Skocz do zawartości

Pułkownik i Obserwator


AMAD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Piszę ten temat dla tego bo coraz mniej osób gra na serwie a grają same klasy premium bo nikt z takim klasami nie chcę konkurować które ściągają na hita lub dwa.

 

Pierwsza klasa to pułkownik i absurdalne 8dmg z m4 i Ak +int - plus jakś perk dobry i mamy awp z M4 i z Ak 

 

Zmniejszenie dmg do max 5dmg tak jak było na początku 

 

Druga klasa to Scout 1/1 . 

Zrobienie scouta 1/2 i dodanie drugiej broni którą można zmienić poprzez użycie E 

np M4a1s

 

Często gram na tym serwie i ten temat to nie jest tylko moje zdanie że grają same premki bo tak jest. Druga sprawa to jest brak jakichkolwiek urozmaiceń w postaci nowych klas, dawałem pomysł konkursu za zdobycie 1,2,3 miejsca w topce gdzie nagrody by były premki lub vip i dalej nic. Bez tego daleko nie zajedziemy :D

Edytowane przez AMAD
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Pułkownik okej, ale w obserwatorze chyba trzeba będzie też trochę poprawić statystyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Piszę ten temat dla tego bo coraz mniej osób gra na serwie a grają same klasy premium bo nikt z takim klasami nie chcę konkurować które ściągają na hita lub dwa.

 

Pierwsza klasa to pułkownik i absurdalne 8dmg z m4 i Ak +int - plus jakś perk dobry i mamy awp z M4 i z Ak 

 

Zmniejszenie dmg do max 5dmg tak jak było na początku 

 

Druga klasa to Scout 1/1 . 

Zrobienie scouta 1/2 i dodanie drugiej broni którą można zmienić poprzez użycie E 

np M4a1s

 

Często gram na tym serwie i ten temat to nie jest tylko moje zdanie że grają same premki bo tak jest. Druga sprawa to jest brak jakichkolwiek urozmaiceń w postaci nowych klas, dawałem pomysł konkursu za zdobycie 1,2,3 miejsca w topce gdzie nagrody by były premki lub vip i dalej nic. Bez tego daleko nie zajedziemy :D

 

 

 

 

 

 

Jak obserwatorowi chcesz zmieniać 1/2 scoyta to AWP też prosze o zmiane. :)
Jak dla mnie snajper bardziej jedzie obserwatora i jeszcze deagle z nim.. I nie należy narzekać jak ma 1/1 :) Bo obserwatorem gra najwiecej ludzi akurat na serwie. 
W ogole nie powinno byc 1/1 :P Przyklad wam podam z byd serwer swierzy a wjebali sie tam tez z klasami premium bo po tygodniu full serwer a jak dodali klasy premium typu awp czy nna niewiedce ludzie uciekaja z takich serwerów..!
Edytowane przez NPNG91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tutaj nie uciekają z pulkownikiem się zgodzę z obserwatorem tez ale elitarny sniper jest ok ludzie na niego nie narzekają a po to płacimy właśnie za premki aby były lepsze od innych zwykłych klas i moim zdaniem elitarny jest dobry tak samo jak generał zmienić tylko obserwatora i pułkownika i jak narazie będzie dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zwykłym servie AWP tez zabija najczęściej na hita , wiec nie widze sensu zmieniania elitarnego , co najwyzej pułkownik i obserwator cos tam zmienic , ale elitarny zostaje. zawsze na kazdym servie byla premka co zabija na hita z awp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności