Skocz do zawartości

Asysty, medale, hs - może byłby to dobry dodatek?


mroku92

Rekomendowane odpowiedzi

Przez ostatnie kilka dni myślałem nad tym czy by nie można było dodać asyst (ucieszy to tych co trafiają lecz nie zabijają ale zabierają więcej niż 50 hp przeciwnikowi) oraz medale dzięki którym wiadome jest kto ile razy był w 1 trójce jeśli chodzi o fragi zdobyte a także możliwość sprawdzenia ilości headshotów (ile kto zabił poprzez hs na danej mapie). Co wy o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co tworzyć kolejny temat, skoro jest ogólny do propozycji dotyczących serwera?

Asysty odpadają.

Jestem za prostotą, która jest blisko oryginału.

To że wprowadzono asysty dla cs:go, nie znaczy że nagle cs 1.6 ma się do tego podporządkowywać, nie o to tutaj chodzi i nie dlatego ludzie jeszcze tutaj grają.

 

Na serwerze jest top15 i rank.. po co dodawać medale jakby był to deathmatch? Przy zakończeniu mapy każdy widzi tabelę, widzi też kto jest pierwszy itd. mogę się założyć że motywacja zajęcia pierwszego miejsca na podstawie ilości fragów byłaby taka sama z pluginem jak i obecnie bez niego.

Przejrzałem pluginy, dla mnie.. są słabe i całkowicie zbędne.

Przykład

Edytowane przez S}{aDoW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mroku92 proponuje Ci zaczac czytac forum, bo z tego co widze jestes daleko w tyle i chociaz ja juz nie gram za duzo w 1.6 nawet moge powiedziec prawie w ogóle, to mam wieksze pojecie co sie dzieje na forum niz Ty.

Edytowane przez THWALAZAUR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności