Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie Crypton2309


Crypton2309

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Crypton2309
2. Imię:Tomasz
3. Wiek: 15
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 1 ale mam nauczyciela
5. Mikrofon (tak/nie): tak
6. Składka (tak/nie): tak
7. Link do swojego GameMe***: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/261160
8. Parę słow o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Denerwują mnie osoby które utrudniają gre innym .
9. Steam_ID: STEAM_0:0:82219049
10. Ile czasu możesz poświęcic na serwerze: 4-5 godziny
11. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze 15-18 , Weekendy 12-18 + noc 
12. Staż w Counter-Strike Global Offensiv: prawie 1000 godzin 
13. Czy posiadałes juz admina? (nie podajemy linków): nie

Edytowane przez Crypton2309
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie na NIE ze względów:

- konto dla podania,

- Praktycznie żadna znajomość sourcebans,

- wiek też jest niby +16, ale to już mniejsza o to,

- W punkcie nr 8 nie napisałeś NIC o sobie, a dlaczego chciałbyś zostać administratorem jest dla

mnie nieprzekonujące, bo prawie wszystkich denerwują ludzie, którzy utrudniają grę więc Cię to nie wyróżnia.

 

~ Jak cię "nauczyciel" podszkoli, zrobisz większą aktywność i następny raz napiszesz jakoś bardziej sensownie pkt nr 8, to pewnie zmienię zdanie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-  1. Ukończone 16 lat

+  2. 25 godzin spędzonych na serwerze 

-  3. Przynajmniej 10 sensownych postów

 4. Wymagane jest posiadanie mikrofonu

+  5. Składka

 

Twoja aktywność na serwerze jest stosunkowo duża, widuję Ciebie dosyć często. Przy mikrofonie daje znak zapytania bo prawdę mówiąc nie wiem czy go masz czy może nie, wydaje mi się, że zawsze widziałam jak piszesz coś, a nie mówisz ~ jednak sprowadza się to mojej słabej pamięci dlatego nie oceniam tego.

Nie spełniasz wymaganego wieku, nie napisałeś nic o sobie - jest to dla nas ważne. Nawet sam twój styl pisania podania ma wpływ na naszą ocenę, a powód "Denerwują mnie osoby które utrudniają grę innym ." Nie jest powodem przekonującym do dania Ci admina. Nie masz doświadczenia z sourcebans twój "nauczyciel" powinien dać Ci wcześniej przynajmniej mniej więcej rady co i jak oraz konto założone dla podania.

 

Wybacz, ale jestem na nie, masz prawie 1000 godzin to duży plus bo masz doświadczenie jednak nie spełniasz innych wymagań jak i nie napisałeś nic co miałby przekonać nas do swojej osoby szczególnie, że nie spełniasz wymaganego wieku.

 

 

Pozdrawiam,

Besiałke

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem na nie, ale nie dlatego, że jesteś za młody, bo wiek nie może być wykładnikiem jaki człowiek jest [nie oceniajmy ludzi przez pryzmat pozorów - bo to idiotyzm] czy też z tego względu, że nie masz znajomości SMX, bo skoro masz nauczyciela, to szybko się wyuczysz [ponoć smx jest niemal taki sam jak amx, a amx to pestka], tylko z powodu twojego słabego, nieprzekonującego podania, a chodzi mi głównie o podpunkt ósmy, brak informacji o tobie, tak słabo napisałeś "Denerwują mnie osoby które utrudniają grę innym." - wiesz ile rzeczy cię jeszcze będzie denerwowało? przekonasz się, ale odbiegłem od meritum sprawy, jeżeli piszesz podanie nawet na takiego admina, to pokaż się z najlepszej strony, powiedz coś o sobie, jakąś ciekawostkę, tym przekonasz ludzi do swojego podania. Tymczasowo jestem na nie, tak jak napisałem wyżej, zapraszam za tydzień oraz liczę, że przynajmniej te 10 postów na forum nabijesz. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tą chwilę jestem na nie. Co prawda zawsze gdy wchodzę na serwer widuję tam ciebie, ale nie tylko aktywność na serwerze się liczy. Konto stworzone specjalnie pod podanie. 

 

Doświadczenie też jest minusem. Nie miałeś styczności z smx, co prawda nie jest to trudna sztuka ogarnąć banowanie, kickowanie, vote itd, ale powinieneś najpierw poczytać o tym, pouczyć się komend, by mieć jakieś podstawy.

 

Porozglądaj się po forum, posiedź z nami trochę i składaj podanie za tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone.

Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności