Skocz do zawartości

Brak adminow na servie


zebacz

Rekomendowane odpowiedzi

Siema nie wiem czy tu powinienem to pisac, ale jest problem z adminami. To znaczy brak ich jest na servie. Ogólnie mało ludu już gra a jeśli grają to sporo odpałów lata i grać sie nie da;/ Wcześniej był nabór i doszło kilku adminów ale od kilku dni nie widac ich na servie a jak mówie  teraz sporo odpałów lata. Chciałbym aby ktoś się zainteresował tą sprawą ponieważ na servie robi się samowolka...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak gracz zebacz ma rację, grałem dziś na serverze i naprawdę nie było żadnego admina. Ostatni admin którego widziałem dziś rano to był  Wozik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zdążyłem obczaić to wielu adminów nie gra teraz z tym, że trzej mają nieobecności a z resztą będę gadał i raczej poleca admini znowu.... dwóch adminów ma zmienione nicki w grze także one są zmienione w /kontakt to można szybko sprawdzić czy admin jest na serwie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest, że od kilku dni w godz. popołudniowych brak adminów, nawet pod zmienionym nickiem, bo roi się od podejrzanych graczy.

 

Skrypt z ATARI 65XE + XC12 turbo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to co mówicie jest prawdą, to opiekun serwera powinien napomnieć adminów [o ile nie mają zgłoszonej nieobecności] o tym żeby zaczęli zajmować się serwerem, oraz skoro mówicie, że tylko jeden admin wchodzi, to proponowałbym otwarcie szybkiej rekrutacji [o ile już jej nie ma], a wam proponuje zdecydować się na złożenie podania na admina, zawsze lepiej jest działać niż tylko mówić, a pilnowanie serwera jako admin to żaden problem, amx to prościzna, tak więc zapraszam was [o ile gracie na tym serwerze] do złożenia podania im więcej mordek pilnujących serwer tym lepiej. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Postanowiłem się wypowiedzieć w tym temacie i jednocześnie przeprosić za moją krótką nieobecność (około 3 dni) z takiego powodu, że ukończyłem 18 lat i wiecie imprezka była :D Teraz już postaram  się być bardziej aktywny, w sumie nie było nigdy z tym większego problemu, bo każdy kto mnie zna z serwera wie, że jestem no-lifem i nie brak mi aktywności na serwerze. Innych adminów też prosiłbym o ogarnięcie się, ja również już się ogarniam i będę się zajmował dalej serwerem.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rekrutacja jest normalnie otwarta, także ja nie mam przeciwwskazań do tego, żebyście podania składali :) może jak wy wejdziecie do grona adminów to przybędzie graczy? :) z adminami rozmawiam także i mi są nieobecności zgłoszone a reszte ścigam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Wyjaśnione

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności