Skocz do zawartości

Wakacje FFA - Jak mają wyglądać?


ShaD

Wakacje na FFA  

12 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy popieracie mój plan który obejmuje okres wakacyjny?

    • Pewnie że tak :P
      11
    • Nie.
      0
    • Zaproponuję coś innego w komentarzach :)
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

jakiś czas temu wpadłem na pewien pomysł i chciałbym poznać Wasze opinie.

 

Jak wiecie niedługo skończy się Maj.. i Czerwiec.. i rozpoczną się długo wyczekiwane wakacje!

Wielu z Was pewnie wie, że w okresie wakacyjnym serwery cieszą się największym zainteresowaniem, zatem dlaczego nie przenieść "wolności" również na serwer FFA?

Mój plan dotyczący wakacji:

 

W dniu zakończenia roku szkolnego z samego rana resetujemy ranking i wgrywamy nowe roundsound'y.

 

1) Ranking zostanie zresetowany ponownie dopiero 1 września (Top15 będzie obowiązywać przez cały lipiec oraz sierpień)

2) Nagrody za topkę, które zostaną rozdane we wrześniu:

 

- Pierwsze miejsce: VIP na 3 miesiące

- Drugie miejsce: VIP na 2 miesiące

- Trzecie miejsce: VIP na miesiąc

 

3) Roundsound'y nie będą zmieniane pierwszego dnia lipca ani pierwszego sierpnia.

 

Dlaczego piszę o tym tak wcześnie? By melomani CSC nie proponowali już nowych utworów, które usłyszą prawdopodobnie dopiero we wrześniu, lecz pokazali utwory typowo wakacyjne: głośna i wesoła impreza, wyjazdy, wycieczki itd. (brak miejsca na smutne rapsy).

Po roundsound'ach czerwcowych nastawiamy się na wakacje!

 

Prawdopodobnie stworzę oddzielny temat w którym będziecie mogli zaproponować utwory typowo wakacyjne - będą one zarezerwowane na lipiec/sierpień (jak będzie ich 28 to podzielimy je na dwa miesiące).

 

Co o tym myślicie? Dajcie znać w ankiecie lub w komentarzach poniżej :)

 

@Edit

Wszystko zależy od tego co zaproponujecie :P

Ja również nie wyobrażam sobie samych klubowych. Chodzi mi bardziej o utwory, które mają pozytywne brzmienie i są w miarę.. aktualne.

Edytowane przez S}{aDoW
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna inicjatywa, fajny pomysł, ale czy topka przez dwa miesiące to nie za długo? Chyba lepiej skrócić czas robienia resetu, żeby dynamika  była i nowi gracze mieli ciągle możliwość podbijania topki, po 2-3 tygodniach nowy gracz już może być zniechęcony jak spojrzy ile trzeba plusować, a co dopiero przez dwa miesiące. Według mnie to zniechęci nowych graczy i może trzeba pójść w drugą strone, 3-4 resety w ciągu dwóch miesięcy, no i nagrody mniejsze oczywiście.

Edytowane przez Gooner96
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna inicjatywa, fajny pomysł, ale czy topka przez dwa miesiące to nie za długo? Chyba lepiej skrócić czas robienia resetu, żeby dynamika  była i nowi gracze mieli ciągle możliwość podbijania topki, po 2-3 tygodniach nowy gracz już może być zniechęcony jak spojrzy ile trzeba plusować, a co dopiero przez dwa miesiące. Według mnie to zniechęci nowych graczy i może trzeba pójść w drugą strone, 3-4 resety w ciągu dwóch miesięcy, no i nagrody mniejsze oczywiście.

Hmm.. dobra uwaga.

Jednakże w jaki sposób zrealizować wtedy prezenty?

Reset co dwa tygodnie i na dwa tygodnie vip do następnego resetu?

 

Nie wiem czy nie będzie to za często - dajcie znać :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym właśnie zmieniała rs, bo ile można przez 2 miesiące słuchać tego samego, no chyba, że ja źle zrozumiałam twoją wypowiedź. ;/ Co do reszty jestem za, bo do topki i tak nigdy nie dobije to mam to w ... :D 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisał Shad że jak się uzbiera dużo to podzieli :D , ważne żeby w ucho wpadało i nie zamulało

Edytowane przez Gooner96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Przegłosowane :) Pomysł opisany powyżej zostanie zrealizowany w dniu zakończenia roku szkolnego. Co do tego jakie zostaną wgrane utwory - zależy główie od Waszych propozycji :)

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności