Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE][UBteam] Cygan x2 :)


jeste cygan

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: jeste cygan
Wiek: 21
Czy wolisz opiekować się AmxBans (CS 1.6) czy Sourcebans(CS:GO)?: Aktualnie wolę się opiekować AmxBans bo uczę się obsługiwać Sourcebans'em. Ale z 2 dni i się będę nauczony :D 
Staż gry Counter-Strike 1.6 bądź CS:GO: cs 1.6 - 6 lat cs GO - 3 miesiące
Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBans lub Sourcebans? : AmxBans, ale jak wcześniej wspomniałem uczę się również Sourcebans'a .
Ile czasu poświęcasz forum?: Czasu poświęcam długo na forum. Wczoraj moja drużyna wygrała turniej w cs 1.6 :) I jestem zadowolony z tego. I teraz wracam do regularnego czasu siedzenia na forum czyli 5-6 godzin lub więcej.
Czy korzystałeś ze wspomagaczy?*Jeśli tak to jakich?: Nie, ale ogarniam wszystko to co powinienem ogarniać.
Czy byłeś karany w jakikolwiek sposób na naszej sieci2 warny. 1- spamowanie 2- przeklinanie w poście ( dodałem teledysk i napisałem wulgarne słowa)SERWERYarrow-10x10.png, nigdy w życiu nie byłem karany :P
Doświadczenie na podobnym stanowisku: Miałem tą rangę nie raz i jestem do tej rangi (stworzony) że tak powiem xD Nie no. Wiem, że ogarnę z cheatami... Poświęcam dużo czasu na forum i wiem, że się przydam na forum oraz UBteam. Natalja, daje sobie radę bardzo dobrze, ale mogę się przydać do pomocy :) Dziękuje od razu za dobre i również złe opinię o tym podaniu. Piszę po raz 2 podanie na UBteam, bo mi zależy na tym.. Chcę pomagać i chciałbym się dostać do tej rangi ;)
Informacje o sobie lub uwagi: Mam na imię Sebastian mam 21 lat. Mam pracę, ale aktualnie wziąłem sobie wolne :D Czasami trzeba odpocząć i w ogóle. Jestem śmiałą osobą, ogarniętą, z kulturą, nie denerwuje się za dużo i staram się być idealny w 100% xDDDD Mam nadzieję, że pójdzie tym razem wszystko dobrze :D Pozdrawiam, Pasha :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawił się w stosunku do ostatniego podania. Tym razem spełnia wymagania. Masz jakiś staż na odd2, gdzie z czitem pewnie nie raz się spotkałeś, więc wnioskuję, że odróżnisz skilla od czita. W odróżnieniu od poprzedniego podania, teraz jest ładnie rozpisane, bardziej przekonywujące. Jestem na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało zaakceptowane. Witamy w zespole! :)

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności