ktoś wpisze dowolne liczby, to dostaje automatycznie perma za reklamę, więcej może powiedzieć na ten temat sam Siwy, albo po prostu wystarczy poczytać w propozycjach only dd2.

Liczę, że zrozumiecie, że chcę tylko wyjaśnić tą sprawę tego bana i nie dacie mi warna za wypowiedź tutaj. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co oni maja to w dupie czy 1 osoba bedzie grała czy nie bedzie grała jak od rana wchodze na serva to kazdy z adma gra a strone 0 razy odwiedzili juz sie nie bede prosił nie to nie łazki bez . Chore to jest ze musze sie prosic i tłumaczyc z czegos czego nie było i napisz do tego napisz do tego i tak w kołko napisalem tyle wiadomosci to na pw kaza mi na forum pisac macie zjebane te neobansy bo dobrych i aktywnych graczy banowac umicie za darmo ! naRa

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Gracz zostaje zbanowany, a temat zostaje zamknięty.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności