Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Ryba przez CH


Hefajstos

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Fisch

2. Imię: Szymon

3. Wiek: 16 w listopadzie 17 

4. Znajomość Amx (0/10): 7/10 

5. Mikrofon (Tak/Nie)TAK

6. Składka (Tak/Nie): TAK

7. Link do swojego GT: http://www.gametracker.com/player/Fisch/31.186.82.184:27691/    Trochę mało ale postaram się nadrobić 

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Jestem zwykłym chłopakiem z prowincji który czasmi lubi zabalować pograć w kosza czy też CS. Ostatnio zauważyłem coraz to większą aktywność cziterów niestety nie wszystkich da się wyłapać ponieważ nie zawsze admini mają czas wbić na serwer ponieważ każdy z nas ma też własne życie. Dlatego też chcę trochę pomóc serwerowi jak i graczom. 

9. Czy posiadasz STEAM (Tak/Nie). Jeśli tak, podaj Steam_ID: Nie

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: W tygodniu szkolnym od 15 do 22 a w weekendy od rana (zależy jak wstanę) do około 13 a później w godzinach wieczornych. Zbliżają się wakacje i będzie trochę ciężej bo przydało by się coś zarobić ale będę starał się wchodzić jak najczęściej. 

11. W jakich godzinach grasz (Dni robocze, weekendy): Jak wspomniałem wyżej w tygodniu od 15 do 22 a w weekendy od rana do południa i wieczorami.

12. Staż w grze Counter-Strike 1.6: około 6 lat 

13. Czy byłeś już adminem? (Tak/Nie): Tak

 

Wymagania:

  1. Ukończone 16 lat. 
  2. Przynajmniej 30 godzin spędzonych na serwerze. 
  3. Zachowanie kultury na serwerze. 
  4. Przynajmniej 10 sensownych postów na forum. 
  5. Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń).
  6. Składka (zakup VIP'a na 30dni) 11.07zł SMS (W przypadku problemów napisz do opiekuna serwera)

Oczekujemy

  1. Aktywności na forum i serwerze.
  2. Bezproblemowego wykonywania swoich obowiązków jako admin: Utrzymywanie porządku na serwerze, pilnowania graczy by przestrzegali regulamin.
  3. Kultury osobistej.
  4. Znajomość regulaminu serwera jak i forum.

Oferujemy

  1. Dostęp do ukrytego działu dla adminów (Admin Room).
  2. Nową rangę na forum.
  3. Przyjemną atmosferę wśród adminów.
  4. Pomoc w razie jakiegokolwiek problemu.

Wiedz że

  1. Składka na admina jest jednorazowa.
  2. Steam nie jest wymagany do złożenia podania.
  3. Na rozpatrzenie podania Administrator ma 2 tygodnie.
  4. Im podanie ciekawsze, tym większą szansę na dostanie się.
  5. Najważniejsze i końcowe zdanie ma opiekun serwera.
  6. Podanie napisane bez spełnienia wymagań zostaje natychmiast zamknięte, a autor otrzymuje warna.
  7. Napisane przez ciebie podanie świadczy o tobie, więc nie pokaż się nam ze złej strony.
  8. Brak jakiegokolwiek podpunktu we wzorze skutkuje zablokowaniem podania.
  9. Jeżeli w podaniu przeważają głosy negatywne podanie zostanie odrzucone.
  10. Jeśli dokonasz próby oszustwa w podaniu, zostaje ono odrzucone, a ty zostaniesz nagrodzony warnem.
  11. Namawianie do wypowiedzi w podaniu skutkuje negatywnym rozpatrzeniem podania
  12. Nie wypowiadaj się we własnym podaniu, grozi to odrzuceniem twojej kandydatury oraz ostrzeżeniem Cię w postaci warna. Pamiętaj o opcji "Edytuj". 

 

 

 

 

 

 

 

Niie bywam na serwerze po 20 min dziennie tylko po dajmy na to 2-4 mapek.
Po prostu nie gram codziennie gdyż jest coraz cieplej i wychodzę z kolegami na orlika czy coś w tym stylu :)

Edytowane przez Hefajstos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Składka na + zatem proponuję, abyś zakupił steam'a.

Na serwerze bywasz.. 20min w ciągu dnia? xD Myślę, że powinieneś być troszkę częściej.

 

Jestem za okresem próbnym, w tym czasie: zakup steam, popraw GT (może posiadanie administratora Cię zmotywuje :D), jeśli nie.. Nasza współpraca będzie krótka :(

 

@Edit

To by się zgadzało, 20-40min na serwerze to max 2mapki.. :P

Zobaczyłem to, co widnieje na GT :(

 

Dopiero dzisiaj faktycznie Cię widziałem i "zapamiętałem" jak byłeś na serwerze ::

Edytowane przez S}{aDoW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na serwerze Cię widuję, jesteś grasz, co ważne zgłaszasz cziterów. Te 20 minut (2-4 mapki tyle trwają ? :O), dobrze że będziesz chociaż tyle na serwerze i będzie on pilnowany. Jestem za okresem próbnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie co napisał, że "Niie bywam na serwerze po 20 min dziennie tylko po dajmy na to 2-4 mapek.". Shadow źle przeczytał, koala nawet nie spojrzał dalej przekopiował słowa shadowa i tak dalej by było :)

Widuję Cię na serwerze, nie zauważyłem żadnych problemów w twoim zachowaniu. Jestem za okresem próbnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem, za okresem próbnym.

Wymagania spełnione +

Widuje Cię na serwerze i problemów z Tobą nie było +

Pozdrawiam i Twoje zdrowie kumplu !  :pije:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.


Twoje podanie zostało przyjęte. Okres próbny.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Edytowane przez KiToL
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności