Skocz do zawartości

[UB]SS AMBN?


AMozeBezNicku?

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: AMozeBezNicku?
 

Link do SS: http://www52.zippyshare.com/v/HWiKmAYa/file.html
 

Wycinek z konsoli(bez IP)*:
 

==== [NeoBans] ==== Jestes Zbanowany! 
==== Zbanowany nick : AMozeBezNicku? 
==== Zbanowane IP : ( z tego co zrozumiałem bez IP )
==== Admin : `FirstBlood_ 
==== Powod Bana : Wrzuc screeny na forum 
==== Wygasa : Nigdy ( od 05/19/2015 - 19 : 01 :

 

Serwer: only dd2
 

Link do bana: http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=185878

 

Pomoc:

1. SS'y wrzucamy na zippyshare lub sendfile

2. Link do bana

3. Przeczytaj regulamin 

4. Nie spamuj w prosbie o UB

5. Poradnik jak dostac UB - krok po kroku

 

 

Powiem wam jedno to jest bardzo żałosne, polecam ogarnąć się i rozpoznawać prawdziwych cziterów, albo zmienić administrację... bo co niektórzy są idiotami za przeproszeniem.

To jest śmieszne, żeby w jednym dniu mało tego w odstępach kilku godzin zrobić komuś 2x ss i 2x dać bana... sory wielkie, nie każdy gra jak gówno a to że jestem nowy o niczym nie świadczy.

Widze jak niektóre osoby grają i wyglądają jak brudasy i gowno administracja robi bo co? Bo nie jest nowy na serwerze? Bo kupuje vipa? Bo znajomy? Pfffffff w dupe niech takie podejście sobie wsadzą.... chcecie? Tez moge zaczac kupywac vipa... w każdym miesiącu, bede miał wtedy spokoj ?!?!?!..... żałosne...

 

 

Pozdrawiam, 

AMBN?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem Ci te ss z 2 powodów. 1.Gdy patrzyłem na Ciebie to chodziłeś wcelowany w ścianę niby wszystko spoko ale nie pasowało Mi to, że parę razy po wyjściu za ściany byłeś wcelowany prosto w głowę w przeciwnika dlatego postanowiłem to sprawdzić. 2. Miałeś bardzo dobry refleks w oddawaniu strzałów po wyskoczeniu przeciwnika za ściany. Po prostu postanowiłem to sprawdzić i przyznaję się też, że popełniłem błąd ponieważ nie sprawdziłem forum przed zrobieniem Ci ss. Żałuje no ale trudno nie jestem ideałem każdy może się pomylić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja rozumiem wszystko... zdarza się każdemu zagrać na farcie, przypatrz mi się lepiej sa chwile gdzie polece dobrze sa chwile gdzie wychodze z respa i dostaje w glowe z awp xdd.. no ale dobrze podoba mi sie to że napisales tutaj, wyjasniłes co i jak, podałes powody bana :) także szacunek :)

 

co do refleksu, dużo gram w lola tam trzeba miec refleks szachisty :DDD zagraj a się przekonasz :D ale nie zawsze on mi wychodzi, przez to odpadł mi w myszce guzik jeden a chwilami przy wiekszym ruchu kabelek sie rozłącza .. ( to juz 2 w tym miesiącu ) :c

 

jeszcze jedno, co do jeżdżenia celownikiem chwilami po ścianie, hmmm troszkę w csa juz gram i takie przyzyczajenie mniej wiecej wiesz na jakiej wysokości userzy mają głowy, po 2 to jest de_dust, jak zaczynałem grę w csa to moja 1 mapa, zna sie już ją na pamięc, łatwo ogarnąc kto gdzie może siedzieć, kampić, czekać :)

Edytowane przez AMozeBezNicku?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Gracz zostaje odbanowany, a temat zamknięty.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności