Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga Czupakabra x2


Kinzo

Rekomendowane odpowiedzi

    1.Twój Nick:Kinzo:o

    2.Nick admina/gracza który zawinił:Czupakabra

    3.Admin/Gracz :Admin

    4.IP/SID oskarżanego: nwm

    5.Data i godzina:17.30

    6.Dowody (demko/screeny/świadkowie):K0wal

    7.Opis sytuacji: Prosze o Ub kuba. Sam powiedziales ze nie ma takiego admina. Więc nwm jak to jest mozliwe ze otrzymalem perma. Pewnie jakis komputronik sie wbil sie pod system i cos namieszal. Naprawde nwm jak to sie stalo.

Z góry dziekuje Kinzo:o.

Edytowane przez Kinzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc się wypowiem, bo ja cię zbanowałem pod innym nickiem, żebyś nic nie podejrzewał, poproszę starego kumpla i byłego admina tanLey~ (NiE RoB Mi SsOw) wypowiedź gdyż on także cię obserwował i ewidentnie grałeś na aimie, Stanley sam powiedział że rozpiszę ci demko. Ja je zaraz wstawię do oceny.

@http://257475.hltv2.pukawka.pl/hltv-1505101730-de_mirage-1431271800-1431273420.zip

Oglądajcie od 1:24 do 17:30, większość to same głowy, patrzcie uważnie i zobaczcie na celownik bo lata jak na aimie. Ewidentnie odpalony, wszystko mu nacelowuje na głowę, strzela w jednego, nacelowuje mu na drugiego głowę, nawet w swoich celuje w głowę, zwróccie uwagę na to, że zawsze aim mu się zawiesza na mojej osobie. Czy to nie dziwne?

Edytowane przez K0wAl
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe dobre :). Ale sluchaj odruch na swoich jest oczywistym (ty bys sie odwrocil celownikiem jak bys widzial kogos ??). Ja jestem czujny i to jest moj odruch. A glowy to po prostu lata techniki (6 lat w cs robi swoje). A opcja full auto + kierunek myszki lewo prawo jest jak rambo , zabija wszystkich. Dla mnie to jest normalka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniejsza o ten odruch, to tam akurat jest najmniej ważne, mogło się zdarzyć. Żadna technika nie pozwoli ci grać jak na aimie, a tu jesteś perfidnie odpalony. Myślałem że po prostu dobrze grasz, bo długo z nami grałeś i nie podejrzewałem cię o czity, ale tutaj po prostu się odpaliłeś i w takie bajki nie uwierzę, wybacz. Szanowałem cię, dopóki myślałem że jesteś dobry, ale pewnie to nie zdarzyło się tylko raz, po prostu raz cię na tym przyłapałem. Zawiodłeś, grając na aimie przy adminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czekam na werdykt Natalji w tej sprawie

2. Ja ub niestety dawać nie mogę

3. Jeszcze kurde raz niech admin zmieni nick a ja się nie dowiem o tym to z góry ostrzeżenie dostaje, bo nie potrzebnie zamknąłem tamtą skargę a tym samym przysporzyłem graczu kłopotu za co przepraszam. Każda zmiana nicku admina przy banowaniu ma być zgłoszona do opiekuna serwera! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja skarga nie została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności