Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Admin SuperFrankie (AGAIN)


SuperFrankie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: SuperFrankie

2. Imię: Kacper

3. Wiek: 16

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 7/10

5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak

6. Składka (Tak/Nie): Tak

7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/SuperFrankie/193.33.177.166:27015/

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Co by się tutaj rozpisywać. Ci co grali ze mną, znają mnie, zaś Ci co nie.. Mieszkam na podkarpaciu, mam 16 lat. Interesuje się motocyklami (ROMET ZETKA 72cc), komputerami.

9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Posiadam.  STEAM_0:1:53820937

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Z dwie godzinki.

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: Codziennie.

12. Staż w grze counter strike 1.6: Cuś 4 latka?

13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: Tak. Byłem administratorem już tutaj. Lecz niestety, moja karta graficzna uległa zniszczeniu, więc musiałem odejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie TAK. Pamiętam cię, jeszcze jak razem adminowaliśmy ^^. Nie było problemów. Miałeś już admina, więc amx ogarniasz. Czekam tylko na opinie graczy :>.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  1. Ukończone 17 lat +/-

Przynajmniej 35 godzin spędzonych na serwerze -

Zachowanie kultury na serwerze =/-

Przynajmniej 10 sensownych postów na forum +

Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń) nwm

Posiadanie mikrofonu +

Składka za admina 7,38 zł SMS (istnieją wyjątki. Wystarczy napisać do opiekuna) +

Na razie dam ci neutral ale jak nadrobisz godzinki na serwerze to będę na Tak :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomość AMX dobra, aktywność na serwerze może być [1h to trochę mało, ale zawsze lepszy admina na 1h niż jego brak] składka jest, mikro jest [jak nie przeszedłeś mutacji, to go nie używaj] steam jest, doświadczenie jako admin jest. W skrócie jestem na tak, wydajesz się całkiem dobrym kandydatem na admina, trochę lipa, że nie rozwinąłeś się za bardzo w podpunkcie ósmym, ale w twoim profilu można znaleźć wszystkie informacje dot. twojej osoby, jak wcześniej napisałem jestem na tak, powodzenia i pozdrawiam mistrz zombi mod'a.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności