Skocz do zawartości

Opinia administratora CHY7RY CW4NY MR0CZNY P07W0R


KiToL

  

16 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zostaje ?

    • Tak
      13
    • Nie
      3


Rekomendowane odpowiedzi

Tu jestem na nie, miał nadrobić forum, nie nadrobił, jasne, siedzi na serwerze ogólnie spoko, tylko Jego posty (ma ich 6) pokazują, że zajmuję się serwerem tylko w grze, na forum często nie zagląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak ,ogarnia gre i czesto na serwerze chyba najwazniejsze ,a na forum pewnie zaglada ,ale po co ma nabijac posty na sile,

 

Gooner jak nie wiesz, to nawet nie mam ochoty ,Ci tlumaczyc , szkoda czasu.Wystarczy ,ze Ci napisze, jakby mi chodzilo ,ze dobrze gra to bym tak napisal a nie ,ze ogarnia gre.

Edytowane przez Dolar91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Argument ogarnia gre, nie rozumiem co to znaczy, że dobrze gra? Jak źle myślę to wyprowadź mnie z błędu :D . Nabija godziny na spect, zagrał kilka rund i przez dłuższy czas spect, byłem 2 razy świadkiem takiej sytuacji, no ale nie wiem czy miał coś do załatwienia czy nabija godziny,rano to było. Forum olewa, jest masa tematów, był cykl nocny, teraz okres wakacyjny, też o mapach coś było a nie widziałem tam jego postów.Z pracy na servie się wywiązuje. Problem w forum, no bo jednak to też część servera jest. Zasady dla wszystkich adminów takie same są. Ale ja bym na to przymknął oko, bo nadrabia aktywnością na servie.

Edytowane przez Gooner96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego że jest na serwie jak ostatnio jak pisałam, na u@ to olewał to co pisze. ... Był taki przypadek ale nie podam konkretnej daty i godziny ( na pewno było w tym tygodniu). Na forum się nie udziela, ale co zwraca uwagę to na przekleństwa i u mnie ma tu dużego plusa. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słaba aktywność na forum, a to też ważna rzecz. Bardzo aktywny w grze za to duży plus, ale też spotkałam się z taką sytuacją że mi nie odpisywal na u@ jak był na spekcie. Ogólnie ogarnia i zachęcam Cię Chytry do wypowiadania się na forum ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK :) Chłopak wie co robić, jest skuteczny w wyłapywaniu czitów.

Co do forum, to moim zdaniem lepiej napisać mniej postów lecz z sensem niż zaśmiecać forum tylko po to aby napić posty...chociaż w życiu serwera FFA mógłbyś brać czynny udział na forum, tak na przyszłość. :P

Twoje zdrowie kolego !  :pije:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę na forum ale nie nabijam postów to fakt bo brak tu sensu jeśli będę chciał napisać coś sensownego albo wypowiedzieć się na dany temat to oczywiście ,że to zrobię :) A co do reszty to jest wasza ocena i wszystkie + i - jak najbardziej przyjmuję na klatę :) Sporo godzin spędzam na serwerze ale nie zawsze jestem bo pracuję a nie mam stałego grafiku poza tym jeśli jestem na spec to albo palę szluga albo sprawdzam danego gracza a jeśli chodzi o u@ to nie zawsze jestem albo ktoś jest czysty i nie odpisuję na y@ "czysty" bo to jest zbędne albo jest po prostu kilku adminów czego druga osoba może nie wiedzieć i sprawdza albo jeden albo drugi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Zostaje :)

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności