Skocz do zawartości

Podanie-Archerek


Archerek

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:Archerek
2. Imię:Przemek
3. Wiek: 15
4. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):Brak znajomości,ale szybko sie naucze.
5. Mikrofon(Tak/Nie)Tak
6. Składka(Tak/Nie):Nie
7. Link do swojego GT**:http://www.gametracker.com/player/Archerek/193.33.176.116:27015/
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**:Mam na imię Przemek,interesuje się elektroniką.Dlaczego ja hmmm... Chciałbym zostać adminem a czy dostane to nie wiem:P.Praktycznie jak tylko moge to gram na serwie:P.
9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID):Steama mam po przez niego sie zalogowałem na forum,lecz nie wiem gdzie znaleść id steama.

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: 2-3h dziennie napewno!!!
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: robocze to po szkole gdzieś od 16-17.a weekendy to róznie.
12. Staż w grze Counter Strike 1.6:1rok
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków):Nie


** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudna decyzja, niby się poprawiłeś, ale czy aby na pewno? No nic, dam ci tak, ale tylko dlatego, że gra 2 adminów [ORION i ja] oraz sam będę miał co najmniej tygodniową przerwę, składki nie płacisz to też minus, z amx się nie zapoznałeś przez ten czas, czyli nie wiesz jak go używać, będzie trzeba cię uczyć,  mam nadzieję, że szybko się uczysz, co prawda to prościzna.. Na serwerze grasz w miarę dużo, tylko martwi mnie punkt 8, a raczej jego treść, niezdecydowany jesteś, no nic mam tylko nadzieję, że jesteś bardziej ogarnięty niż napisałeś w podaniu, bo na to stanowisko trzeba głownie ogarów. Jestem za okresem próbnym na tydzień i mam nadzieję, że nie będziesz banował i robił ss'y każdemu kto cię zabiję, powodzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe O to sie nie musisz martwić to ostatnie:P za byle co wiadomo ze nie:P, co prawda gram długo,co do axm to potrzyłem na yt jak goscie robia to ss ,mniejwięcej kapuje o co chodzi.Axm to sb wydrukuje i to łatwa sprawa myśle,ze ogarne:) (sorka za spam))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Wypowiedz w swoim podaniu

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności