Skocz do zawartości

Dodawanie linku na Shoutbox - pytanie


ShaD

Rekomendowane odpowiedzi

nie ma sensu proponować czegoś, co inni użytkownicy interpretują jak chcą.

 

25. Zakaz reklamowania innych stron bądź serwerów. (innych niż cs-classic.pl)

 

jest jasno napisany, więc nie wiem dlaczego inni buntują się i walczą by nie można było tego zrobić również tutaj.

 

4. Zakaz umieszczania linków reklamujących, a także linków reklamujących jakieś podanie, prośbę o UB bądź temat z przywitaniem/pożegnaniem się.

 

Temat zamykam, bo nie ma sensu walczyć z wiatrakami, tym bardziej że sam właściciel napisał "tutaj zawsze chodziło".

 

Skoro wszyscy wiedzą, że tak zawsze chodziło.. faktycznie nie ma sensu tego poprawiać i w regulaminie umieszczać sprecyzowanych punktów, bo przecież można się domyślić :)

Edytowane przez S}{aDoW
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Tutaj zawsze chodziło o link do podania, propozycji, do konkurencyjnego forum, strony o podobnej tematyce, itp.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link reklamujący jest to również podanie linku do swojej galerii itd.

 

Jeżeli jest taka możliwość, prosiłbym o sprecyzowanie :x

Tutaj chodzi o linki reklamujące SPOZA forum, a nie o tematy typu galerie, recenzje, wydarzenia [np. o cs:go] nie wiem po co w ogóle robić temat, skoro wszystko jest jasno i wyraźnie napisane. 

 

#edit. No.1 

 

Jak widzisz nie jest to jasno napisane, skoro pewien użytkownik się o to pytał, a kolejny tworzy temat z prośbą by doprecyzować punkt  :)

 

Nie wiem co ty chcesz precyzować skoro wszystko jest jasno i wyraźnie napisane, to jest tak, jakby pisać definicje dlaczego 2+2=4, a nie 18.. 

Jeśli chodzi o linki reklamujące spoza forum, niech będzie i tak napisane.

 

Tylko po co? skoro jest zakaz reklamowania linkami spoza forum i jest to wyraźnie napisane w tym podpunkcie, chyba nikt nie jest na tyle "ułomny" żeby tego nie dostrzec. 

 

#edit. No.2

Kłócę się? No nie sądzę, po prostu przedstawiłem swoją wersję z której wynika jasno i wyraźnie, że owa wzmianka nie jest potrzeba, bo jest jasno napisana. To jest takie zmienianie na siłę wszystkiego, jest dobrze jak jest więc nie rozumiem po cholerę coś dodawać. A to, że ty odbierasz to jako hm... nie wiem "sposób na kłótnię" to mnie gówno interesuje, ja piszę co uważam, a że masz problem z interpretacją tego to nie mój problem. Sądzę, że tą dyskusję pomiędzy nami można zakończyć, bo twoje bezwartościowe komentarze mogą [i nawet chyba mają na celu] doprowadzić do kłótni, tyle ode mnie dziękuję za uwagę.

Edytowane przez Evviva L'arte!
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ S}{aDoW

4. Zakaz umieszczania linków reklamujących, a także linków reklamujących jakieś podanie, prośbę o UB bądź temat z przywitaniem/pożegnaniem się.

 

 

Czepiasz, się dziury w całym, jak już napisał Evviva wszystko jest jasno napisane. wystarczy przeczytać ze zrozumieniem.

W punkcie masz napisane jak byk "A TAKŻE", więc po co próbujesz interpretować punkt pod siebie? 

Jeżeli ktoś napiszę ZAKAZ PRZEKRACZANIA PRĘDKOŚCI 80 KM/H, to nie będzie pisał "A TAKŻE" 90, 100, 110 ponieważ zawarte jest to w pierwszym zdaniu, pisząc a także może dodać np. w terenie zabudowanym jak i poza nim i wtedy zdanie ma jakikolwiek sens.

Czyli jeśli Administrator w regulaminie wymienił dokładnie jakich tematów z forum tyczy się ten zakaz, to jasne jest również że pierwsze zdanie zabraniające "linków reklamujących" Tyczy się linków spoza forum.

Lecz, jeśli tak bardzo ci to przeszkadza i czytanie ze zrozumieniem jest jakimś problemem, to jestem za poprawieniem w/w punktu regulaminu.

 

-.- wytłumaczył już znaczenie tego punktu, tak więc myślę że temat można zamknąć.

 

 

@Edit
Dodam jeszcze, że jeden użytkownik pytał się o znaczenie punktu, po tym jak Ty na SB zrobiłeś zamieszania.

Więc najwidoczniej z całego forum tylko Tobie w/w punkt sprawia problem z interpretacją. 

Edytowane przez Masek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Zamykam ze względu na burzliwą rozmowę i niepotrzebne kłótnie. Właściciel się wypowiedział i to powinno mi też wystarczyć.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności